PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : lcd 1100

saeed210
21-06-2013, 01:04
سلام روز جوان مبارک
من یک lcd 1100 خریدم ولی نتونستم راهش بندازم گفتم شاید خرابه یکی دیگه خریدم ولی اونم نشد
با PIC می خواستم راهش بندازم و کتابخونش رو هم از ccs گرفتم . توی پروتوس طبق معمول کار میکنه و لی وقتی پروگرم میشه :(:(:(:(:(
برای تغذیه هم کل مدار رو به همراه میکرو با چندتا 4148 سری کردم
اگه دوستان کتابخونه ای دارند که خودشون کار کردن و می دونند که 100 درصد کار میکنه لطفا بزارند گه دعا گو خواهم بود:wink:
اگه برای کدویژن هم باشه مهم نیست
می دونم الان همه با n96 کار می کنند ولی اون رو لازم ندارم همین اندازه کافیه

saeed210
22-06-2013, 00:47
دوستان عزیز و گل حل شد نمیدونم چش بود خودش راه افتاد نمیدونم کجاش اشکال داشت و چی شد که حل شد s

CINAPA
22-06-2013, 00:57
دوستان عزیز و گل حل شد نمیدونم چش بود خودش راه افتاد نمیدونم کجاش اشکال داشت و چی شد که حل شد s

سلام رفیق . من بار ها شده که خواستم این LCD را با AVR و حتی توسط بیسکام برنامه ریزی کنم و راه اندازی کنم تو این زمینه میتونی کمکم کنی خیلی لازم دارم
اگه هم با کد ویژن باشه عیبی نداره . فقط بتونم چند خط روی LCD بنویسم کافیه :wink::wink:

saeed210
22-06-2013, 11:21
علیک سلام
من با pic راهش انداختم نه avr کتابخونه pic به زبون c رو برات فرستادم خط به خط بخون و به کدویژن یا بیسیک تبدیلش کن چیزی نیست که نفهمی. من بیسیک کار نکردم ولی با کدویژن که کار کردم دستوراتش زیاد فرق نداره چیزه عجیب و غریبی هم توش نیست که نفهمی. هر دستوری رو هم که نفهمیدی بپرس من یا دیگر دوستان بهت میگیم.اگه وقت شد خودم تبدیلش میکنم برای avr ولی فعلا خودت شروع کن ببینیم چی میشه.
راستی شاید توی وب هم کتابخونش برای arv باشه من سرچ نکردم. شما از کتابخونه وب استفاده میکردی یا خودت نوشته بودی؟
دانلود nokia 1100 zip (You can see links before reply)