PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد التیوم

pirozy
06-06-2013, 11:46
با سلام
من تو التیوم وقتی ترک ها رو می کشم چه در لایه رویی یا زیرین
بعد از اتمام تمام ترک ها به رنگ سبز تبدیل میشوند
در صورتی که باید برای لایه رویی به رنگ قرمز و برا لایه زیرین به رنگ ابی باشه
در کشیدن رنگها درست هست ولی وقتی بعد از کشیدن ترک راست کلیلک می کنم که ترک جدید رو بکشم ترک های کشیده شده به رنگ سبز تبدیل میشن
دیگه دیوونه شدم :unh::unh::unh::unh:
cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::

skiboys
06-06-2013, 12:55
با سلام
در کشیدن رنگها درست هست ولی وقتی بعد از کشیدن ترک راست کلیلک می کنم که ترک جدید رو بکشم ترک های کشیده شده به رنگ سبز تبدیل میشن
Cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::

سلام این که گریه نداره علت اینکه سبز رنگ می شه یا ترکهاتون خیلی بهم نزدیکه یا قطعاتتون به ترک ها و یا قطعات دیگه نزدیکه یا اینکه تنظیمات را دست زدید این فاصله را خطا می گیره

sarbaz13
06-06-2013, 20:14
با سلام
cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::

سلام
دوست عزیز در این تایپیک سوالات خودتون رو مطرح کنید.(این یک خواهش عاجزانه هست ).
You can see links before reply
جواب سوال رو دوست sikybos تا حدودی درست گفتن.
من هم یکمیشو اینجا میگم تا شما سوال رو توی تایپیکی که در بالا آدرس دادم برید و سوالتون رو مطرح کنید.تا به صورت تصویری به شما بگم چیجوری می تونید مشکلتون رو حل کنید.
ولی در کل به دلیل تعریف نکردن یک قانون برای فاصله مجاز بیمن سیم کشی ها و فاصله بین قطعات تا سیم کشی ها ترکها برای شما سبز رنگ میشوند و دلیل آن هم بر رعایت نکردن قانون اولیه ای هست که به صورت defult خود آلتیوم تعریف کرده است.(سبز رنگ بودن دلیل بر وجود خطا می باشد).
ادامه در تایپیک اصلی