PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساده ترین پروگرامر USB برای AVR که ت

electrotech
21-05-2009, 03:22
دیشب خوابم نبرد، پا شدم اینا براتون گذاشتم!:k08:

در این آدرس یک پروگرامر USB هست که واقعاً بهتره بگیم سخت افزارش از هیچی ساخته میشه! نحوه عملکردش با استفاده از قابلیت بوت لودره. یعنی فقط یکبار کافیه شما با یک پروگرامر عادی بوت لودر را تو میکرو بریزی و فیوزبیت ها را تنظیم کنی، بعد از اون براحتی می تونی هزاران بار بدون نیاز به پروگرامر عادی (و در واقع فقط با یک تکه سیم)، میکرو را پروگرام کنی. پروگرامر بوت لودری با پورت سریال برای خودم درست کرده بودم، ولی این یکی دیگه آخرشه.aa)
You can see links before reply
هنوز خودم تستش نکردم، اما بزودی تصمیم دارم این کار را بکنم. اما 100% باید جواب داده باشه که اینجا گذاشتنش.

kavir
21-05-2009, 12:26
سلام
توی انجمن در مورد USBasp خیلی بحث شده
این بوت لدر منم نساختم لطفا نتیجه رو برای ما و دوستان بگید :wink:

electrotech
21-05-2009, 14:39
اینکه با USBasp نیست. من حتماً تصمیم دارم تستش کنم، اما یکی دو هفته دیگه چون الان وقت ندارم. تست کردم نتیجه را اینجا میزارم. :roll:

mapmap
24-09-2013, 09:53
آقا تست نکردین ؟
پروگرامری که با ویندوز 8 x64 کار کنه نمیشناسین؟
با تشکر

mapmap
29-09-2013, 03:45
آقا کمک کنید...پروگرامر avr910 لعنتی من با disable کردن signature شناخته میشه و حتی میکرو رو تو بسکام میشناسه اما وقتی پروگرام میکنم بسکام هنگ میکنه و مجبورم همه چی رو Close کنم و از نو ....

خواهش میکنم کمکم کنید...امکان خرید و تست پروگرامرهای مختلف رو ندارم .
و میخوام ویندوز رو عوض نکنم.... با تشکر

mapmap
02-10-2013, 11:50
cry:: cry:: cry:: cry:: cry::

Doloop
02-10-2013, 12:19
من AVR 910 رو دوبار ساختم جواب نداد بهتره برید سراغ usbasp :wink: