PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ide برای لینوکس

vackiom
25-07-2013, 19:21
سلام لطفا یه کامپایلر خوب برای avr تو linux (اوبونتو) می خواستم لطفا معرفی کنید و حتما هم برای محیط گرافیکی باشه
و اینکه من چطوری پروگرامر معمولی میکرو پروگ کنم ؟

vackiom
26-07-2013, 10:59
یعنی اینجا کسی کار نکرده

esisafa
26-07-2013, 13:35
من با لینوکس کار نکردم ولی avr gcc متن بازه و برای لینوکس هم هست

vackiom
26-07-2013, 23:44
بله ولی یه ide که کتابخونه ی میکرو ها و اینا باشه توش و برای این کار استفاده شه
تو مسابقات ایران اپن همه خارجی ها از لینوکس استفاده میکنن

esisafa
27-07-2013, 01:11
در گوگل دنبال "gnu gcc avr linux" بگردین پیدا میکنید.
فایل پیوست هم نگاه کنید

dostajn
27-07-2013, 09:45
من با لینوکس کار نکردم ولی avr gcc متن بازه و برای لینوکس هم هست
سلام
مفسر که همون AVR-GCC هست و توی محیط گرافیکی هم می تونید از eclipse و پلاگین مربوطه:
AVR Plugin for Eclipse | Free Development software downloads at SourceForge.net (You can see links before reply)
اینم آموزشش:
Beginning Atmel AVR Development in Linux | t-square (You can see links before reply)
و یا kontrollerlab :
KontrollerLab | Free Science & Engineering software downloads at SourceForge.net (You can see links before reply)
استفاده کنید

vackiom
28-07-2013, 21:02
سلام
مفسر که همون AVR-GCC هست و توی محیط گرافیکی هم می تونید از eclipse و پلاگین مربوطه:
AVR Plugin for Eclipse | Free Development software downloads at SourceForge.net (You can see links before reply)
اینم آموزشش:
Beginning Atmel AVR Development in Linux | t-square (You can see links before reply)
و یا kontrollerlab :
KontrollerLab | Free Science & Engineering software downloads at SourceForge.net (You can see links before reply)
استفاده کنید

ممنون ولی در مورد پروگرام کردن با پروگرمر usb رو نگفتینا

esisafa
28-07-2013, 21:38
avr dude نرم افزار پروگرمری هست که با usbasp سازگاره