PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منبع تغذیه میکرو

meysam.z
03-09-2013, 16:25
سلام دوستان ...
چند وقت پیش داشتم توی پاساژ امجد میگشتم که متوجه منبع تغذیه های سوییچینگ 100 در 100 چینی شدم کلا خیلی مخمو مشغول کرده چون یه منبع تغیه 12 ولت 1 امپر توی هر مغازه یه قیمت جدید داشت مثلا یه مغازه 7 تومن یه مغازه دیگه 15 تومن یه مغازه دیگه 40 تومن ... البته این 40 تومنی میگفت درجه یک چینی :( اون جوری که من دیدم تمام بسته بندی ها یک شکل و حتی برچسب و مارکشون یکی بود .... کپی برابر اصل همشون
حالا چندتا سوال از دوست های با تجربه ی خودم دارم .....
1- ایا میشه به این منبع تغذیه ها اطمینان کرد و به عنوان تغذیه میکرو توی جاهای حساس استفاده کرد .... .؟؟ بحث طول عمر و" از همه مهمتر نویز پذیری "
2- این منبع تغذیه های بدنه فلزی بهتر هستند یا منبع تغذیه های قاب پلاستیکی (شارژ لب تاپ)
با تچکر :0013:

abbasalifix
03-09-2013, 16:54
من تو کار تابلو های ال ای دی شاید بیشتر از 10 تا از این قاب پلاستیکی ها سوزوندم اما این مدل هایی که معروف هستن به صنعتی تا الان که یکی هم خراب نداشته

meysam.z
03-09-2013, 18:27
اما این مدل هایی که معروف هستن به صنعتی تا الان که یکی هم خراب نداشته

کدوم مدل ها ؟
فلزی صنعتی یا پلاستیکی صنعتی ؟

abbasalifix
03-09-2013, 20:37
همونها که بدنه شون فلزی هست و سوراخ سوراخ

رضاوثوقی
10-09-2013, 14:48
با سلام من یک منبع تغذیه 50وات 24ولت 2آمپر طراحی کردم اما زمانیکه بار 12اهم 50ولت در خروجی قرار می دهم به من ولتاژ3ولت می دهد اما زمانیکه بار را برمیدارم 24ولت به من می دهد ممنون می شوم اگر کسی کمکم کنه من خیلی عجله دارم برای پروژه دانشگاه هم هستش

yadulla fazel
16-08-2016, 12:54
سلام خدمت دوستان گرامی
بنده یه برد دیمر دیجیتال ساختم که برای تغذیه برد از مبدل 220vac to 5vdc استفاده کردم وقتی خروجی این مبدل رو به پایه تغذیه میکرو وصل میکنم برای بار اول مشکلی نداره اما با چند بار قطع و وصل کردن برق 220 پایه مثبت تغذیه میکرو با پایه زمینش اتصال کوتاه میشه یعنی ولتاژی که روی پایه مثبت هست به پایه زمین هم میافته انگار این دوپایه از داخل میکرو اتصال کوتاه شدن
اگه کسی مشکل و راه حل و میدونه لطفآ کمک کنه
تا حالا با 3 تا میکرو اتمگا8 و یه اتمگا 16 امتحان کردم همون اتفاقی که گفتم برای میکرو پیش میاد
اتصالات رو هم چند با چک کردم درسته
اینم مدار مبدل:You can see links before reply

M.ABDOLLAHI
16-08-2016, 16:22
سلام خدمت دوستان گرامی
بنده یه برد دیمر دیجیتال ساختم که برای تغذیه برد از مبدل 220vac to 5vdc استفاده کردم وقتی خروجی این مبدل رو به پایه تغذیه میکرو وصل میکنم برای بار اول مشکلی نداره اما با چند بار قطع و وصل کردن برق 220 پایه مثبت تغذیه میکرو با پایه زمینش اتصال کوتاه میشه یعنی ولتاژی که روی پایه مثبت هست به پایه زمین هم میافته انگار این دوپایه از داخل میکرو اتصال کوتاه شدن
اگه کسی مشکل و راه حل و میدونه لطفآ کمک کنه
تا حالا با 3 تا میکرو اتمگا8 و یه اتمگا 16 امتحان کردم همون اتفاقی که گفتم برای میکرو پیش میاد
اتصالات رو هم چند با چک کردم درسته
اینم مدار مبدل:You can see links before reply
عکس دیده نمیشه!!!