PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مبدل usb به سریال PL2303HX

mahdibavi
07-06-2013, 21:18
با عرض سلام
بنده جهت فلش کردن فریمور یک روتر بیسیم نیاز به یک مبدل USB به سریال سطح 3.3 ولت دارم در سایت شرکت کویر الکترونیک یک کابل مبدل با مدار تعبیه شده آماده ارائه شده که در توضیحات آن این موارد آورده شده:
"این آیسی از لحاظ قیمت ارزان ترین مبدل usb به سریال می باشد که در ارتباط سریال و همچنین برای پروگرام کردن میکروکنترهای خانواده st میتوان از این مبدل استفاده نمود
این آیسی مجهز به رگولاتور داخلی 3.3 می باشد و نیاز ی به رگولاتور خارجی ندارد همچنین آیسی آن در فروشگاه مو جود می باشد"
عکس خروجی مدار هم به این صورت است:

You can see links before reply

حال سوال بنده از مهندسین عزیز این است که با توجه به شکل سیم های خروجی و همچنین توضیح سایت در مورد عدم نیاز به رگلاتور خارجی آیا اتصال مستقیم خروجی RX , TX , GND به پورت سریال روتر بدون مشکل خواهد بود یا نیاز به تمهیدی برای تبدیل به سطح ولتاژ 3.3 ولت TTL وجود دارد، ممنون میشوم جواب دهید.

kamikazi
07-06-2013, 21:52
سلام مهندس شما مطمئنید که سطح ولتاژ این روترتون ttl هستش فکر کنم rs232 هستشا!!!
من خودم با پورت سریال روترهای 2660 کار کردم که برای تجهیزات فیبر نوری مون استفاده کردیم با پورت سریال کام لبتاپمون بهش وصل میشدیم حتی برای ست کردن ای پی های سیستم های PDH مون هم من از همین مبدل استفاده کردم ولی خروجیشو به یه مکس 3232 دادم تا به RS232 تبدیلش کنم خیلیم خوب جواب میده