PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : arm هاي موجود دربازار ايران

modafie
03-04-2009, 20:07
سلام خدمت دوستان من اطلاعاتي در باره ارم هاي موجود در بازار ايران كه در اصل تهران ميباشد ميخواستم البته من شنيدم ارمها هم سري ميكروپروسسور دارند وهم سري ميكرو كنترلر حال ميخواستم ببينم در ايران كدام سري وجود دارد ودر صورت امكان شمارهاي اي سي ها رو بنويسند واگر راهنمايي كنند كه در كجا ميفروشند ممنون ميشم متشكرم :o :o :o :

codev
04-04-2009, 01:00
سلام
شما یه سری عه سایت جوان الکترونیک بزنید به آدرس You can see links before reply
اینجا هم که قراره چند روزه دیگه بیارن (از تهران) که احتمالا و متاسفانه atmel ولی گفتند که ممکنه philips هم اگه توی بازار تهران باشه بیارن و هم همچنان منتظریم .
خدا کند این فردا بیاورد... :wink:

jahantab-co
08-11-2009, 13:33
فروشگاه مركزي و آرم اينجا كليك كنيدفروشگاه مرکزی برد آرم (You can see links before reply)

naeemafar
19-11-2009, 18:53
سری LPC1110 موجود هست؟
این سری یک عجوبه هستش

naeemafar
21-11-2009, 23:19
نبود؟

farzadsw
22-11-2009, 18:57
الان از سری cortex-M3 های اتمل تو ایران خبری نیست ، چه برسه به NXP که حتی سری آرم7 هم ازش به زور پیدا میشه!

farzadsw
22-11-2009, 19:07
راستی ، من میخوام یه سری قطعه و بورد از خارج بگیرم (فردا سفارش بدم و هفته بعد برسه دستم) اگه IC خاصی که تو ایران موجود نباشه (و واقعا هم نیاز دارید!) بگید ، شاید بتونم بگیرم.

navidi_ramin
08-01-2010, 14:12
salam.bara pardazeshe tasvir kodom ic arm khobe?avr32 natonestam peyda konam avr 32 khob pardazesh mikone vali peydash nakardam
سلام . برای پردازش تصویر کدوم ایسی ARM خوبه ؟ AVR32 نتونستم پیدا کنم AVR32 خوب پردازش میکنه ولی پیدا نکردم .

مترجم : دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید

1nafar
08-01-2010, 14:54
سلام
میکرو کنترلر های arm قدرت زیادی در پردازش اطلاعات دارند ، اطلاعات میتونه هرچیزی مثله خروجی سنسور تصویر یا دوربین یا ... باشه .
شما میتونید روی سری 9 سیستم عامل نصب کنید و با سیستم عامل پردازش تصویر رو انجام بدید . اما اون چیزی که مسلم هست ، پردازش تصویر نیاز به داشتن دانش بالا در ویرایش کد های خروجی و انوع پروتکل های ارتباطی نظیر ssc و... داره .
در کل تمامی ارم ها برای این کار مناسب هستند اما با هسته ی 9 میتونید کار های بیشتری انجام بدید