PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پردازش صدا در matlab و نمایش تاریخ

nadiro
05-07-2013, 01:17
سلام
من مي خوام صدارو با نرم افزار متلب ضبط و پردازش کنم سپس بتونم با گفتن تاريخ مثلا 92/11/14 اين تاريخ رو نشون بدم.
پست هاي مربوط به پروژه رو که خوندم پست آقا هادي رو توي اين لينک ديدم
You can see links before reply
که توي پروژشون اعداد 0 تا 9 رو پردازش کرده بودن
حالا من ميخوام اين اعداد رو بيشتر کنم وتا 31 (تعداد روزهاي ماه) ببرم ، در اين صورت به دليل بالا رفتن الگو ها دقت تشخيص صدا و پردازش و مقايسه اون پايين مياد.
براي رفع اين مشکل بايد در برنامه تعداد نمونه هارو بالا ببريم
حالا مسئله اينجاست که وقتي تعداد نمونه هارو که در برنامه L=16 هست، بالا مي برم به error مي خورم و دليل اين error رو نميدونم...
براي بالا بردن دقت تشخيص علاوه بر تغيير مقدار L بايد مقدار ديگه اي رو توي برنامه عوض کنم؟؟؟
مشکل از کجاست و من چطوري مي تونم دقت رو بالا ببرم و عددهاي بيشتري رو پردازش کنم؟
من قسمتي از برنامه رو براتون ميذارم اين قسمت مربوط ميشه به برنامه main.m آقا هادي

sadmonew
05-07-2013, 11:39
سلام مهندس
لطفا" بگید اروری که میگیره چیه؟

nadiro
05-07-2013, 16:01
سلام مهندس
لطفا" بگید اروری که میگیره چیه؟
سلام جناب
من این سوال رو توی لینک زیر هم پرسیدم از این طریق هم میتونید پی گیر بحث باشید:wink:
مثل اینکه برای بالا بردن دقت باید تعداد نمونه گیری ها رو افزایش بدم و این به مقدار L مربوط نمی شه و L نشان دهنده تعداد فیلتر ها هست.
شما می دونید چطوری می تونم در متلب دقت تشخیص و پردازش صدا رو توی برنامه افزایش بدم؟

nadiro
06-07-2013, 01:07
من تعداد نمونه گیری هارو بردم بالا و برای هر عدد 10 مرتبه صدارو ضبط کردم حالا باید از مجموع این 10مرتبه برای هر عدد میانگین بگیرم و صداهای ورودی رو با این میانگین مقایسه کنم و سپس خروجی رو نشون بدم.
کسی می دونه این میانگین گیری چطوری انجام میشه و برنامش رو چطوری باید بنویسم؟؟؟
خیلی به کمکتون نیاز دارم، اگه راهنمایی کنید ممنون می شم دوستان:(