PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب لینوکس بروی cubieboard2

mahmoudARM
10-08-2013, 21:49
سلام خدمت دوستان
من برد کوبی رو که دوهسته ای هست رو خریدم. میخواستم لینوکس نصب کنم از لینوکسی که همراه برد ارائه شده استفاده کردم ولی نتونستم. میخواستم ببینم کسی از دوستان هست که این مشکل رو برطرف کرده باشه اینرو هم بگم که وقتی ایمیج لینوکس cb_a20_ubn_12.04_x-v1.02-dram432.img که روی سی دی همرا برد هست رو با نرم افزار win32diskimager-v0.9-binary روی uSD میریزم و میخوام توی کامپیوترم بازش کنم نمی شه و پیغام میده که you need to format the disk in drive P
before you can use it لطفا راهنمایی کنید که چطور لینوکس رو نصب کنم.:unh::unh:

reza1
16-08-2013, 10:16
سلام منم کوبی برد2 گرفتم و توی پراگرام کردنش موندم
فقط یه چیزی فکر کنم اوبونتوی پیش فرض روی دیویدی برای sd هست و روی نند نصب نشه
ولی کلا من ویندوز نداشتم توی لینوکس هم پراگرام نشد و خطا داد توی ویندوزی هم که توی ویژوال باکس بود هیچ کاری نشد بکنی هنوز روی sd امتحان نکردم باید به رم و رم ریدرش بخرم

kavir
16-08-2013, 12:17
سلام منم کوبی برد2 گرفتم و توی پراگرام کردنش موندم
فقط یه چیزی فکر کنم اوبونتوی پیش فرض روی دیویدی برای sd هست و روی نند نصب نشه
ولی کلا من ویندوز نداشتم توی لینوکس هم پراگرام نشد و خطا داد توی ویندوزی هم که توی ویژوال باکس بود هیچ کاری نشد بکنی هنوز روی sd امتحان نکردم باید به رم و رم ریدرش بخرم
سلام
در بخش ویکی توضیح داده شده شما باید نرم افزار phoenisuit رو نصب کنید و کلید fel رو نگه داشته و کابل رو وصل سیستم کنید درایور نصب میشه برای بار دوم کابل رو قطع کنید نرم افزار رو باز کنید و frimware رو انتخاب و ایمیج رو انتخاب کنید ایمیج ها فشرده شدن وب اید با پسوند img باشن و بعد مثل بالا کلید fel نگه دارید و کابل رو وصل کنید پیام داده می شه نند رو فرمت کنه yes بزنید و خودش مراحل رو طی میکنه