PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه میکرو با سرعت پایه های ورودی خروجی بالای 10 مگا هرتز معرفی کنید

pirozy
23-04-2013, 20:40
یه میکرو با سرعت پایه های ورودی خروجی بالای 10 مگا هرتز معرفی کنید

wantedboy
23-04-2013, 20:57
یه میکرو با سرعت پایه های ورودی خروجی بالای 10 مگا هرتز معرفی کنید

at91sam7x256
سری‏ ‏آرم

pirozy
23-04-2013, 22:22
at91sam7x256
سری‏ ‏آرم

این که سرعتش به مگا هرتز هم نمی رسه
یعنی تو دانشگاه بچه ها بردش اورده بودن با ال سی دی من دیدم سرعت پر شدن ال سی دی با یک رنگ از avr هم کمتره
شما لطف کن اگه تو دسترس هست مثل تاپیک قبل سرعتش رو با فرکانس 55 مگا هرتز یه تستی کن و اینجا اطلاع بده
واقعا لطف می کنی
با سپاس فراوان

wantedboy
23-04-2013, 22:42
این که سرعتش به مگا هرتز هم نمی رسه
یعنی تو دانشگاه بچه ها بردش اورده بودن با ال سی دی من دیدم سرعت پر شدن ال سی دی با یک رنگ از avr هم کمتره
شما لطف کن اگه تو دسترس هست مثل تاپیک قبل سرعتش رو با فرکانس 55 مگا هرتز یه تستی کن و اینجا اطلاع بده
واقعا لطف می کنی
با سپاس فراوان

فعلا‏ ‏که‏ ‏در‏ ‏دسترس‏ ‏نیست‏.
من‏ ‏با‏ ‏اون‏ ‏لایبراری‏ ‏که‏ ‏گذاشتم‏ ‏تو‏ ‏سایت‏ ‏یک‏ ‏عکس‏ ‏تا‏ ‏۷۰ میلی‏ ‏ثانیه‏ ‏پخش‏ ‏میکنه‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏نظر‏ ‏من‏ ‏دیگه‏ ‏بالا‏ ‏تر‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏حد‏ ‏نمیشه‏ ‏برد.
اگه‏ ‏بتونی‏ ‏کل‏ ‏کتابخانه‏ ‏تو‏ ‏با‏ ‏اسمبلی‏ ‏بنویسی‏ ‏میتونی‏ ‏سرعت‏ ‏به‏ ‏نصف‏ ‏۷۰ هم‏ ‏برسونی. که‏ ‏کار‏ ‏سختی‏!‏!!!
بابا‏ ‏برو‏ ‏سراغ‏ ‏آرم

mahdi74
24-04-2013, 14:23
سلام
برای سرعت بالای 10 مگاهرتز باید از fpga استفاده کنی یا از میکرو هایی مثل cortex m4 یا بالاتر .
من lpc1768 را در حالت cpu اورکلاک ( 120 mhz ) قبلا تست کردم فرکانسی که از یک پین گرفتم به زور تا 10mhz میرسه . یعنی حالت معمولیش زیر 10mhz هست حدود 9 و خورده ای .
حالا این همه سرعت gpio رو فقط واسه LCD میخوای ؟؟:mrgreen:

Hesam1984
24-04-2013, 20:38
میکروها همه تاخیر دارند چون هم سخت افزاری و هم نرم افزاری تاخیر ایجاد میشه. شما می تونید از پایه های خاصی از میکرو که برای تولید پالس هست استفاده کنید. اون مستقیما از طریق تقسیم کلاک پالس درست می کنه و نرم افزار فقط نسبت تقسیم رو تغییر میده.