PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرستنده گیرنده صوت و تصویر

moshen3357
11-06-2013, 11:54
با سلام
کسی تا حالا این ماژول هارو راه اندازی کرده؟
You can see links before reply
You can see links before reply
یا میدونه چطوری میشه راه اندازیشون کرد؟
اگه برنامه نمونه هم بزارین ممنون میشیم
ترجیحا با میکرو کنترل های avr و زبان برنامه نویسی کدویژن

rfbook
11-06-2013, 15:45
ماژول های بالا نیازی به برنامه نویسی ندارن
ورودی صوت و تصویر دوربین را بهشون میدین و پایه های cs1 , 2 ,3 , bx را طبق دیتاشیت به زمین یا vcc متصل می کنید .

توی گیرنده هم تصویر را دریافت می کنید و میتونین به تلویزیون یا dvr متصل کنید .

lllove1ess
02-08-2013, 04:54
ماژول های بالا نیازی به برنامه نویسی ندارن
ورودی صوت و تصویر دوربین را بهشون میدین و پایه های cs1 , 2 ,3 , bx را طبق دیتاشیت به زمین یا vcc متصل می کنید .

توی گیرنده هم تصویر را دریافت می کنید و میتونین به تلویزیون یا dvr متصل کنید .
با سلام
من میخوام با این ماژول علاوه بر تصویر ، اطلاعات هم بفرستم . آیا امکان پذیر هست ؟

sadmonew
02-08-2013, 13:41
با سلام
من میخوام با این ماژول علاوه بر تصویر ، اطلاعات هم بفرستم . آیا امکان پذیر هست ؟
سلام مهندس
طبق اطلاعاتی که تو دیتاشیت نوشته، بله میشه دیتا رو هم با این ماژول ها ارسال و دریافت کرد.

lllove1ess
02-08-2013, 14:16
سلام مهندس
طبق اطلاعاتی که تو دیتاشیت نوشته، بله میشه دیتا رو هم با این ماژول ها ارسال و دریافت کرد.
ممنون برای پاسختون ولی من دیتا شیتی که در این مورد چیزی نوشته باشه پیدا نکردم ! این ماژول ها رو از سایت کویر الکترونیک خریداری کردم ولی چیزی همراهش نبود. ممکن هست براتون که لینک دانلود برام بزارید؟

soodi
02-08-2013, 15:56
سلام

میشه آنتن این ماژول هارو تقویت کرد که برد حدود 500 متر یا بیشتر داشته باشن ؟؟؟
به چه صورتی و با چه آنتنی ؟؟؟
راستی ورودی و خروجی این ماژول ها همون فیش های زرد و قرمز هست دیگه؟؟
من دوربینش رو هم تهیه کردم و ماژول ها رو هم سفارش دادم ، فقط مونده تقویت آنتن !!!!

منتظرم
باسپاس

soodi
05-08-2013, 22:15
سلام

دوستان کسی نبود ؟؟؟؟
الان بردش چقدره ؟؟؟ میشه تقویت کرد ؟

aliyaghoobi88
07-08-2013, 20:22
من که برد زیر 10 متر گرفتم از این ماژول و هرچی فاصله بیشتر میشد تصویر پرش بیشتری پیدا میکرد