PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آقای عزیز بازار رو خراب نکن

abbasalifix
18-07-2013, 01:48
سلام
آقا یه مدت مد شده بین بعضی از آدم ها که میان از سودشون کم میکنن که با کیفیت کم تر یه جنسی رو به کسی قالب کنن و دیگران رو خراب میکنن
من کارم توی تابلوسازی هست و خودم تعمیرات پاور های کامپیوتر و ساختن فلاشر هارو انجام میدم 5 سال سابقه کاری دارم هر ساله هرچی دست توی کار بیشتر شده یکی اومده با کیفیت کم تر کارش رو به مردم قالب کنه
آقای عزیز قیمت 3-4 تومن کم تر رو ازت استقبال میکنن اما باید پادویی کارات رو هم انجام بدی
لطفا بازار رو خراب نکنید و بدونید که روزی هرکسی دست خداست پس به قیمت عادی بفروشین
نه گرون فروشی نه ارزون فروشی
دیگران رو هم خراب نکنید که کارش بده یا ....

Doloop
18-07-2013, 03:23
سلام

بعضی از آدم ها که میان از سودشون کم میکنن که با کیفیت کم تر یه جنسی رو به کسی قالب کنن و دیگران رو خراب میکنن

ارزون فروشی هیچ ایرادی نداره اتفاقا رقابت بازار رو بیشتر هم میکنه و همه اینها به سود مشتری هست
کسی که با ارزون فروشی مخالف باشه خوب قاعدتا فقط به فکر منفعت خودشه نه دیگران ...

این جمله ای که شما نوشتید فقط کار یک شیاد یا دلال بی انصاف میتونه باشه که جنس بی کیفیت بفروشه (قالب) بعد دیگران رو هم خراب کنه :sa:
ولی از اینم نگذریم که الان بیشتر بازار مارو جنس های کم کیفیت و البته ارزون چینی گرفته و اینجا رو باید بسپاریم به مشتری که خوب تحقیق کنه بعد خرید کنه ...

قیمت 3-4 تومن کم تر رو ازت استقبال میکنن اما باید پادویی کارات رو هم انجام بدی

این دیگه بی انصافیه به نظر من هیچ ایرادی نداره که یکم بیشتر دوندگی کنی در عوض مشتری بیشتری داشته باشی پادویی هم واژه مناسبی برای این کار نیست (تلاش زیاد رو نزاریم به حساب پادویی )

دیگران رو هم خراب نکنید که کارش بده یا ....

در این مورد خدارا شکر ما از این کارا نداریم و مطمئن باشید اونی که با این شیوه کارشو پیش میبره حتما یجایی هم پس میده :wink:
اینم بگم که بنده قیمت هایی که میدم زیر قیمت عرف بازار هست کیفیت هم مطمئن باشید بیشتر نباشه کمتر هم نیست چرا که واقعا همینی هم که دارم میدم برای من یا شرکت میصرفه و شرکت های دیگه به نظرم یکم طمعشون زیاده یا لااقل دارن از بازار یا نا آگاهی مردم سوءاستفاده میکنن ...

این ها رو خطاب به شخص خاصی نگفتم , امیدوارم حرف هام به کسی بر نخورده باشه :0013:

موفق باشید...:wink: