PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : CubieBoard2 A20 Allwinner ورژن دو هسته ای تا دو هفته آینده!

kavir
20-06-2013, 03:53
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره ورژن دو هسته ای این برد آماده شده و ما خرید کردیم و به امید خدا تا هفته دوم تیر ماه تحویل دوستان خواهد شد .
مشخصات خود برد با A10 یکی هست و فقط چیپ اون با A10 عوض شده یعنی Allwinner A20 که دو هسته ای هست استفاده شده
چون نزدیک به جشن بزرگ میلاد هستیم یک پیش فروش گذاشتیم و با تخفیف بسیار زیاد تا دوستانی که تمایل به خرید دارن استفاده کنن
این تخفیف خیلی محدود هست و بعد از اعیاد تمدید نخواهد شد

برای خرید از فروشگاه کویرالکترونیک دیدن فرمائید
(You can see links before reply)

Cubieboard (You can see links before reply)

A small, high-performance arm box

Dual core ARM Cortex A7 processor, NEON, VFPv4, 512KB L2-Cache
Dual core ARM Mali400 MP2, 1 vertex shader, 2 fragment shaders, OpenGL ES 2.0
1GB DDR3 RAM@480MHz
HDMI 1080p Output
10/100M Ethernet
4Gb Nand Flash
2 USB Host, 1 micro SD slot, 1 SATA, 1 ir
96 extend pin including I2C, SPI, RGB/LVDS, CSI/TS, FM-IN, ADC, CVBS, VGA, SPDIF-OUT, R-TP..
Running Android, Ubuntu and other Linux distributions

You can see links before reply

sarab1
20-06-2013, 15:58
سلام من که خیلی خوشحال شدم یعنی ذوق زده شدم باورم نمیشه به این سرعت میتونیم تو ایران هم به این برد ها دسترسی داشته باشیم واقعا ممنون:o:o:o

kavir
20-06-2013, 19:58
خیلی ممنون
بردها خریداری شده و به امید خدا هفته دوم تیرماه شایدم زودتر برسه
سرعت این بردها بسیار بالا هست و عالی بر سرور و.. هست
انشاءالله برسه عکس هاش توی سایت میذارم

roohlla
20-06-2013, 21:46
افرادي مثل آقاي زارعي كم پيدا ميشن . از اون روزها ي اول سايت گرفته كه ايشون و دوستانشون آرم رو واقعا با اون مجله هاي pmm توي ايران رهبري كردن . و امروز كه يخ arm11 و mini2440 رو توي ايران شكوندن و باز باعث تحولي بزرگ حد اقل در نگرش ما الكترونيك كارا شدن. آقاي زارعي من از شما ممنونم و به خير و صوابي كه براي خودتون فراهم كرديد غبته مي خورم. :hi:

silentshot
20-06-2013, 22:20
خیلی خوشحال شدم جناب زارعی
منم یه خبر بدم پروژه لیسانسم که با همین برده و رباتی هست که تعقیب گر توپ هستش اماده شده
در حال تهیه پایان نامم که بعد از تکمیل همراه با همه سورس ها و شماتیک در سایت قرار میدم

farzadsw
08-07-2013, 20:16
به به! محصولات جدید!
یه سوالی داشتم، بورد Odroid-U2 رو هم وارد میکنید؟

kavir
08-07-2013, 20:29
به به! محصولات جدید!
یه سوالی داشتم، بورد odroid-u2 رو هم وارد میکنید؟
اسم این درست نوشتین؟ دقیقا همینه؟

farzadsw
08-07-2013, 20:39
بله ODROID-U2 ، محصول شرکت Hard kernel هست.
البته فکر نکنم تو تاوباو پیدا بشه. کره ای هست و متاسفانه جایی هم نمایندگی فروش نداره. ولی به همه جا از جمله ایران پست می کنن.

kavir
08-07-2013, 21:15
بله ODROID-U2 ، محصول شرکت Hard kernel هست.
البته فکر نکنم تو تاوباو پیدا بشه. کره ای هست و متاسفانه جایی هم نمایندگی فروش نداره. ولی به همه جا از جمله ایران پست می کنن.
اوردنش که میتونیم بیاریم ولی قیمت سربه فلک میکشه من پیشنهاد میکنم از cpuRK3188 بخریم که توی چین هم هست
برا ی اینکه تاپیک منحرف نشه ایمیل من که دارین ایمیلی در ارتباط باشیم:0013:

esisafa
08-07-2013, 22:59
خیلی خوشحال شدم جناب زارعی
منم یه خبر بدم پروژه لیسانسم که با همین برده و رباتی هست که تعقیب گر توپ هستش اماده شده
در حال تهیه پایان نامم که بعد از تکمیل همراه با همه سورس ها و شماتیک در سایت قرار میدم
دوست عزیز ممنون بابت اینکه میخواین پروژه خودتون رو برای عموم قرار بدین ولی یک پیشنهاد دارم. نمیدونم رو پروژتون چقدر کار کردین با این حال توصیه میکنم که سورس ها و توضیحات پروژتون رو در یک سایت معتبر (نمیگم که ایران میکرو معتبر نیست منظورم معتبر از لحاظ بررسی های آماری دسترسی و دانلود و ... هست مثل مقالات) قرار بدین و در اینجا لینک بزارین.
اگه من پروژه ی خودم رو همچین کاری میکردم الان بیش از 15000 دانلود جزو رزومه ی معتبر من بود. البته از کاری که کردم ناراحت نیستم. باز هم خودتون میدونید
هدفم فقط اینه که در حالی که همه بهش دسترسی دارن جزو رزومه شما باشه و در آمارهای علمی و فناوری هم شرکت کنه و در واقع سازماندهی شده باشه

M3R
09-07-2013, 03:12
معتبر از لحاظ بررسی های آماری دسترسی و دانلود و ... هست مثل مقالات
سلام.
دوست عزیز میشه آدرس چن تا از این سایتا رو بدی؟

esisafa
09-07-2013, 11:15
از اساتید بپرسین.
برای مقالات که ایران داک و سیویلیکا و ... هستن. اگه ارزش علمی و عملی و ایده ی تازه داره به این سایت ها معرفی کنید تا شاید کنفرانس هم برین.
بیشتر از این چون هنوز لازمم نشده بی اطلاع هستم