PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه بعد از فارغ التحصیل شدن کار پیدا کنیم ؟

sanup2006
16-04-2013, 23:55
سلام دوستان.

2-3 ماهی میشه فارغ التحصیل شدم و دنبال یک کار میگردم.ولی چجوری باید کار پیدا کرد ؟
یعنی بدون آشنا و پارتی نمیشه کاری کرد ؟
من خودم اندکی AVR و بیسیک و ایگل یاد دارم و تمام.
حالا با این شرایط واقعا نباید امیدی به پیدا کردن کار داشته باشم ؟
4 سال الکی رفتم دانشگاه ؟:(
نمیدونم واقعا کار پیدا کردن چجوریه ؟
دوستانی که اطلاعی دارن لطفا راهنمایی کنن.

البته سیستم گنترل ساختمون با همین SIM900 رو یاد دارم ولی کجا پیادش کنم ؟:baad:
یا مثلا تابلو LED ثابت و ...

vahidasm
17-04-2013, 04:06
سلام دوستان.

2-3 ماهی میشه فارغ التحصیل شدم و دنبال یک کار میگردم.ولی چجوری باید کار پیدا کرد ؟
یعنی بدون آشنا و پارتی نمیشه کاری کرد ؟
من خودم اندکی AVR و بیسیک و ایگل یاد دارم و تمام.
حالا با این شرایط واقعا نباید امیدی به پیدا کردن کار داشته باشم ؟
4 سال الکی رفتم دانشگاه ؟:(
نمیدونم واقعا کار پیدا کردن چجوریه ؟
دوستانی که اطلاعی دارن لطفا راهنمایی کنن.

البته سیستم گنترل ساختمون با همین SIM900 رو یاد دارم ولی کجا پیادش کنم ؟:baad:
یا مثلا تابلو LED ثابت و ...
در این باره قبلا زیاد بحث شده
نظر من اینه که زیاد رو درسی که تو دانشگاه خوندی حساب نکن باید کار یاد بگیری البته این چیزایی که شما بلدی هر کسی بلد نیست ها ولی با پشتکار خیییییییییییلی زیاد آدم میتونه کار داشته باشه از علمش داشته باش تا دوندگی و کاغذ بازیش
همش یک پروسه سخته که آرزو میکنم توش موفق باشی :wink:

sanup2006
17-04-2013, 10:51
در این باره قبلا زیاد بحث شده
نظر من اینه که زیاد رو درسی که تو دانشگاه خوندی حساب نکن باید کار یاد بگیری البته این چیزایی که شما بلدی هر کسی بلد نیست ها ولی با پشتکار خیییییییییییلی زیاد آدم میتونه کار داشته باشه از علمش داشته باش تا دوندگی و کاغذ بازیش
همش یک پروسه سخته که آرزو میکنم توش موفق باشی :wink:

خوب همین رو از کجا شروع کنیم ؟
کجا بری کار کنی که وقتت تلف نشه ؟

esisafa
17-04-2013, 11:07
در پیام خصوصی هم تقریبا همین حرفای آقا وحید رو گفتم
اگه میخواین جایی استخدام بشین باید به تجارب خودتون اضافه کنید تا در اولین فرصت پیش اومده اونو از دست ندین که فرصت کمه
اگه میخواین کار خودتون رو داشته باشید باید یک کار ترکیبی باشه. ترکیبی از پروژه های خودتون و خدمات. حداقل بازدهی زودتری داره.
مثلا یک مغازه ی تعمیرات وسایل الکترونیکی در کنار ساخت تابلو روان و حتی نصب سیستم های امنیتی و ...
من که سالهاست با کامپیوتر و اسمبل کردن و خدمات جانبیش و از این چیزا آشنا هستم میخوام کار پروژه های الکترونیک رو با خدمات کامپیوتر هم زمان انجام بدم. البته انشاالله ببینیم درسمون به کجا میرسه. فعلا که نمیخوام شروع کنم

mzarkoob
17-04-2013, 18:52
سلام
4 سال وقتتان را گذاشتید درس خوندید و ... سر جای خود، ولی اگر می خواهید در بازار کار(اگر کاری باشد!) حرفی برای گفتن داشته باشید باید در یک یا چند زمینه تخصص پیدا کنید. جاهای مختلفی را همین طوری بروید با صاحب شرکت و کارفرما صحبت کنید ببینید از شما چه توقعی دارد و دنبال چیست. اون وقت متوجه می شوید باید دنبال یادگیری چه چیزی باشید.یا کار بلدید یه جایی به این کار شما نیاز دارند و شما اطلاع رسانی هم کرده اید که چنین کاری بلدید که به شما زنگ می زنند بیا صحبت کنیم در مورد شرایط همکاری و نحوه کار. اگر کاری بلد نیستید یه جاهای مختلف که میرید دنبال این باشید یه مدت همین طوری مشغول باشید و توقعی نداشته باشید، فقط کار یاد بگیرید بعد کم کم شمایی که کار بلدید شرایط را تعیین می کنید. اگر چنین جایی پیدا نشد که بذاره حتی همین طوری بذاره بیایید سر کار و اونم پارتی می خواد وقت اضافتون را تلف نکنید و در اون وقت اضافه ای که دارید(بعد از ظهر که از دنبال کار گشتن اومدید خونه!) یک موضوع آینده دار را (در رشته خود) شروع کنید به کار کردن اطلاعات خود را بالا ببرید. یک اطلاعات عمومی هم از چیزهای مختلف داشته باشید که مثلا یه جا رفتید گفتند dsp چیه و ما می خواهیم شما این کار را انجام دهید نگید نمی دونم!

mj3747
17-04-2013, 23:09
یه سر به این سایت ها بزن.

کاریابی اینترنتی حامی کار - فرصت های شغلی و استخدام - رابط کارجو و کارفرما - اشتغال (You can see links before reply)
استخدام شغل دلخواه خود را پیدا کنید استخدام (You can see links before reply)
استخدام نیوز (You can see links before reply)
You can see links before reply