PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ره اندازی smt160 با پورت موازی

M.ABDOLLAHI
19-04-2009, 09:26
به نام خدا سلام دوستان عزیزم در سایت You can see links before reply یک برنامه کامپیوتر دیدم که توانسته بود با اتصال پایه خروجی سنسور smt160 به پایه ack پورت موازی پهنای پالس خروجی این سنسور را اندازه بگیرد و روی مانیتور نمایش دهد ولی سورس برنامه را برای دانلود نگذاشته بود این سنسور رو با میکرو راه اندازی کردم اونجا از وقفه خارجی میکرو استفاده کردم و با تغییر لبه و اندازه گیری زمان یک و صفر پالس خروجی سنسور پهنای پالس خروجی اون رو بدست بیارم و بر اساس فرمولی که در دیتاشیت کفته شده دما رو بر حسب pwm خروجی سنسور محاسبه کردم حالا در این مورد از شما دوستان کمک میخواهم ممنون میشم در این مورد من رو یاری کنید متشکرم خداحافظ.

kavir
19-04-2009, 10:58
سلام
نمونه برنامه و سورس کد با توضیحات فارسی
کلیک کنید (You can see links before reply-1110)

M.ABDOLLAHI
19-04-2009, 17:07
به نام خدا
سلام متشکرم من این کار رو قبلا انجام دادم من میخواهم این سنسور رو با پورت پارالل کامپیوتر انجام بدم نه منیکرو متشکرم خداحافظ.

1nafar
27-04-2009, 21:34
سلام
من اندکی با نحوه کار با پورت های com و lpt اشنایی دارم ، اگه هموز میخوایی ادمه بدی ، بگو تا با هم راش بندازیم (دوستان هم کمک خواهند کرد )