PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویژوال سی پلاس پلاس یا سی شارپ

mehregan
17-04-2013, 22:28
با سلام خدمت دوستان
من دانشجوی الکترونیک هستم و با زبان های برنامه نویسی سی و ویژوال سی پلاس پلاس مدتی کار کردم . نیاز های من جهت برنامه نوسی با کامپیوتر نوشتن برنامه های ساده و ارتباط با پورت سریال و یو اس بی می باشد . همچنین می خواهم که برای مدار هایی که ساخته ام درایور طراحی کنم .
به نظر شما بین زبان های سی شارپ و ویژوال سی پلاس پلاس کدام را انتخاب نمایم ؟ کدام برای من کاربردی می باشد که وقت زیادی روی آن بگذارم .
حال می خواهم که دوستان قدری مرا در این زمینه راهنمایی نمایند .

Doloop
18-04-2013, 00:57
قبلا بحث شده و گرچه هردو زبان میتونه نیاز شما رو بر طرف کنه

ولی نظر اکثریت روی C# بوده ... :wink:
توی انجمن برنامه نویسی جستجو کنید تایپیک هارو پیدا میکنید :0013:

agape
18-04-2013, 09:13
سلام - دوست گرامی ، #c خوبه - و کار راه انداز خوبی هست و میتونی سریع یادش بگیری و سریع برنامه های تحت ویندوز بنویسی ، و چون بیشتر بچه ها با این زبان کار میکنن برای درایور نویسی هم خوب هست ولی اصلا قدرتش با c++ قابل مقایسه نیست ، اصلا mfc یه چیز دیگست

mehregan
18-04-2013, 13:52
با تشکر از شما دوست عزیز
می خواستم بدونم آیا شما با mfc کار کردید و در صورتی که کار کردید آیا منبع زبان اصلی مناسبی جهت کار با واحد usb و سریال وجود داره یا مشکل زیادی در یادگیری آن وجود دارد

spring110.sh
17-01-2014, 22:41
با سلام خدمت دوستان
من دانشجوی الکترونیک هستم و با زبان های برنامه نویسی سی و ویژوال سی پلاس پلاس مدتی کار کردم . نیاز های من جهت برنامه نوسی با کامپیوتر نوشتن برنامه های ساده و ارتباط با پورت سریال و یو اس بی می باشد . همچنین می خواهم که برای مدار هایی که ساخته ام درایور طراحی کنم .
به نظر شما بین زبان های سی شارپ و ویژوال سی پلاس پلاس کدام را انتخاب نمایم ؟ کدام برای من کاربردی می باشد که وقت زیادی روی آن بگذارم .
حال می خواهم که دوستان قدری مرا در این زمینه راهنمایی نمایند .

یادگیری c# راحت تره . مخصوصا اینکه با زبان های c هم آشنا هستید . البته c# تقریبا تلفیقی از c++ و جاوا هست ...
به عقیده من اینکه شما با برنامه ای کار کنی که هم بتونه نیاز شما نسبت به برنامه های تحت ویندوز و تحت وب رو رفع کنه و هم رابط خوبی برای سخت افزار شما باشه خیالت رو راحت می کنه و ضمن اینکه دستت رو هم بازتر می کنه !

mehdichess
18-01-2014, 10:58
cccc####