PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی بورد دولایه

جعفری نیا
07-06-2013, 11:19
سلام من توی طراحی مدارم توی آلتیوم از دو لایه topو bottom استفاده میکنم. میخوام بعضی از قطعاتم که smdهستن رو در لایه bottom قرار بدم منتها نمیدونم باید قطعات mirror بشن یا نه؟
بورد رو بیرون برام میزنن. باید قطعه ای که که توی bottom قرار میگیره میرور بشه ؟مرسی

processor
07-06-2013, 11:59
سلام
در آلتیوم قطعاتی که در لایه bottom قرار می گیرند به صورت خودکار miror میشه
خودت دقت کنی متوجه میشی
اگه قطعه ای رو بخوای لایه شو عوض کنی به صورت دستی میتونی به bottom یا top ببری خود نرم افزار تغیرات لازم رو روش انجام میده

morteza_rk
07-06-2013, 14:42
اگه قطعه ای رو بخوای لایه شو عوض کنی به صورت دستی میتونی به bottom یا top ببری خود نرم افزار تغیرات لازم رو روش انجام میده

بله ، درسته. شما فقط روی قطعه دوبار کلیک کن و از پنجره ظاهر شده قسمت Layer گزینه ی Bottom یا Top رو انتخاب کنید.

sarbaz13
07-06-2013, 17:59
سلام من توی طراحی مدارم توی آلتیوم از دو لایه topو bottom استفاده میکنم. میخوام بعضی از قطعاتم که smdهستن رو در لایه bottom قرار بدم منتها نمیدونم باید قطعات mirror بشن یا نه؟
بورد رو بیرون برام میزنن. باید قطعه ای که که توی bottom قرار میگیره میرور بشه ؟مرسی
سلام
انگار این قضیه که میگه اول بگرد توی انجمن اگر تایپیک مربوط به موضوعت رو پیدا توی همون تایپیک سوالت رو مطرح کن نه اینکه توی یک تایپیک جدا سئوالت رو مطرح کن.
شما اول معلوم نکردی با چه نرم افزاری PCB خودتون رو زدین تا بهتر دوستان کمکتون کنند.
بعدم اینجور که دوستان جواب دادن با نرم افزار آلتیوم این کارو کردین.
که اگر درسته من به شما پیشنهاد می کنم این تایپیک زیر رو بخونید.
You can see links before reply
پست 4 را بخوانید.