PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فنی در برد آموزشی کویر الکترونیک

sabli
26-08-2013, 02:21
باسلام
من یه دونه برد آموزشی به همراه پروگرامر L_link خریداری کردم و خوب کار رو باش شروع کردم که همه چیز خوب و عالی بود و کار میکرد (هم پروگرام می شد و هم برنامه هایی که می نوشتم اجرا می شد) تا اینکه برای تست توابع ال سی دی رنگی توی تنطیمات فایل system_lpc17xx.c رفتم و فیوز بیت CLKCFG رو از مقدار 4 به 1 تغییر دادم
You can see links before reply
بعدش که پروگرام زدم دیگه نه برد کار کرد و نه پروگرام شد
خطایی که میده هم توی کیل و هم توی J_flash رو توی عکس ها ضمیمه کردم همچنین اون فیوز بیت روهم توی عکسا گذاشتم. توراخدا کمکم کنید این درست بشه . نزدیک 235000 تومان هزینه کردم داره آبروم میره. خواهشا کمکم کنید. متشکرم cry::

راستی چطور میشه عکس ضمیمه کرد اینجا؟؟؟؟؟

kamikazi
26-08-2013, 09:59
سلام شما یه مبدل usb2serial که مخصوص میکرو های سری ال پی سی هستش رو از همین فروشگاه بخرید با او میکرو رو ارایز کنید بردتون درست میشه به همین راحتی اینم لینک خرید مبدل
Mini LPC programmer-پروگرامرمیکروکنترلرهای LPC - فروشگاه اينترنتي شركت كويرالكترونيك (You can see links before reply)

sabli
26-08-2013, 11:22
آقا ممنون از اینکه جواب دادید. میخرم تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم. باتشکر :wink:

sabli
05-09-2013, 18:05
آقا تشکر فراوان. درست شد. ممنون از لطفتون :o :o :o :o :o