PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت کلاس های اموزشی

sadeghbakhshi
26-07-2013, 04:29
سلام به همه ی دوستان:hi:
من قصد دارم در یکی از دوره های اموزش PLC شرکت کنم و اون رو یاد بگیرم
از قضا سازمان فنی حرفه ای هم دوره های اموزش STEP7 رو داره
میخواستم بدونم کسی هست که توی این دوره ها شرکت کرده باشه؟
کیفیت این کلاسها چگونه هست و اصلا STEP 7 خوب هست یا چیز دیگه ای یاد بگیرم
مدت زمان دوره هم 272 ساعت هست :018:

vahidasm
26-07-2013, 10:51
سلام
بستگی داره کجا و کدوم شعبه بری
ولی در کل خوبه یعنی برای یادگیری اولیه و اینکه بتونی به صورت عملی بشناسی خوبه
یکی از دوستان من اون موقع که رایگان ارایه میدادن(الانو نمیدونم دیگه) رفت شعبه شهر ری خیلی خوب بود
اتفاقا استادشم میشناسم با سواد و مجربه(البته الان نمیدونم هنوز اونجاس یا نه)
از مدار فرمان شروع میکنن یاد میدن تا برسه به ماژول های مختلف به صورت عملی میگن و با خود سخت افزار هم آشنا میشین
متاسفانه plc یه مشکل خیلی بزرگی داره اینه که خییییلی گرونه لوگو هم که خیلی به درد یادگیری نمیخوره بخاطر همین اگه جایی دیدین به صورت عملی یاد میدن اصلا درنگ نکنید ، برید و یاد بگیرید
موفق باشید

esisafa
26-07-2013, 13:34
دوست من رفت و راضی بوده. دوره مقدماتی و پیشرفته و مکاترونیک و ...

sadeghbakhshi
26-07-2013, 18:44
اتفاقا شعبه ی شهرری هم دوره داره
فکر کنم رایگان هم باشه چون یکی دو تا از کلاس ها رو دیدم نوشته رایگان
STEP7 هم اموزش میدن:o
البته باید ببینم مهلت ثبت نام تمام نشده باشه
هر طوری شده باید امسال یاد بگیرم چون سال بعد می خوام برای کنور ارشد بخونم

test00
27-07-2013, 11:44
با سلام
دوست عزیز شما مسافت بزار کنار جایی شرکت کن که اساتید برتری داشته باشه ( چه از نظر سواد و چه از نظر قدرت انتقال مطلب )
در مورد طول دوره باید بگم که فکر نکن تمام 272 ساعت به شما PLC آموزش میدن از معرفی موتورها و نحوه شناخت و راه اندازی بگیر تا مدارات فرمان و کار با اونها بصورت نرم افزاری و سخت افزاری آموزش میدن تا طراحی مدارات دیجیتال و ترکیب این ها با هم بعد یواش یواش آموزش LOGO شروع میشه هر کدوم چندین جلسه صول میکشه متاسفانه چون رایگان هست ( فقط هزینه 12-10 برای ثبت نام میدین ) زمان دوره زیاد هست و سیلابس تدریس شده هم محدود.
بله s7-300 آموزش میدن که مربوط میشه به هفته های آخر دوره
بنظرم من شما اگر میتونی برو مرکز شماره 2 سهی اساتید خیلی باسوادی داره آقایان سلمانی و سلیم خانی هم خیلی با هنرجوها گرم برخورد میکنند و هم سواد خیلی خوبی دارند.
بازم میگم چون زمان زیادی هست به اساتید نگاه کنید در طول دوره هم نمیتونید بیش از 4-3 جلسه قیبت داشته باشید

sadeghbakhshi
28-07-2013, 04:04
با سلام
دوست عزیز شما مسافت بزار کنار جایی شرکت کن که اساتید برتری داشته باشه ( چه از نظر سواد و چه از نظر قدرت انتقال مطلب )
در مورد طول دوره باید بگم که فکر نکن تمام 272 ساعت به شما plc آموزش میدن از معرفی موتورها و نحوه شناخت و راه اندازی بگیر تا مدارات فرمان و کار با اونها بصورت نرم افزاری و سخت افزاری آموزش میدن تا طراحی مدارات دیجیتال و ترکیب این ها با هم بعد یواش یواش آموزش logo شروع میشه هر کدوم چندین جلسه صول میکشه متاسفانه چون رایگان هست ( فقط هزینه 12-10 برای ثبت نام میدین ) زمان دوره زیاد هست و سیلابس تدریس شده هم محدود.
بله s7-300 آموزش میدن که مربوط میشه به هفته های آخر دوره
بنظرم من شما اگر میتونی برو مرکز شماره 2 سهی اساتید خیلی باسوادی داره آقایان سلمانی و سلیم خانی هم خیلی با هنرجوها گرم برخورد میکنند و هم سواد خیلی خوبی دارند.
بازم میگم چون زمان زیادی هست به اساتید نگاه کنید در طول دوره هم نمیتونید بیش از 4-3 جلسه قیبت داشته باشید
اتفاقا من هم قصد دارم توی همین مرکز یاد بگیرم با 2000 تومن هم میتونم برم و برگردم