PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار با هدر بورد lpc1768

forumwork.net
28-04-2013, 02:10
با سلام خدمت دوستان

من هدر بورد lpc1768 فروشگاه کویر الکترنیک رو خریداری کردم اما هرچی تو سایت میگردم پشتیبانی منسجمی از این بورد آموزشی نمیبینم.
از اونجایی که هدف از خرید بورد های embed یادگیری و آموزش هست پس درصد زیادی از کاربرها تقریبا هیچ آشنایی با ARM ندارن و تازه میخوان شروع کنن.

اگر میشد حداقل یه سری عنوان برای پی گیری یا یک مسیر مشخص واسه ورود به برنامه نویسی و کنترل پورت های این بورد مشخص میکردید خیلی خوب میشد.

ممکنه به صورت پراکنده مطالبی باشه ولی واسه کسی که هیچی نمیدونه واقعا گیج کنندست.

مثلا برنامه یه ال ای دی چشمک زن ساده رو که مستقیما روی این هدر بوردم قابل اجرا باشه رو خط به خط توضیح مختصر میدادید، اینجوری موضوع واسه کسی که میخواد شروع کنه، قابل درک تر میشه و میتونه خودش تعمیم بده برنامه هاشو.

به امید توجه اساتید محترم سایت

lpln852
28-04-2013, 12:12
با سلام خدمت دوستان

من هدر بورد lpc1768 فروشگاه کویر الکترنیک رو خریداری کردم اما هرچی تو سایت میگردم پشتیبانی منسجمی از این بورد آموزشی نمیبینم.
از اونجایی که هدف از خرید بورد های embed یادگیری و آموزش هست پس درصد زیادی از کاربرها تقریبا هیچ آشنایی با ARM ندارن و تازه میخوان شروع کنن.

اگر میشد حداقل یه سری عنوان برای پی گیری یا یک مسیر مشخص واسه ورود به برنامه نویسی و کنترل پورت های این بورد مشخص میکردید خیلی خوب میشد.

ممکنه به صورت پراکنده مطالبی باشه ولی واسه کسی که هیچی نمیدونه واقعا گیج کنندست.

مثلا برنامه یه ال ای دی چشمک زن ساده رو که مستقیما روی این هدر بوردم قابل اجرا باشه رو خط به خط توضیح مختصر میدادید، اینجوری موضوع واسه کسی که میخواد شروع کنه، قابل درک تر میشه و میتونه خودش تعمیم بده برنامه هاشو.

به امید توجه اساتید محترم سایت

شما میتونید فیلم آموزشی LPC17xx رو بگیرید
مثال هاش هم با همین هدر برد هست

chamran
28-04-2013, 23:47
سلام یکمی خودت تلاش کن /////////

Mehrdad201
22-08-2013, 14:16
شما میتونید فیلم آموزشی lpc17xx رو بگیرید
مثال هاش هم با همین هدر برد هست

سلام
میشه بفرمایید فیلم های اموزشیش رو از کجا میشه گرفت ؟

M3R
22-08-2013, 15:23
سلام
میشه بفرمایید فیلم های اموزشیش رو از کجا میشه گرفت ؟
سلام.
با اجازه آقای زرکوب...

این فیلم آموزشی:
You can see links before reply

اینم تاپیک رفع اشکال این فیلم آموزشی:
You can see links before reply