PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط ميکرو و کارت شبکه وايرلس يا عادي

kasra711
23-07-2013, 22:28
سلام
بنده يه شبکه دارم که
ميخوام با استفاده از يه مدار ، کاري کنم که از طريق يه ip static و يه پورت خاص مثلا 1001 اطلاعات را بر روي شبکه وايرلس ارسال و دريافت کنم.
مثلا اين مدار من از طريق اي پي 192.168.0.10 و شماره پورت 1001 اطلاعات خودش رو ارسال کنه
بعدش من بتونم اطلاعات اين پورت را بخونم و ازش در کامپيوتر استفاده کنم.
بايد چکار کنم چه تجهيزاتي لازم دارم.

sarbaz13
24-07-2013, 01:40
سلام
بنده يه شبکه دارم که
ميخوام با استفاده از يه مدار ، کاري کنم که از طريق يه ip static و يه پورت خاص مثلا 1001 اطلاعات را بر روي شبکه وايرلس ارسال و دريافت کنم.
مثلا اين مدار من از طريق اي پي 192.168.0.10 و شماره پورت 1001 اطلاعات خودش رو ارسال کنه
بعدش من بتونم اطلاعات اين پورت را بخونم و ازش در کامپيوتر استفاده کنم.
بايد چکار کنم چه تجهيزاتي لازم دارم.
دوست عزیز شما بهتر بود خودتون کمی جستجو میکردین کمی تلاش میکردین تا نصف راه رو میرفتین یا حداقل با اطلاعات کامل میومدین استارت کار رو میزدین بعد سوال مطرح میکردین.
این روزها همه به جای سوال کردن درخواست پروژه میدن و به اسم سوال پرسیدن پست میدن.اینجا فقط محل جواب دادن به سوالات است نه درخواست پروژه

kasra711
24-07-2013, 20:33
دوست عزیز شما بهتر بود خودتون کمی جستجو میکردین کمی تلاش میکردین تا نصف راه رو میرفتین یا حداقل با اطلاعات کامل میومدین استارت کار رو میزدین بعد سوال مطرح میکردین.
این روزها همه به جای سوال کردن درخواست پروژه میدن و به اسم سوال پرسیدن پست میدن.اینجا فقط محل جواب دادن به سوالات است نه درخواست پروژه
فکر کنم شما اصلا متوجه سوال من نشدید اگر احاطه داشتید راهنمایی می کردید لطفا اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه وپست بی محتوا ندید لطفا

dostajn
25-07-2013, 10:52
سلام فکر کنم این لینک به کارتون بیاد:
uIP ی ٔ TCP/IP ی AVR (You can see links before reply)