PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بوت کوبی برد از usd

cover_itx
10-07-2013, 22:48
با سلام
دوستان 3-4 روز برد دست من رسید است اما نتونستم لینوکس روی آن نصب کنم
با نرم افزار های Win32DiskImager و WinFlashTool ایمیج linaro13.2.8 را روی usd می ریزم
بعد آن را به برد وصل می کنم اما انگار برد من بوت نمی شود چراغ قرمز روشن روشن می ماند اما
بعد از 30 دقیقه هم صفحه بوت بالا نیامده (در ضمن برد من کوبی a20 , منبع تغذیه من 5 ولت 5 آمپر است)

MAZIARBEIGI
15-07-2013, 14:21
سيستم عامل شما با چيپ a20 سازگار هست يا با a10 و مورد بعدي 5 امپر به خازن هاي بورد فشار وارد ميكونه ممكن هست هنگ كند

roohlla
15-07-2013, 22:27
آمپر یک کمیتی هست که قدرت ثبات ولتاژ رو در زیر بار نشون می ده و اگه خیلی هم بالا باشه چیز بدی نیست بلکه خوب هم هست.
شما این کاری که میگم رو امتحان کن و اون اینه که پایه ی Rtx بورد رو با یه مقاومت 4.7 کیلو اهم pull down کن.

kavir
16-07-2013, 01:03
با سلام
دوستان 3-4 روز برد دست من رسید است اما نتونستم لینوکس روی آن نصب کنم
با نرم افزار های Win32DiskImager و WinFlashTool ایمیج linaro13.2.8 را روی usd می ریزم
بعد آن را به برد وصل می کنم اما انگار برد من بوت نمی شود چراغ قرمز روشن روشن می ماند اما
بعد از 30 دقیقه هم صفحه بوت بالا نیامده (در ضمن برد من کوبی a20 , منبع تغذیه من 5 ولت 5 آمپر است)
سلام
این ایمیج هایی که بوده باید روی نند فلش بریزید
خیلی خیلی راحت هست با نرم افزار livesuit توی ویکی اقای چنگانی توضیح دادن من تست کردم و با سرعت خیلی بالا بوت می کنه

cover_itx
16-07-2013, 03:34
با سلام مجدد
دوستان من روش pull down تست کردم نشد بلاخره روی نند فلش لینوکس نصب کردم اما هنوز دلیل اجرا نشدن روی usd نمی دانم
به نظر شما فرق نندفلش با usd فقط از نظر سرعت است؟
پس با این حساب نصب روی نند فلش بهتر است؟

kavir
16-07-2013, 03:43
با سلام مجدد
دوستان من روش pull down تست کردم نشد بلاخره روی نند فلش لینوکس نصب کردم اما هنوز دلیل اجرا نشدن روی usd نمی دانم
به نظر شما فرق نندفلش با usd فقط از نظر سرعت است؟
پس با این حساب نصب روی نند فلش بهتر است؟
برای بوت شدن از usd باید ایمیج مخصوص خودش استفاده کنید ایمیج هایی که هست بیشتر برای نند هست
قطعا نند بهتر هست!
برای usd توی لیست دانلود ببینید هست یا نه دقیق خاطرم نیست

aliasadi
18-07-2013, 09:46
cry::سلام آقا کسی هست بگه بورد کوبی من چه مشکلی داره؟
دیشب که تغذیه 5 ولت 3 آمپر را بهش وصل کردم led سبز شروع به چشمک زدن کرد و خاموش شد
مشکل از کجاست ؟
بردم که نسوخته؟!
خواهشا راهکار بدین:x
یه موضوع دیگه اینکه موقعی که کارت sd را در میارم اون وقت led سبز روشن میشه؟