PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : avr usb isp pcb

alitaroosheh
04-10-2007, 00:06
سلام
با proteus واسه پروگرامر avr usbisp مدار pcb رو طراحي كردم ببينيد اگه مشكلي داره بگيد رفع كنم
لينك:
You can see links before reply

kavir
04-10-2007, 15:25
سلام
آقا لطفا PDF با پسوند ديگه بذارين
در ضمن اين پسوند با چي باز مي شه؟

alitaroosheh
04-10-2007, 21:25
منظورتون رو متوجه نشدم
اين يه فايل تو proteus هستش كه با ares باز ميشه(proteus7.1)
فقط ميخوام يه عكس بذارم نميشه(.jpg)

saeed_niknami
04-10-2007, 22:25
با سلام
دوست عزيز اگه ممكن باشه فرمت فايلهاتو به پروتل يا ايقل بداز تا اونهايي كه مي خوان پي سي بي رو بدن بيرون درست كنن با مشكل مواجه نشن
با تشكر

alitaroosheh
05-10-2007, 13:38
1. مدار عوض شد دوباره دانلود كنيد در ضمن براش region تعريف كردم تا تو هر ورژني باز بشه پس فايل با پسوند rgn رو دانلود كنيد
2. توي تهران مغازه هاي طراحي مدار با proteus كار ميكنن اگه از شما نگرفتن با يه پرينتر ليزري از مدار پرينت بگرييد(با كيفيت عالي) حتما ميزنن

اگه تونستم با protel هم ميزنم ولي ميدونيد كه proteus خيلي راحته و بي دردسره

kavir
05-10-2007, 17:17
سلام
با تشكر از آقاي تروشه كه زحمت اين كار رو كشيدن من به PDF تبديل كردم و خيلي خيلي خوب طراحي شده :wink:

دانلود (You can see links before reply)

alitaroosheh
06-10-2007, 23:45
يادم رفت بگم
من تو اين طراحي از پورت usb با تكنولوژي نصب سطحي يا smt استفاده كردم واسه همين بايد موقع لحيم كاري پورت رو از طرف مسي مدار قرار بديد نه از روي مدار مراقب باشيد برعكس وصل نكنيد اگه به مدار تو help نگاه كنيد متوجه ميشيد

موفق باشيد

avinar
01-11-2007, 19:20
با سلام
فايل pdf دانلود نميشود.

kavir
01-11-2007, 22:40
سلام
فایل ها مشکل ندارن و دانلود می شن احتمالا از سرور آپلود ما باشه در ساعت دیگه امتحان کنید من الان تست کردم هیچ مشکلی نداره

hitler
05-04-2009, 22:57
جناب آقای تروشه متاسفانه لینک دانلود مثل اینکه مشکل داره باز نمیشه

hitler
06-04-2009, 12:53
وقتی در مورد این مطلب رو سرور فایلی وجود نداره اگه لطف کنید تاپیک رو پاک کنید ممنون میشم .

یا فایل ها رو دوباره قرار بدید :k04:

sanaz13x
21-05-2009, 13:48
1. مدار عوض شد دوباره دانلود كنيد در ضمن براش region تعريف كردم تا تو هر ورژني باز بشه پس فايل با پسوند rgn رو دانلود كنيد
2. توي تهران مغازه هاي طراحي مدار با proteus كار ميكنن اگه از شما نگرفتن با يه پرينتر ليزري از مدار پرينت بگرييد(با كيفيت عالي) حتما ميزنن

اگه تونستم با protel هم ميزنم ولي ميدونيد كه proteus خيلي راحته و بي دردسره

دوست عزیز ممنون از PCB . من تاحالا چندین نوع از این Usb ASP رو طراحی کردم ولی تاحالا مغازه ای ندیدم که از روی Ares واسه من PCB چاپ کنه . ممنون می شم آدرس و تلفن مغازه ای رو که می گین رو بدین .

در ضمن برای چاپ این مدار چقدر گرفت ؟

باتشکر احسان

electrotech
21-05-2009, 14:50
سلام بر همه

این عکسایی که اینجا گذاشتم یه نمونه USBasp است که به شکل حافظه های فلش ساخته شده و دست خودمه. خیلی هم جالبه. البته اونا من نساختمش، دوستم آقای صفایی اونا ساخته بود و حدود یک سال پیش به من داد.
گفتم شاید جالب باشه به عنوان نتیجه کار ببینینش. :lol: