PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست موضوع پایان نامه

ehsan.elec1
12-08-2013, 16:41
سلام
من دنبال ی موضوع خوب برای پایان نامه کارشناسی ام علاقم دیجیتاله و AVR بلدم و VHDL و ARM رو هم شروع کردم!
اگه موضوعش کاربردی و خوب باشه میتونم تا 2ترم روش وقت بذارم!

اگه کسی موضوعی تو:
الکترونیک صنعتی
طراحی دیجیتال
مخابرات دیجیتال

سراغ داره کمک کنه ممنون :o!

processor
12-08-2013, 23:46
سلام
شما موضوع پایان نامه تون رو با توجه به علایق و زمینه هایی که می خواین توش تجربه کسب کنین باید انتخاب کنید
ماشالله تنها چیزی که تو ایران میکرو زیاده پروژه است
اگه سعی کنید یه مقدار خلاق باشید کلی کارهای جدید میشه انجام داد
از قسمت پروژه ها شروع کن و نگاه کن بچه ها اینقد طرح های خوبی داشتن که خودت تعجب میکنی
طرح اولیه رو انتخاب کن اگه مشکلی یا کمکی خواستی بچه ها این سایت مطمئنا کمکت میکنن
:hi:

abbasalifix
13-08-2013, 01:09
اگه مخابرات میدونی یه پروژه مخابراتی بزن که نون توش باشه به درد بعدا هم بخوره
میتونی یک بازو بسازی نمونه کوچکش رو و اونو پردازش تصویر کنی تا کاری که براش تعریف شده رو انجام بده

ehsan.elec1
18-08-2013, 21:10
اگه مخابرات میدونی یه پروژه مخابراتی بزن که نون توش باشه به درد بعدا هم بخوره
میتونی یک بازو بسازی نمونه کوچکش رو و اونو پردازش تصویر کنی تا کاری که براش تعریف شده رو انجام بده

ممنون برای جواب ولی خب شما این نونوایی رو حدودش رو بما نشون بدی ممنونت میشم:0013:!

ehsan.elec1
18-08-2013, 21:20
سلام
شما موضوع پایان نامه تون رو با توجه به علایق و زمینه هایی که می خواین توش تجربه کسب کنین باید انتخاب کنید
ماشالله تنها چیزی که تو ایران میکرو زیاده پروژه است
اگه سعی کنید یه مقدار خلاق باشید کلی کارهای جدید میشه انجام داد
از قسمت پروژه ها شروع کن و نگاه کن بچه ها اینقد طرح های خوبی داشتن که خودت تعجب میکنی
طرح اولیه رو انتخاب کن اگه مشکلی یا کمکی خواستی بچه ها این سایت مطمئنا کمکت میکنن
:hi:

یعنی بزنم تو خط ابتکار و از اینجور چیزا ؟!
ی سری ایده دارم که چنتا خوبشو قبلا ساخته بود:(!
چاکر شما :hi:

ehsan.elec1
18-08-2013, 21:24
هرکس میدونی نون الان تو چیه ی راهنمایی بما کنه خدا ایشالا هیچ پروژشو رو زمین نذاره !

M_GH
19-08-2013, 00:57
تنها موضوعی ک من دارم اینه :D
ساعت گردون با avr - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - ساعت گردون با avr (You can see links before reply)
نمدونم شاید بدرد خورد !

skiboys
19-08-2013, 14:33
سلام
اگر به FPGA و ARM علاقه داری یک پروژه انجام بده که داخلش جفتش باشه چطوره؟:mrgreen: به قول بچه ها اینده هم نون داخلش باشه