PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چندتا ایده

sadeghbakhshi
27-08-2013, 03:17
سلام
من چندتا ایده دارم که اگر به نظرتون خوب باشه به کمک مدیران به وجود بیاد
ایده ی شماره ی
1.یه جایی شبیه چتروم بوجود بیاد که هر چند نفری که خواستند بتونن درونش وارد بشند
و روی یکسری موضوعات بحث کنند این جوری سریع تر میشه پیش رفت
یا حداقل برای هر نفر این امکان پیش بیاد که یه اتاق گفتگو داشته باشه
که خیلی سریع بتونه با مخاطب خودش صحبت کنه
البته هرکسی به این امکان دسترسی نداشته باشه
چون این طوری هر کسی که وارد سایت بشه میتونه یه چتروم برای خودش بزنه و بره صفا و ...
یا بهتر بگم بشه ستاد دوست یابی ایران میکرویی و از طرفی مدیران هم روی این بخشها نظارت داشته باشند که اگر چترومش به جایی برای سرگرمی تبدیل شد یه مجازاتی برایش داشته باشه
به هر حال سرور که مفت نیست :x
2. یه بخشی برای برنامه نویسی های کامپیوتر بوجود بیاد البته الان هست ولی به این صورت باشه که هر بخش مختص به یک زبان باشه مثلا بخش
C#.NetوC# Java,VB.Netو ....
3.اگر بخش میکرو هم این طوری بشه بهتر هست
4.این یکی به کمک بچه ها نیاز داره نه مدیران
یعنی میشه گفت یه جورایی فرهنگ سازی میشه
هر وقت کسی لطف کرد و یه تاپیک آموزشی ایجاد کرد بجایی اینکه وسط تاپیک سوالات و حرفهایی که نزدنشون توی تاپیک بهتر هست به صورت پی ام به ایجاد کننده ی تاپیک داده بشه
مثلا سوالات رو پی ام کنیم تا هروقت به سرفصل مربوطه رسید اون سوال نقل قول بشه و از سنگین شدن تاپیک جلوگیری کنید مثلا تاپیک دوست عزیزمون آقای طاهری که لطف کردند و در مورد CMSIS تاپیک زدند تا وسطش خوب رفته ولی آخرش به بیراه کشیده شده به طور مثال به سایت You can see links before reply سر بزنید طرف توضیح داده بعد سوالات رو نقل قول کرده و فقط با کلیک دکمه ی تشکر تائید کرده
البته این رو هم بگم اکثر دوستان قصد خیر دارند ولی اگر این طوی باشه خیلی بهتر میشه :mrgreen:
خب بنده هم منتظر نظرات انتقادات و حرف های بوق دار شما هستم :0013:
موفق و پیروز باشید

abbasalifix
27-08-2013, 19:22
کار خوبیه اما خیلی کار بردی نیست که بشه درست کسی رو که میخوای بتونی پیدا کنی
از طرفی باید بخشی هم براش در نظر گرفته بشه که هرکس تخصص خودش رو به طور دقیق در اون وارد کنه تا هرکس خواست باهاش گفت وگویی کنه به امتیازات فرد مقابلش پی برده باشه
درکل هر امکاناتی یه سری محدودیت هایی هم از نظر قانونی و هم از نظر هزینه ای ایجاد میکنه که بازم نیاز به بررسی بیشتر و نظر مدیران داره

amiray
28-08-2013, 08:41
سلام
من چندتا ایده دارم که اگر به نظرتون خوب باشه به کمک مدیران به وجود بیاد
ایده ی شماره ی
1.یه جایی شبیه چتروم بوجود بیاد که هر چند نفری که خواستند بتونن درونش وارد بشند
و روی یکسری موضوعات بحث کنند این جوری سریع تر میشه پیش رفت
یا حداقل برای هر نفر این امکان پیش بیاد که یه اتاق گفتگو داشته باشه
که خیلی سریع بتونه با مخاطب خودش صحبت کنه
البته هرکسی به این امکان دسترسی نداشته باشه
چون این طوری هر کسی که وارد سایت بشه میتونه یه چتروم برای خودش بزنه و بره صفا و ...
یا بهتر بگم بشه ستاد دوست یابی ایران میکرویی و از طرفی مدیران هم روی این بخشها نظارت داشته باشند که اگر چترومش به جایی برای سرگرمی تبدیل شد یه مجازاتی برایش داشته باشه
به هر حال سرور که مفت نیست :x
2. یه بخشی برای برنامه نویسی های کامپیوتر بوجود بیاد البته الان هست ولی به این صورت باشه که هر بخش مختص به یک زبان باشه مثلا بخش
c#.netوc# java,vb.netو ....3.اگر بخش میکرو هم این طوری بشه بهتر هست
4.این یکی به کمک بچه ها نیاز داره نه مدیران
یعنی میشه گفت یه جورایی فرهنگ سازی میشه
هر وقت کسی لطف کرد و یه تاپیک آموزشی ایجاد کرد بجایی اینکه وسط تاپیک سوالات و حرفهایی که نزدنشون توی تاپیک بهتر هست به صورت پی ام به ایجاد کننده ی تاپیک داده بشه
مثلا سوالات رو پی ام کنیم تا هروقت به سرفصل مربوطه رسید اون سوال نقل قول بشه و از سنگین شدن تاپیک جلوگیری کنید مثلا تاپیک دوست عزیزمون آقای طاهری که لطف کردند و در مورد cmsis تاپیک زدند تا وسطش خوب رفته ولی آخرش به بیراه کشیده شده به طور مثال به سایت You can see links before reply سر بزنید طرف توضیح داده بعد سوالات رو نقل قول کرده و فقط با کلیک دکمه ی تشکر تائید کرده
البته این رو هم بگم اکثر دوستان قصد خیر دارند ولی اگر این طوی باشه خیلی بهتر میشه :mrgreen:
خب بنده هم منتظر نظرات انتقادات و حرف های بوق دار شما هستم :0013:
موفق و پیروز باشید
ایده های خوبی هستند. ولی چت روم یکم به انجمن سایت ضرر میرسونه. چون علاوه بر حاشیه هایی که به وجود میاره.
باعث میشه که موضوعاتی که تو چت روم بحث میشه از دسترس عموم خارج باشه. و همه نتونن ازش استفاده کنند.
نظرتون در مورد سوال ها خوب هست. ولی به نظر بنده بهتره اگه بشه وقتی یکی یه تاپیک اموزشی میزنه بتونه اون موضوع رو به دو تا زیر موضوع تقسیم کنه 1-پرسش و پاسخ 2-مطالب اموزشی
که این طوری افراد دیگه هم که از اون موضوع اطلاع دارن میتوند پاسخ گو باشن. که این از حجم کار فردی که مطالب اموزشی رو قرار میده کم میکنه و مشارکت بقیه افراد رو تو موضوع کم میکنه.

sadeghbakhshi
29-08-2013, 02:18
خب اره چتروم یه جورایی مشکل هم داره
ولی در مورد تاپیک های برنامه نویسی چطور ؟
اقای amiray من هم با نظرتون موافقم اگر پرسش و پاسخ و مطالب جدا بشه بد نیست
ولی مشکل ما سر این هست که تاپیک کلا از مسیر خودش خارج میشه
یه فکر دیگه ای هم میشه کرد مثلا هر کسی که توی اون تاپیک چیزی نوشت با تایید به وجود اورنده ی تاپیک
ثبت بشه
شما فرض کنید توی کلاس نشستید یکی سوال میپرسه دیگران هم جواب میدن البته با نظارت استاد
خب این مشکلی نداره ولی یه جایی میرسه که یکی از دانشجو ها سوالات بی ارتباط میپرسه
این جور سوالات هست که حجم تاپیک رو بالا میبره
اما بقیه ی سوالات برای تاپیک مفید هست
خب شاید اصلا مدیران نتونن وقت بزارند و این تغییرات رو بدهند
ولی اگر خودمون سوالات بی ربط نپرسیم دیگه مشکلی نداریم