PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رله حالت جامد

trrstrima
12-04-2013, 03:07
سلام بر اساتيد عزيز
امكانش هست يه آي سي رله حالت جامد به من معرفي كنين ، كه مقاومت حالت آن خيلي پاييني داشته باشه و توي ايران گير بياد؟!!
از ماسفت نميخام استفاده كنم ... خيلي ممنون ميشم كمك كنيد به اين بنده ي بي سواد:hi:

vahidasm
12-04-2013, 04:35
سلام منظور شما همون ssr هستش؟؟
اگه آره من تا حالا آیسی ندیدم ولی ssr های مختلفی وجود داره که میتونید تو خیابون لاله زار تهران پیدا کنید
راستش منم خودم خیلی با ssr کار نکردم ولی میدونم یه نوع داره به نام "سوللج" اگه درست نوشته باشم
که مشخصاتش نسبت به بقیه ssr های موجود تو بازار بهتر بود البته قیمتشم گرونتر بود من خودم سال 89 از همین اینا گرفتم 37000 تومن

trrstrima
12-04-2013, 17:40
سلام خيلي ممنون ... پس اسمش ssr هست ... يه قدم به جلو ... خيلي ممنونم ... آها يه چيز ديگه ... جريان دهي بالا مد نظرم نيست فقط يه سوييچ ساده كه امپدانس حالت روشنش خيلي پايين باشه
باز هم از پاسختون ممنونم

vahidasm
12-04-2013, 17:50
من زیاد منظور شما رو از اینکه میگین میخواین امپدانسش پایین باشه نمیفهمم همونطور که گفتم زیاد کار نکردم ولی اگه در حد سوییچ سادس و نویز هم مد نظرتون نیست از اوپتو کوپلو یا ترایاک هم میتونید استفاده کنید-مدار های تطبیق امپدانسش هم(نسبت به بارهای مختلف) زیاده اگه خواستی بگو یه نمونه معرفی کنم.
ssr ها معمولا برای جریان بالا هستن-من تا حدود 30 آمپر هم ازشون گذروندم

hmg
12-04-2013, 21:50
سلام خيلي ممنون ... پس اسمش ssr هست ... يه قدم به جلو ... خيلي ممنونم ... آها يه چيز ديگه ... جريان دهي بالا مد نظرم نيست فقط يه سوييچ ساده كه امپدانس حالت روشنش خيلي پايين باشه
باز هم از پاسختون ممنونم

سلام اون چیزی که شما میخواید اسمش آنالوگ سوییچ است dg212 فکر کنم پایا الکترونیک داره