PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش های Raspbery Pi قابل استفاده در برد مارس هستن؟

beroz
24-03-2013, 17:11
سلام

من میخوام قبل اینکه مارس به دستم برسه یک مقدار با زبان پایتون برای سخت افزار برنامه نویسی کنم به نظرتون کتاب هایی که واسه برد Raspberry Pi هست میتونه کمک کنه چون انگار پردازنده اون ARM1176JZF هست و ساخت افزارش فرق داره
چون دیدم کتاب جالب واسه Raspberry Pi زیاد گفتم شاید با اونا شروع کنم بهتر باشه
کتاب زیر رو ببینید
نظرتون چیه؟ از کجا شروع کنم؟ (البته من کلا با لینوکس میخوام کار کنم)

Programming the Raspberry Pi: Getting Started with Python: Amazon.co.uk: Simon Monk: Books (You can see links before reply)

kavir
24-03-2013, 17:25
قدم اول اینه خود پایتون یاد بگیرین که آموزش زیاد هست براش
بعد از مثال های olimex استفاده کنید که برای A13 هست توی چند تا پست قبلی معرفی کردم
این کتابی که معرفی کردین فکر نمیکنم فعلا بتونید از جایی دانلود کنید

beroz
24-03-2013, 18:29
قدم اول اینه خود پایتون یاد بگیرین که آموزش زیاد هست براش
بعد از مثال های olimex استفاده کنید که برای a13 هست توی چند تا پست قبلی معرفی کردم
این کتابی که معرفی کردین فکر نمیکنم فعلا بتونید از جایی دانلود کنید

من الان پایتون کار میکنم واسه همین هم بیشتر مشتاقم واسه این برد با پایتون کد بزنم

این مثال هایی که میگید و پیدا نکردم

اتفاقا میخواستم در مورد کتاب هم ازتون بپرسم که شما میتونید از انور کتاب هم وارد کنید؟ یک کتاب مثل همین

kavir
24-03-2013, 18:38
اینو ببینید
OLINUXINO/SOFTWARE/A13 at master · OLIMEX/OLINUXINO · GitHub (You can see links before reply)
اینم برای پورت سریال
Welcome to pySerial’s documentation — pySerial v2.6 documentation (You can see links before reply)
در کل شما GPIO SPI i2c راه بندازی نیازی به چیزی نداری
بگردی مثال براش میشه پیدا کرد

برای کتاب هم خیر