PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندروید 4 روی marsboard و اتصال ای سی دی 7 اینچ فروشگاه به آن

nta_xyz
15-04-2013, 14:50
سلام .
لطفا آموزش کامل چگونگی نصب اندروید ۴ روی marsboard به همراه آموزش اتصال ال سی دی ۷ اینچ داخل سایت به marsboard را به همراه شماتیک قرار بدین و فایل های مورد نیاز برای اندروید ۴ هم برای دانلود بزارین.
من توی انجمن ها زیاد گشتم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم که کامل باشه.

beroz
15-04-2013, 15:18
سلام .
لطفا آموزش کامل چگونگی نصب اندروید ۴ روی marsboard به همراه آموزش اتصال ال سی دی ۷ اینچ داخل سایت به marsboard را به همراه شماتیک قرار بدین و فایل های مورد نیاز برای اندروید ۴ هم برای دانلود بزارین.
من توی انجمن ها زیاد گشتم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم که کامل باشه.

نون اضافه عزیزم؟ :mrgreen:
از الان شروع کنید واسه کل این کار ها شاید ماه دیگه شاید ۲ ماه دیگه بتونید به نتیجه برسید و هنوز هم کسی با مارس که تازه ۳-۴ روزه رسیده دستش این کارارو نکرده

nta_xyz
15-04-2013, 15:31
نون اضافه عزیزم؟ :mrgreen:
از الان شروع کنید واسه کل این کار ها شاید ماه دیگه شاید ۲ ماه دیگه بتونید به نتیجه برسید و هنوز هم کسی با مارس که تازه ۳-۴ روزه رسیده دستش این کارارو نکرده

خوب شرکتی که این ماژول را ساخته یعنی فقط سخت افزارا ساخته داده تو بازار!!!
یعنی هیچ ایمیجی برای نصب اندروید نذاشته؟
خوب بدون سیستم عامل این بورد به چه دردی می خوره؟!
من مشکلم وقت نیست مشکلم اینه که راه را بدونم.
قدم اول اینه که بتونم اندروید را روش نصب کنم بعد بتونم ال سی دی را براش درایو کنم و بعدم بتونم پین های خروجی را درایو کنم بدون اینا این بورد کاربردی نداره

dariush_ab
15-04-2013, 15:51
قدم اول اینه که بتونم اندروید را روش نصب کنم بعد بتونم ال سی دی را براش درایو کنم و بعدم بتونم پین های خروجی را درایو کنم بدون اینا این بورد کاربردی نداره
سلام دوست عزیز.
چرا همه مواردی که لازم دارید را داریم راه میندازیم.
یک کمی صبر کنید آموزشها را تو ویکی میذارم.
یک لطفی بکنید پست جدید درست نکنید و تو همون پست مارس برد سوالات رو بپرسید تا همه مطالب سر جمع باشه.
تو ویکی هم سوال رو اگر مربوط به همون پست هست و برای همون آموزش هست بپرسید.
ایمیج اندروید هم براش هست چند تا هم.
یک آموزش تو ویکی هست که کامل نیست اگر لازم شد آموزش گام به گام نصب انواع اندروید رو هم میذارم.
برای ال سی دی هم باید تست کنیم.
این هم یک تصویر اندروید:

kavir
15-04-2013, 16:44
فکر میکنم به صورت پیشفرض اندروید روش نصب باشه از نند فلش ایمیج بگیرین و بعد هرکار یخواستین بکنید توی ویکی هست اموزشش
ایمیج های کوبی رو برای مارس استفاده کنید
این همه ایمیج فایل و آموزش خوب یکم سرچ کنید بد نیست

nta_xyz
15-04-2013, 16:47
سلام دوست عزیز.
چرا همه مواردی که لازم دارید را داریم راه میندازیم.
یک کمی صبر کنید آموزشها را تو ویکی میذارم.
یک لطفی بکنید پست جدید درست نکنید و تو همون پست مارس برد سوالات رو بپرسید تا همه مطالب سر جمع باشه.
تو ویکی هم سوال رو اگر مربوط به همون پست هست و برای همون آموزش هست بپرسید.
ایمیج اندروید هم براش هست چند تا هم.
یک آموزش تو ویکی هست که کامل نیست اگر لازم شد آموزش گام به گام نصب انواع اندروید رو هم میذارم.
برای ال سی دی هم باید تست کنیم.
این هم یک تصویر اندروید:

ممنون چون مطالبی که هست خیلی پراکنده است اگر به صورت بخش بخش و به قول خودتون گام به گام شرح داده بشه به همراه فایل های مورد نیازش خیلی خوبه.
مثلا نصب اندروید یا اتصال ال سی دی به مارس بورد

من می خوام از این لحاظ ها مطمئن بشم و بعد تعداد بالا از این بورد نیاز دارم و سفارش بدم.
فقط امکان داره یک زمان به من بدین که تا کی این آموزش ها تکمیل و قرار داده میشه؟
با تشکر از زحمات شما.

kavir
15-04-2013, 16:51
ممنون چون مطالبی که هست خیلی پراکنده است اگر به صورت بخش بخش و به قول خودتون گام به گام شرح داده بشه به همراه فایل های مورد نیازش خیلی خوبه.

من می خوام از این لحاظ ها مطمئن بشم و بعد تعداد بالا از این بورد نیاز دارم و سفارش بدم.
با تشکر از زحمات شما.
آموزش خاص دیگه ای نمونده جز مثال برای serial spiو... که نرم افزاری هست و همین الانم مثال ها هست برای pcduinoنوشتن می تونید استفاده کنید یا olimex برای برد A13

برای السیدی و... داریم روی یک برد توسعه کار میکنیم که خوب زمان بر هست ولی خیلی عجله دارید خودتون می تونید روش کار کنید السیدی فروشگاه بهش وصل میشه توی بخش کوبی من یک شماتیک گذاشتم می تونید استفاده کنید
همون السیدی 40 پین 7 اینچ میتونید براحتی وصل کنید

dariush_ab
15-04-2013, 21:07

با تشکر از زحمات شما.
سلام.
برای شروع می توانید از لینک زیر استفاده کنید:
شروع کار ویکی ایران میکرو (You can see links before reply)
که البته کامل و کاملتر خواهد شد.
برای نصب اندروید هم آموزش نصب روی nand هستش میتونید استفاده کنید فقط شما هم باید یک کمی تلاش کنید ولی با این حال من باز هم برد مارس برسه دستم اختصاصی برد مارس هم یک آموزش میذارم.
از این بابتها خیالتون راحت باشه.
موفق باشید.

dariush_ab
21-04-2013, 02:28
لطفا آموزش کامل چگونگی نصب اندروید ۴ روی marsboard

جناب nta_xyz موفق شدید اندروید را روی مارس بریزید؟

hamidak
13-12-2013, 11:59
سلام دوستان
-----------------------
لطفا در اینجا تبلیغ نکنین...تو مباحث کار و کاریابی مطرح کنین نه تو تاپیک آموزشی...
در ضمن این همه که آموزش که تو سایت میبینین واسه همشون زحمت کشیده شده...