PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امریه سربازی

sarbaz13
22-08-2013, 09:48
سلام
دوستان جاهای که امریه برای سربازی میگیرند رو میشناسید معرفی کنید
البته اگر شرکت یا موسسه ویا.......رشته های مربوط به برق رو بگیرن معرفی کنید فکر کنم بهتر باشه .
شامل فارق التحصیلان کارشناسی برق می شه ، اطلاعاتی دارید اینجا مطرح کنید
معدل مورد نیاز ، زمان جذب و... و اینکه در حال حاضر جایی جذب سرباز امریه دارند یا نه؟
اولیشو خودم میگم .
قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء یکی از بزرگترین سازمان های مهندسی است که سربازم می گیره که لینکشم اینه:

You can see links before reply

علیدلی
22-08-2013, 14:46
سلام
دوستان جاهای که امریه برای سربازی میگیرند رو میشناسید معرفی کنید
البته اگر شرکت یا موسسه ویا.......رشته های مربوط به برق رو بگیرن معرفی کنید فکر کنم بهتر باشه .
شامل فارق التحصیلان کارشناسی برق می شه ، اطلاعاتی دارید اینجا مطرح کنید
معدل مورد نیاز ، زمان جذب و... و اینکه در حال حاضر جایی جذب سرباز امریه دارند یا نه؟
اولیشو خودم میگم .
قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء یکی از بزرگترین سازمان های مهندسی است که سربازم می گیره که لینکشم اینه:

You can see links before reply

سلام
دوست عزیز اگر کارتون در قرارگاه خاتم شد که برو
ولی اگر قرار هست بری جای دیگه امریه اصلا و تحت هیچ شرایطی نداره .به عنوان مثال اگر امریه اموزش و پرورش بشی بدون کسری بسیج و جبهه باید 24 ماه خدمت کنه و به جای محرومی هم می فرستنت .بنابراین پیشنهاد میکنم حدالامکان امریه نشو .مگر قرارگاه خاتم کارت بشه .
من خودم سرباز سپاه بود و تو قسمت نیروی انسانی بودم و تمام بچه های امریه اموزش پرورش و جهاد کشاورزی پروندهاشون زیر دست خودم بود .اگر بسیجی داری و میتونی پذیریش سپاه بشی برو پذیریش کن و برو سپاه .

skiboys
23-08-2013, 00:48
سلام به سربازان عزیز (منم تا 2 ماه دیگه سربازم:mrgreen:)
این طور که من فهمیدم شرکت های زیر نظر قرارگاه خاتم هم بیشتر پروژه هایی که در زمینه رشته ما می گیرند در جنوب و مثلا اسلویه است و فکر کنم از میزان خدمت هم به علت سختی منطقه کسر می شود ولی من خودم ترجیح می دهم به شهرم نزدیک باشم و به کارهای خودم برسم و از گرما فراری هستم
البته شرط معدل و این چیزها هم توی سایتش زده
من الان خودم دنبال پذیرش سپاه هستم
موفق باشید

Doloop
23-08-2013, 03:02
دوستان بنده هم دقیقا شرایط شما رو دارم :wink:

اما س/پ/ا/ه فقط کسانی که دوره تکمیلی (45 روزه) رو گذرونده باشن پذیرش میکنه
مگر بند پ باشه :0013:

sobhan537
23-08-2013, 04:10
س/پ/ا/ه فقط کسانی که دوره تکمیلی (45 روزه) رو گذرونده باشن پذیرش میکنه

داش حسین میشه بگی دوره تکمیلی (45 روزه) چیه؟

skiboys
23-08-2013, 12:16
داش حسین میشه بگی دوره تکمیلی (45 روزه) چیه؟
با اجازه داش حسین، سبحان جان دوره تکمیلی دوره ای هستش که اگر کارت پایان دوره ان را داشته باشید دیگر دوره آموزشی را نمی خواهد که بگذرونید و می توانید بعد گرفتن آن پذیرش سپاه را بگیرید البته جدیدا با داشتن این امتیاز هم گرفتن پذیرش سخت شده و رشته بندی کردند مثلا برای برج های زوج 2 نفر رشته برق برای یک منظقه می گیرند (همیشه یک راه دیگه هم هست توی ایران که این محدودیت ها برداشته می شه خودتوت می دونید چیه دیگه:0013:)
یک نصیحت به بچه هایی که هنوز درسشون تمام نشده یا اینکه چند سالی وقت دارند که بروند سربازی اگر می توانند دنبال کارت بسیج فعال باشند و به خاطر سابقه بسیج فعال بودن می توانند کسری بگیرند (البته من خودم فی النفسه مخالف این جور حرکات هستم ولی ......)

Doloop
23-08-2013, 13:43
بهتره اینا رو هم بدونید : :wink:

1) دوره 45 روزه فقط برای کسانیکه سپاه پذیرش بگیرند موجب خذف دوره دو ماهه آموزشی میشه اما اگه یکی این حکم رو داشته باشه و ارتش و نیروی انتظامی بیافته باید دوماه آموزشی رو بره و فقط از دوران خدمت دوماه کسر میشه :wink:

2) این دوره بستگی به تعداد نفرات شرکت کننده داره که سالی چند بار برگزار بشه مثلا تو کرج سالی فکر کنم 3 یا 4 بار برگزار میشه اونم توی چند جای مختلف کرج به طور همزمان

3) من حکمش رو دارم یعنی دارم واقعا میگم بهتون خوش میگذره :0013: من دو سه روز اول رو به زور رفیقم رفتم ولی بعدش جو اونقدر صمیمی بود که هر وقت جمعه میشد میگفتم کی شنبه میشه دوباره بریم اونجا :mrgreen: جاتون خالی ما که فقط 40 روز خندیدیم اونجا 5 روز هم اردو خوش گذروندیم

4) سعی کنید توی یه فصلی برید که نه به سرما بخورید نه به گرما مثلا الان دوره تابستون تموم شده و احتمالا برای پائیز هم دوره بزارن که به نظرم بهترین زمان همین پائیزه :wink: (من زمستون رفتم :mrgreen:)

البته زمستون هم یه مزایایی داره که گفتنش ممکنه بحث رو س/ی/ا 30 کنه

5) مدرک دوره رو باید 45 روز قبل از تاریخ اعزامتون دریافت کرده باشید و برای پذیرش هم باید 45 روز قبل از تاریخ اعزام اقدام کنید وگر نه (سلام ارتش , سلام عجب شیر) :0013: این مورد رو به عینه دیدم ؛ از دوستانم هست که این دوره 45 روزه روبا هم رفتیم و اون اقدام به پذیرش توی کرج کرد که گیرش نیومد و به تهران هم راضی نشد و البته زمانی راضی شد که دیگه دیر شده بود ...
و الانم کد 03 عجب شیر خورده و همین شهریور هم اعزامه :mrgreen:

هشدار
اگر حتی یک روز هم از معافیت شما بگذره و دفترچه خدمت رو پست نکرده باشید باید قید تمام کسریها و دوره و پذیرش رو بزنید :wink: پس حتما سعی کنید دفترچه رو به موقع پست کنید ...

فقط بحث رو منحرف نکنید (س/ی/ا/30) وگر نه تایپیک قفل میشه

sarbaz13
27-08-2013, 14:37
آگهی استخدام سرباز امریه در جهاد دانشگاهی استان فارس

شهر های مورد نیاز : فارس
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 10 شهریور ماه 92
متن آگهی
جهاد دانشگاهی استان فارس جهت تکمیل کادر پژوهشی ، آموزشی خود مشمولین دارای مدارک زیر را برای گذراندن خدمت وظیفه سربازی می پذیرد.

کارشناسی ارشد و دکترای عمران
کارشناسی ارشد و دکترای مکانیک سیالات
پزشک عمومی
دندانپزشک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر داخلی ۱۰۸ تماس حاصل نمایید و یا به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
آدرس: شیراز ، خیابان کریم خان زند ، جنب دانشکده پزشکی ، حوزه مدیریت جهاد دانشگاهی فارس ، اتاق ۱۰۶
تلفن:۰۷۱۱۲۳۳۵۰۱۰

لینک آگهی :
You can see links before reply (You can see links before reply)

sarbaz13
27-08-2013, 14:40
ضوابط و شرایط جذب امریه سربازی در سازمان انرژی اتمی ایران

از جمله وظایف و مسئولیت های گروه توسعه منابع انسانی سازمان انرژی اتمی ؛ برنامه ریزی و جذب نیروی امریه جهت تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز واحد های مختلف سازمان است که از بین دانش آموختگان دانشگاهی در رشته های مورد نظر صورت میگیرد.

شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور

تعداد مورد نیاز : مشخص نشده

تاریخ انقضا : —-
لینک کامل آگهی :
You can see links before reply (You can see links before reply)

skiboys
27-08-2013, 15:58
یک نکته ای اضافه کنم که حتما 65 روز قبل از تاریخ اعزام به فکرش باشید برای پذیرش و هم برای امریه
دوستان سازمانهایی زیر نظر سپاه که امریه می دهند به غیر خاتم کدام ها هستند؟
قرارگاه خاتم الانبياء برای رشته ما داخل تهران هم سرباز می گیره؟ کسی خبر داره؟