PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نرم افزار norton ghost

Doloop
18-05-2013, 20:45
سلام

تشریح مشکل :

من چند روز پیش نرم افزار norton ghost رو نصب کردم به هوای اینکه از درایو C ایمیج بگیرم و دیگه دردسر نصب نرم افزارهای مورد نیاز بعد از تغییر ویندوز رو نداشته باشم

اما :

این نرم افزار رو نصب کردم بعد اجرا کردم و گزینه backup ش رو زدم و یکسری تنظیمات نشون دادو آخر پیغام restart دادو ما هم گفتیم چشم اما بعد از ریست یه صفحه dos باز میشه و دوتا پیغام زیر رو نمایش میده و از اینجا به بعد دیگه نمیره

1-run norton ghost dos operation

2-run windows without norton ghost

هر دو گزینه رو هم امتحان کردم جواب نداده و ویندوز فعلیم بوت نمیشه

اما وقتی DVD بوت کینگ رو میزارم تو درایو بوت میشه

و بدون DVD هیچ جوره بالا نمیاد

حتی الان نرم افزاررو هم پاک کردم اما هنوز هم اون قضیه هست
ممکنه boot loader ویندوزم پاک شده باشه ؟

sarbaz13
18-05-2013, 21:57
سلام

تشریح مشکل :

من چند روز پیش نرم افزار norton ghost رو نصب کردم به هوای اینکه از درایو C ایمیج بگیرم و دیگه دردسر نصب نرم افزارهای مورد نیاز بعد از تغییر ویندوز رو نداشته باشم

اما :

این نرم افزار رو نصب کردم بعد اجرا کردم و گزینه backup ش رو زدم و یکسری تنظیمات نشون دادو آخر پیغام restart دادو ما هم گفتیم چشم اما بعد از ریست یه صفحه dos باز میشه و دوتا پیغام زیر رو نمایش میده و از اینجا به بعد دیگه نمیره

1-run norton ghost dos operation

2-run windows without norton ghost

هر دو گزینه رو هم امتحان کردم جواب نداده و ویندوز فعلیم بوت نمیشه

اما وقتی DVD بوت کینگ رو میزارم تو درایو بوت میشه

و بدون DVD هیچ جوره بالا نمیاد

حتی الان نرم افزاررو هم پاک کردم اما هنوز هم اون قضیه هست
ممکنه boot loader ویندوزم پاک شده باشه ؟
سلام
نه بوت لودر شما پاک نشده.
بعدم شما نباید برنامه رو پاک میکردی.یا حداقل وقتی می خواستی پاک کنی از safe mode پاک میکردی.
این دوتا پیغام هم که خودش میگه چیکار باید میکردی تا ویندوزت سالم و بدون dvd بیاد بالا.
1-اجرا کردن norton ghost به وسیله محیط داس
2-اجرا کردن norton ghost به وسیله ویندوز
این دو پیغام هم به این علت است که زمانی که شما خواستین ایمیج بگیرید نرم افزار به شما گفته که باید ریست بشه سیستم و به وسیله محیط داس ایمیج مورد نظرت رو بگیری. چون زمانی که ویندوز بالاست که نمیتونی ایمیج بگیری از هارد یا درایو .
شما باید cd یا dvd که نرم افزار Notron ghost روی اون هست رو داخل درایور قرار میدادی بعد هم یکی از دو گزینه رو انتخاب می کردی .که گزینه اولی بهتر است.
حالا هم همین کار رو بکن. و با محیط doc بزار که cd یا dvd بالا بیاد و شروع به ایمیج گرفتن کن و آخر سر هم خارج شو از محیط و سی دی یا دی وی دی هم از داخل سی دی یا دی ویدی رام دربیار.
-----------
چون قبلا با این نرم افزار کار نکردی یک سرچی بزن و فایل آموزشی ایمیج گرفتن رو دانلود کن و مطالعه کن تا دیگر در حین عملیات ایمیج گرفتن اشتباه نکنید.
یا علی

Doloop
19-05-2013, 11:35
safe mode رو هم تست کردم اصلا بالا نیومد ...

آقا الان کلا از خیر ایمیج گذشتم چیکار کنم سیستمم برگرده به حالت اول ؟؟؟

esisafa
19-05-2013, 13:44
از اکرونیز که استفاده کنید یک ایمیل بوت درست میکنه و با بوت از سی دی از هر چیزی که بخواین میتونید بکاپ بگیرید و ریستور کنید بدون اینکه خود نرم افزار رو نصب داشته باشید

shahrivar88
21-05-2013, 10:17
پیشنهاد میکنم اگه نیاز بود از نورتون استفاده کنیذ حتما از نسخه بوت ایبل hirens استفاده کنید وحتما همه پیام ها را با دقت بخانید و تایید کنید.
1 بار همه درایو های سیستم من را پاک کرد و همشو تبدیل به 1 درایو کرد. که همه اطلاعاتم پاک شد. بامصیبت ریکاوری کردم!!