PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگاه ثبت امواج الکتریکی eeg

cmuiran
21-03-2013, 23:11
سلام به دوستان عزیز :hi:
سال نو همه دوستان مبارک :fan:
میخواستم سیستم BCI (BRAIN COMPUTER INTERFACE) درست کنم
و نیاز به دستگاه ثبت امواج الکتریکی دارم ، ما هم معمولا عادت نداریم دستگاه بخریم :mrgreen:
خواستم درست کنم کسی از دوستان تو زمینه مهندسی پزشکی و الکترونیک هست کمک کنه و استارت کار بزنیم و درستش کنم
تشکر .:wink:

Aghaeifar
21-03-2013, 23:19
سلام.
در زمینه ساختش تجربه ندارم ولی فقط خواستم بگم اگه برای کارتحقیقاتی می خوای، باید نتیجه معتبر و استاندارد باشه. دوستام هم که برای پروژه های ارشد و دکترا نیاز به داده ی eeg دارن به چندتا مرکزی که در تهران هست مراجعه می کنند و ثبت می گیرن (یه مقدار پول هم میدن بهشون) و حتی گاها دیتابیس های آماده هم برای این کار هستش.

فقط خواستم اگر هدف ساختن دستگاه ثبت eeg نیست، راه حل مناسب مراجعه به مراکز این کار هست که نسبت به داده هایی ثبت شده مطمئن باشید.

cmuiran
22-03-2013, 11:44
سلام.
در زمینه ساختش تجربه ندارم ولی فقط خواستم بگم اگه برای کارتحقیقاتی می خوای، باید نتیجه معتبر و استاندارد باشه. دوستام هم که برای پروژه های ارشد و دکترا نیاز به داده ی eeg دارن به چندتا مرکزی که در تهران هست مراجعه می کنند و ثبت می گیرن (یه مقدار پول هم میدن بهشون) و حتی گاها دیتابیس های آماده هم برای این کار هستش.

فقط خواستم اگر هدف ساختن دستگاه ثبت eeg نیست، راه حل مناسب مراجعه به مراکز این کار هست که نسبت به داده هایی ثبت شده مطمئن باشید.

سلام مهندس :hi:
علی جان تشکر بابت جوابتون
اگه قیمت دستگاه مناسب باشه شاید بخرم :mrgreen:
ولی من هدفم ساخت دستگاه بود

saidrasekhi
17-08-2014, 04:25
سلام
یه لینک گذاشتم
/ (You can see links before reply)You can see links before reply
(You can see links before reply)من یه مدار با AD620 و دو تا 3140 درست کردم اولش رو برد برد جواب میداد ولی بعد که برد سوراخ دار پیادش کردم مشکل دار شد
اگه ساختی جواب داد بهم خبر بده

یه سری کد تو Matlab هم نوشتم که بعدا بهت میدم