PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد پروژه کنترل استپ موتور

robatshahrood
05-06-2013, 20:57
سلام دوستان خسته نباشید یه پروژه کنترل استپر موتور می خوام با کی پد یدونه تو سایت ecaبود ساختم ولی جواب نداد :cry: دوستان تو رو خدا کمک کنید cry::

Ma3ood
05-06-2013, 23:42
اقا اینطوری که نمیشه شما هر چی برای پروژه نوشتی و داری بزار اینجا علت اجرا نشدنشو بپرس و گرنه فکر نکنم کسی همچین چیزی اماده داشته باشه اونطوری راحتر به جواب میرسی دوست من

robatshahrood
06-06-2013, 00:17
اقا اینطوری که نمیشه شما هر چی برای پروژه نوشتی و داری بزار اینجا علت اجرا نشدنشو بپرس و گرنه فکر نکنم کسی همچین چیزی اماده داشته باشه اونطوری راحتر به جواب میرسی دوست من

دوستان این لینک پروژه (You can see links before reply) من مدار رو بستم ولی متاسفانه فقط روی ال سی دی عدد سه رو نمایش میدهد وکی پد کار نمی کند :hi:

Ma3ood
06-06-2013, 00:55
پروژه مشکلی نداره در شبیه سازی شما فرکانس میکروتون دقیقه سخت افزارتونو مطمئین هستید چون انچه در شبیه سازی میبینید با اختلاف زیر 1 درصد باید در عمل ببنید و گرنه مشکل از اشتباه انسانیه

robatshahrood
06-06-2013, 10:32
پروژه مشکلی نداره در شبیه سازی شما فرکانس میکروتون دقیقه سخت افزارتونو مطمئین هستید چون انچه در شبیه سازی میبینید با اختلاف زیر 1 درصد باید در عمل ببنید و گرنه مشکل از اشتباه انسانیه

بله تو شبیه سازی درسته ولی تو عمل کار نمی کنی وقسمت قسمت هم مدار رو بستم اول ال سی یولی متاسفانه اون عدد 3رو نمایش میده نمیدونم باید چه کارکنم همین اول کار گیرم چون من با بیسیک کار کردم ولی این به زبان سی هست:(

Ma3ood
06-06-2013, 11:53
شما فیوز بیت jtagen را برای پورت c غیر فعال کردید ؟؟؟

robatshahrood
06-06-2013, 23:17
شما فیوز بیت jtagen را برای پورت c غیر فعال کردید ؟؟؟

دوست عزیز بابت راهنمایی هات بازم ممنون مشکل همون jtagenبود بازم ممنون:

goli50
14-10-2013, 01:22
سلام من این پروژه را دارم فقط به جای lcd کاراکتری lcd گرافیکی مدل TS12864A-2 وجود داره میشه کمکم کنید که راه بندازم با این lcd