PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل طول کابل در سرعت در شبکه یک بورد سامسونگ

microprocesor_2002
22-05-2013, 12:37
سلام به همه ...
من یه سوال دارم از دوستان
من یک بورد میکروی آرم s5pc100 که میکروی سامسونگ 667 مگا هرتزی روشه ...
این بورد قراره از روی شبکه یه سری دیتای فیلم با حداکثر سرعت 2.5 (دو و نیم) مگا بیت بر ثانیه رو بخونه ...
حالا مشکل من تو اینجاست که وقتی کابل شبکه به حدود 100 متر میرسه دیتایی که میگیره درست نیست. چیپ شبکه dm9000ae هستش .... و کانکتور شبکه hr9111105a هستش که ترانسفورمر مخصوص شبکه توشه .... این در حالیه که اگه یک کامپیوتر همونجا باشه مثل بنز کار میکنه. این یعنی مشکل از کابل نیست .
حالا سوال من از دوستان اینه حدس میزنین مشکل کجاست ؟
تو کامپیوتر ، در قسمت شبکه از ترانسفورمر جدا استفاده شده ولی تو بورد من از کانکتوری استفاده شده که ترانسفورمر داخلشه .... میخواستم بدونم آیا فرقی میکنه که این ترانسفورمر بیرون باشه یا نه ...؟ آیا امکان داره مشکلم تو این قسمت باشه ؟؟؟؟؟
ممنون اگه جواب بدین

MAZIARBEIGI
15-07-2013, 15:56
مشكل نه از برد هست نه از كابل شما بهتره بين سيم كه ميشه ١٠٠ متر سويچ بحارين تا افت جريان نداشته باشه روي سيم

esisafa
16-07-2013, 01:14
شما در حالت 10 مگا بیت تنظیم کردین یا اتومات هست؟ شبکه ی 100 مگ تا 20 متر کار میکنه و 10 مگ تا 200 متر. اگه در حالت 10 مگ هست و جواب نمیده که ایسی شبکه نمیتونه توان لازم رو تامین کنه و باید به گفته ی دوستمون از یک سوئیچ استفاده کنید.