PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دکمه اضافه کردن موضوع به مورد علاقه ها

jonbakhsh
06-05-2013, 21:25
درود به همه
توی این سایت دکمه ای داره که بشه یک موضوع به مورد علاقه ها اضافه کرد ؟؟
توی سایت eca داره ولی من توی این سایت پیدا نکردم .

Doloop
07-05-2013, 01:52
خوب این دکمه مورد علاقه ها چی کار میکنه ؟؟؟

اگه میخای از اتفاقات توی تایپیک مورد نظر از طریق ایمیل مطلع بشی بالای هر تایپیک تب امکانات گزینه "اشتراک موضوع" هست :wink:

test00
07-05-2013, 10:30
درسته منم با این موضوع مشکل دارم
همیشه تو این سایت که میام کلی باید بگردم
این گزینه خیلی کاربردی هست

Doloop
07-05-2013, 11:25
ببینید هر تایپیک آدرسی داره که به پیدا کردنش کمک میکنه اما درسته وقتی دیر به دیر سر بزنی یا تعداد تایپیک ها بالا بره فراموشی میاد سراغت :wink:
اما اگه میخواهید تایپیک هایی روکه مورد علاقتون هست رو راحت تر پیدا کنید از همین گزینه ای که توی "امکانات" هست و نام بردم استفاده کنید "اشتراک موضوع" بعد اگه برید توی پروفایلتون میتونید با زدن گزینه "لیست اشتراک ها" تایپیک مورد نظر رو خیلی راحت پیدا کنید ...:0013:
در ضمن توی تایپیک هم هر اتفاقی بیافته میتونید بگید از طریق ایمیل خبرتون کنه:wink:

پس دقیقا همون گزینه مورد علاقه ها هست منتها با یه اسم دیگه :0013:

jonbakhsh
07-05-2013, 13:44
البته نظر منه ولی سرچ کردن و پیدا کردن یک موضوع قدیمی توی این سایت یکم سخته .
اگه دکمه ها در دسترس باشند بهتره . ببینید توی این سایت 3 تا گذینه داره کی خیلی خیلی کار راحت کرده
You can see links before reply
من به راحتی میتونم یک موضوع قدیمی پیدا کنم
فکر نکنم vbultan نشه این امکان بشه بهش اظافه کرد

sarbaz13
07-05-2013, 21:02
البته نظر منه ولی سرچ کردن و پیدا کردن یک موضوع قدیمی توی این سایت یکم سخته .
اگه دکمه ها در دسترس باشند بهتره . ببینید توی این سایت 3 تا گذینه داره کی خیلی خیلی کار راحت کرده
You can see links before reply
من به راحتی میتونم یک موضوع قدیمی پیدا کنم
فکر نکنم vbultan نشه این امکان بشه بهش اظافه کرد
سلام
دوست عزیز vbulletin امنیت نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
برای راحتی کاربران خیلی کارها میشه کرد و برای کسانی که نمیتونن یک انجمن را ببیننند و قصد نفوذ و خرابکاری رو دارند نمیشه کاری کرد.
یا علی

jonbakhsh
07-05-2013, 22:12
سلام
برای راحتی کاربران خیلی کارها میشه کرد و برای کسانی که نمیتونن یک انجمن را ببیننند و قصد نفوذ و خرابکاری رو دارند نمیشه کاری کرد.
یا علی

فکر نکنم که vb امنیت نداشته باشه . اگه این جوره چه دردیه با وجود تالار سازهای مجانی نظیر نیوک
مای بی بی ...... طرف بره 200 تا 300 هزار( البته قیمت مال زمان دلار 1200 تومان )پول بده ؟؟؟
یک تالار علمی هم فکر کنم باید طوری باشه که کاربران بتونند راحت یک مطلب توی اون پیدا کنند.

sarbaz13
08-05-2013, 00:02
سلام دوست عزیز
حالا من میگم که امنیت نداره و شما هم بدونید و این صحبتی که شما میگید قبلا راجع بهش فکر شده و همون جوری که آقا حسین گفتن گزینه اشتراک موضوع را داریم.
که شما با اشتراک شدن در اون موضوع میتونید از طریق ایمیل خودتون طبق زمان های تعیین شده ای که خودتون انتخاب می کنید رو پیگیر اون موضوع خاص بشید.

morteza_rk
08-05-2013, 11:41
جل الخالق!!!!؟؟؟؟!!!!؟؟؟