PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سؤال درباره at91sam7x256

snos
29-08-2013, 09:20
سلام
اول می خواستم از مطالب مجله ها تشکر ویژه کنم من خیلی وقت بود دنبال یه منبع خوب واسه arm می گشتم. الان یه برنامه نوشتم ولی دو تا مشکل داره. ممنون میشم جواب بدین.
یکی این که قبل شروع به نوشتن برنامه اونجایی که باید فایل رو به پروژه add کنیم یه error میده که: file already is a member of ... عکسشو ضمیمه کردم.
دومین مشکل اینه که از هدرفایل های مجله شماره 3 استفاده کردم ولی از هدرفایل lcd.h ایراد میگیره که use of undeclared identifier PIO_ClearOutput عکس این هم ضمیمه کردم.
خیلی ممنون

shahrivar88
30-08-2013, 17:30
ارور اول که فکر کنم برا اینه که یک بار این فایل به پروژه اضافه شده دوباره که بزنید ارور میده
ارور دوم هم برا اینه که کتابخانه ال سی دی در مسیر کتابخانه هاتون وجود نداره شما این کتابخانه را به مسیر کتابخانه های کیل اضافه کنید.

snos
30-08-2013, 21:35
ارور اول که فکر کنم برا اینه که یک بار این فایل به پروژه اضافه شده دوباره که بزنید ارور میده
ارور دوم هم برا اینه که کتابخانه ال سی دی در مسیر کتابخانه هاتون وجود نداره شما این کتابخانه را به مسیر کتابخانه های کیل اضافه کنید.

ممنون از جوابتون. ارور اول رو بلافاصله بعد ایجاد پروژه میده و با پروژه حدید امتخان کردم بازم همین رو میگه.
برای ارور دوم هم lcd.h رو مثل delay.h و ... اضافه کردم تو مسیر کتابخونه ها ولی بازم ارور میده. بازم ممنون از لطفتون.