PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم wireless

ramin_kent
09-06-2013, 23:05
سلام دوستان.من يك مودم بي سيم دارم برايم خيلي مهمه كه بتوانم قدرت آنتن دهي مودم را تا حدوده 2 كيلومتر افزايش دهم.اگر كسي اطلاعاتي دارد بهترين روش براي افزايش آنتن دهي مودم را به من بگوييد.ممنون

ramin_kent
10-06-2013, 12:16
كسي واقعا" اطلاعاتي ندارد به من بدهد؟

lllove1ess
02-08-2013, 04:50
be nazare man chon etelati ke dadin naghese , kasi javabetoono nadadeh ! modemetoon che no modemiye ? manzooretoon modeme ADSL e?

CINAPA
02-08-2013, 07:12
سلام دوستان.من يك مودم بي سيم دارم برايم خيلي مهمه كه بتوانم قدرت آنتن دهي مودم را تا حدوده 2 كيلومتر افزايش دهم.اگر كسي اطلاعاتي دارد بهترين روش براي افزايش آنتن دهي مودم را به من بگوييد.ممنون

سلام
اگه مودم تون از نوع وایرلس 2.4 گیگاهرتز یا بیشتر هست معمولا نمیشه برای اینها تقویت کننده rf پیدا کرد . ولی برای افزایش برد 2 کیلومتر فقط میتونین نوع انتن براش بسازین . مثلا . یک نوع خودم برای یه ماژول وایرلس قبلا ساختم که تقریبا 18 db -گین داشت که امتحان کردم تا 3 کیلومتر هم جواب داد نوع انتن فلت پنل یا پچ پنل بود البته ساختش فقط با سیستم امکان داره و با تجهیزات .بدون اونها دردسر هست .
موفق:mrgreen:

nazeri
16-10-2013, 22:10
شما اگه میخوای برد وای فای رو افزایش دهی باد چند کار بکنی
1-مودم رو از اهن در اطرافش دور کنی چون اهن باعث اختلال در امواج میاره
2-قوطی نوشابه آلومیلیومی با یدیکطرفشو کامل دربیاری و یک طرفش بهاندازه انتن سوراخ کنی بعد اون طرفی که کامل در اوردی کمی برگردونی
برد انتنت زیاد میشه