PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با خبر شدن از پاسخ یک ارسال

masoud58
30-03-2013, 18:38
با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان می خواستم بدونم با فعال کردن چه گزینه ای میشه از پاسخ یک پرسش یا نظری که ارسال کردم باخبر بشم؟
برخی سایتها آیکنی بدین منظور وجود داره : << دیدن پاسخ جدید به ارسال شما>> که با زدن این آیکن مستقیم به لینک پرسش و پاسخ وارد میشیم
اما تو این سایت این آیکن رو نمی بینم
ممنون میشم هرکی راهنماییم کنه

modj.ir
30-03-2013, 21:11
اون سایتها از SMF استفاده می کنن و اینجا vB از لحاظ امکانات و جای اونها با هم متفاوت هستند
می تونین از لینک عکس که دادم توو تایپیکی که می خواین جواب هاش رو ببینین مشترک بشید

mzarkoob
31-03-2013, 00:21
می تونین از لینک عکس که دادم توو تایپیکی که می خواین جواب هاش رو ببینین مشترک بشید
البته نمی دونم چرا این خبر از تغییرات این تایپیک مشترک شده برای من خیلی دیر میاد. ولی وقتی پیام خصوصی زده میشه خبرش در ایمیلم زود میاد.

morteza_rk
31-03-2013, 01:26
سلام

علاوه بر روشی که دوستم اشاره کرد روشی که در زیر نشون دادم هم هست. خوبیه روش بالا اینه که اگه شما در یک مبحث شرکت نداشته باشید با اون روش می تونید از ارسال های جدید اون پست آگاه بشید.

در روشی که من اشاره کردم در هر مبحثی که پست بزنید خودبه خود مشترک میشید.

mzarkoob
31-03-2013, 11:30
البته نمی دونم چرا این خبر از تغییرات این تایپیک مشترک شده برای من خیلی دیر میاد. ولی وقتی پیام خصوصی زده میشه خبرش در ایمیلم زود میاد.
من الان یه نگاه کردم دیدم گذاشتم رو خبرنامه روزانه. خوب روز به روز میاد دیگه نه لحظه ای. الان ویرایش کردم ببینم چی میشه !!
You can see links before reply

masoud58
31-03-2013, 12:02
با تشکر از همه دوستانی که پیشنهاد و نظر دادن
من هم این تنظیمات رو انجام دادم
اینطور که فهمیدم فقط از طریق ایمیل میشه از پاسخ ها اطلاع پیدا کرد

mzarkoob
31-03-2013, 12:31
اینطور که فهمیدم فقط از طریق ایمیل میشه از پاسخ ها اطلاع پیدا کرد
فکر کنم این جوری بهتر باشه تا یه گزینه باشه در سایت برای دیدن آخرین ارسال های بعد شما چون باید اون را مرتب چک کنید. در حالی که به این صورت تا کسی پاسخی بده برای شما یه ایمیل میاد و همون وقت می فهمید