PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم

pooyathr
04-06-2013, 23:42
سلام من میخواستم بدونم یه مودم وایرلس هست که فقط دو تا موبایل بهش وصل شن و اینرنت نره؟
اگه اماده هست یه از چه سایتی میتونم تهیه کنم یا اگه میشه یدونشو ساده ساخت یه اموزش بنویسید (یعنی بدبختی نداشته باشه برا درس کردنش و در ضمن من زیاد تو این چیزا تخصص ندارم )
بعدش که مودم گیرم اومدمیخوام ببینم راهی هست که بردشو زیاد کنه مثلا تا هشتصد متر تا یک یلومتر یا کمتر از ین؟

sadeghbakhshi
05-06-2013, 01:49
سلام من میخواستم بدونم یه مودم وایرلس هست که فقط دو تا موبایل بهش وصل شن و اینرنت نره؟
اگه اماده هست یه از چه سایتی میتونم تهیه کنم یا اگه میشه یدونشو ساده ساخت یه اموزش بنویسید (یعنی بدبختی نداشته باشه برا درس کردنش و در ضمن من زیاد تو این چیزا تخصص ندارم )
بعدش که مودم گیرم اومدمیخوام ببینم راهی هست که بردشو زیاد کنه مثلا تا هشتصد متر تا یک یلومتر یا کمتر از ین؟

سلام :hi:
اون جوری که من فهمیدم دنبال یه راهی هستید که بشه یک شبکه ی اترنت راه اندازی کنید
برای این کار باید از تجهیزات شبکه استفاده کنید چیزهایی مثل اکسس پوینت ,بولت , نانواستیشن و امثال اینها که به نظر من استفاده از نانواستیشن بهتر از بقیه هست چون کوچیک تره و انتن هم نمی خواد و همون قابلیت ها و تنظیمات بولت رو میشه روش پیاده کرد
فقط حواصت به فرکانس کاری باشه که هم موبایل کامپیوتر یا هرچیز دیگه ای که بهش کانکت میشه یکی باشه
فکر ساخت این جور چیزها رو هم از سرت دور کن
چون مدارات مخابراتی پیچیده ای هست و برای دسیبل های بالا سخت تر هم میشه جوری که ساختن انتنش هم مکافات داره هر چند تیم رباتیک استابلایزر تایوان توی مسابقات مکزیک انتن 60 یا 70 سانتی بولت رو به یک برد 10 سانتی تبدیل کردند 8O
در مورد بردش هم می تونید از مدلهای مختلفی استفاده کنید که دیگه نیازی به تقویت نباشه مثل پاور استیشن و امثال اینها که خودم هم همشون رو نمیشناسم چون تنوع زیادی دارند
مثلا
ایرگریدAir gride دستگاهی که به عنوان وایرلس برای آنتن دهی تا فاصله حداکثر 25 کیلومتر مورد استفاده قرار می گیرداین رادیوها (ایر گریدAir gride) دارای منبع تغذیه 24V-1A و خروجی 600MW است
ایرگریدAir gride در دو گروه زیر توسط شرکت یو بی ان تی ubnt (یوبی کوئیتی ubiquity) ارائه شده است:
1-ایرگریدAir gride 23db
2-ایر گریدAir gride 27db
یا
ایر روترAir router که برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاهی با قیمت مناسب و ظاهری زیباست که به عنوان وایرلس Wireless(Wi-Fi) و به اشتراک گذاشتن اینترنت است
دستگاه ایرروترAir router دارای 1 پورت ورودی اینترنت و 4 پورت شبکه با توانایی اشتراک گذاشتن اینترنت برای کاربران و 4 کابلی استنرم افزار نصب شده روی دستگاه ایرروترAir Router ایر او اس است و از امکانات سخت افزاری ایرروترAir Router می توان داشتن 4 پورت لن و1 پورت ون روی دستگاه وایرلس 300مگابایت یا سری ان با قدرت 100میلی وات به همراه آنتن داخلی در خود دستگاه نام برد

pooyathr
05-06-2013, 12:05
ممنون ولی فکر کنم منظورمو اشتباه فهمیدین من نمیخوام باهاش اینترنت برم فقط یه چیز قابل حمل باشه که دو تا موبایل بهش وصل شن و بشه دونفره فوتبال بازی کرد

sadeghbakhshi
05-06-2013, 15:52
اترنت ،‌ متداولترین فنآوری استفاده شده در دنیای شبكه های محلی است كه خود از مجموعه ای‌ تكنولوژی دیگر تشكیل شده است و با اینترنت فرق داره چیزی هم که من بالا توضیح دادم درباره ی اترنت بود :0013:

pooyathr
05-06-2013, 23:07
آمادش تو بازار هست؟اگه هست ازکجا میتونم تهیه کنم و اسمش چیه؟

sadeghbakhshi
06-06-2013, 01:24
کلا این چیزهایی که نام بردم اماده هستند مثل محصولات شرکت ubnt فکر میکنم اسمهاشون هم گفته باشم
یه سرچ هم توی نت کنی میتونی پیداکنی نمایندگی هاشون رو