PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمام اطلاعات word من از بین رفت

meysam.z
10-05-2013, 01:07
سلام دوستان من توی هاردم یه فایل word داشتم بعد نرم افزار word رو باز کردم اومدم فایل مورد نظر رو open کنم به طور سهوی save کردم یعنی الان اون فایل اصلیم تبدیل شده فقط به یک صفحه سفید ...:sa::125:
دوستان این فایل word من خیلی خیلی خیلی برام مهم بود اگه میشه راه حلی ارائه بدید ...
با نرم افزار های ریکاوری هم امتحان کردم نشد که نشد :unh::unh::unh:
با تشکر :wink:

morteza_rk
10-05-2013, 01:45
سلام

با سیستم ریستور ویندوز اگه برگردی به عقب نمیشه؟

meysam.z
10-05-2013, 02:34
سلام اقای morteza_rk (You can see links before reply)
والله من الان 2 روزه کامپیوتر رو خاموش نمی کنم تا شاید راه حلی پیدا کنم ...
دقیقا باید چیکار کنم ؟ سیستم ریستور ویندوز از کجا باید شروع کنم؟
مرسی

mzarkoob
10-05-2013, 12:13
سلام
باز خوبه خاموش نکردید !!
من نگرفتم چی شد مگه میشه همچین چیزی!؟ وقتی هنوز شما فایلتون را باز نکردید از توی ورد چطور میشه از بین بره؟ من با این شرحی که دادید حدسم اینه که اسم فایلتان یه چیزی بوده و الان که یک صفحه سفید ذخیره زدید همون اسم زدید جایگزین اون شده. البته خوب میپرسه این فایل وجود دارد آیا جایگزین کنم..
خوب جایگزین شده دیگه من که چیزی به ذهنم نمی رسه !:125:

morteza_rk
10-05-2013, 13:35
شاید حق با مهدی جان باشه. حالا به حر حال...

ویندوز شما چیه؟ اگه xp هست از منوی استارت میری توی system tools اونجا یکی از گزینه ها system restore هست. این برنامه رو اجرا می کنی. قابلیتش اینه که می تونه کامپیوتر رو برگردونه به چند روز عقب تر.

وقتی شما واردش بشی یه جدول تقویم میاد که بعضی از تاریخ هاش پررنگ شده اونا تاریخ هایی هستن که می تونی کامپیوترو برگونی به اون تاریخا.

اگه ویندوزت سون هست که توی search بنویس system restore خودش برنامه رو پیدا می کنه.

mzarkoob
10-05-2013, 13:40
من فکر می کنم این system restore نرم افزار های پاک شده را برمی گردونه نه فایل ها رو. تا حالا برای یک فایل تست نکردم

meysam.z
11-05-2013, 08:57
جناب اقای زرکوب بله درس حدس زدید مشکل همونه....... (You can see links before reply orum%26showtopic%3D6141&ei=17mNUZnZGIePswaM3oCoDA&usg=AFQjCNE2vZwp7nvn2GPzWvR4_y7N5c9PSQ&sig2=8Py48ZP8ERXB6oF69ikdUg)

morteza_rk ممنون بابت پاسخ (You can see links before reply)
دوستان به هر حال آب رفته ز جوی باز نمی گردد (You can see links before reply orum%26showtopic%3D6141&ei=17mNUZnZGIePswaM3oCoDA&usg=AFQjCNE2vZwp7nvn2GPzWvR4_y7N5c9PSQ&sig2=8Py48ZP8ERXB6oF69ikdUg)....:eat:
ولی تشکر از کمکتون:hi:

r0b0
11-05-2013, 10:21
سلام
اگه طبق گفته دوستمون اسم و تغییر داده باشید یا یه فایل دیگه ای جایگزین شده باشه درصورتی که فعالیت دیگه ای در کامپیوترتون انجام نداده باشید از قسمت edit صفحه می تونید فعالیت هاتون رو undo کنید و فایل رو برگردونید

balena45
28-03-2015, 21:27
سلام.دقیقا مشکل من همین بود.
من یه فایل ورد خیلی مهم داشتم.که توی فلش ریخته بودمش.
بعد اومدم اسم فایلم رو تغییر دادم.حتی پسوندش رو هم برداشتم.
وقتی دوباره پسوندش رو درست کردم و برای فایلم یه اسمی گذاشتم صفحه رو باز کردم دیدم خالیه!!!
دیگه نا امید شده بودم.اما فایل حالی رو پاک نکردم.
چند روز بعد که دوباره اومدم فایل رو باز کنم دویاره اسمشو تغییر دادم دیدم درست شد. :0013:

فایلم توی rar بود شاید واسه همین درست شد.

esisafa
29-03-2015, 12:22
نرم افزار word معمولا از هر فایلی که کار میشه یک بکاپ درست میکنه. این بکاپ بصورت مخفیه کنار فایل اصلی. اگر اون فایل تشکیل شده باشه و هنوز از بین نرفته باشه، دنبالش بگردین