PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم

lpln852
14-03-2013, 11:54
دوستان پروگرامری میشناسید که بتونه میکرو های قفل شده رو بخونه

agape
14-03-2013, 13:43
اگر میشد که میکروی قفل رو بخونی که کار تمام بود ، دیگه اسمش قفل نبود!

lpln852
14-03-2013, 16:15
100% میشه
کلی شرکت هست که این کار رو انجام میدن شما بهش میکرو میدی فایل هگزش رو بهت میده
مهندسی معکوس هم انجام نمیدن فقط میکرو رو میخوان کاری به مدار های اطراف ندارن 1 سرچ کنید میبینید

100 % یه سخت افزارب دارن که ابن کار رو انجام میدن

esisafa
14-03-2013, 16:37
دیگه امنیت میکرو از امنیت این همه شرکت بزرگ اینترنتی که بیشتر نیست و هر چند وقت هکشون میکنن
یک یارو بود برای شکستن قفل هر میکرو 800 هزار تومان میگرفت. الان نمیدونم چند شده

ولی خوب اگه به فکر پول حلال هستین این کارو نکنید. کار خیلی نامردی هست. چه محصولات خارجی چه داخلی در هر صورت حق چند مهندس ایرانی بخاطر پول جیب شما خورده میشه

lpln852
14-03-2013, 16:46
دیگه امنیت میکرو از امنیت این همه شرکت بزرگ اینترنتی که بیشتر نیست و هر چند وقت هکشون میکنن

ولی خوب اگه به فکر پول حلال هستین این کارو نکنید. کار خیلی نامردی هست. چه محصولات خارجی چه داخلی در هر صورت حق چند مهندس ایرانی بخاطر پول جیب شما خورده میشه

دوست عزیز من کاملا موافق هستم با حرفتون

ولی وقتی یه برد ، مشابه داخلی نداره ، کسی هم تولید نمی کنه و تحریم هستیم بهمون نمیفروشند راه دیگه ای نیست

شما پیشنهادی دارید بفرمایید من با کمال میل قبول می کنم

lpln852
14-03-2013, 16:53

من تقریبا 5 ماه هست که دنبال کسی هستم که یه گیرنده ریموت رو برای من انجام بدن هیچ کس نتونست انجام بده

من خودم هم با pic کار نکردم و نتونستم با pic انجام بدم (فقط از pic باید استفاده بشه )

حالا این کار که خیلی خیلی سنگینه (یکی از برد های مخابرات هست ) و حتما برای انجامش یه تیم لازمه و کلی تجهیزات که فک نکنم کسی پیدا بشه تو ایران که بتونه انجام بده

بنابر این تنها راه اینه که کپی کنیم از نمونه خارجی

تو شرکتی که من کار میکنم تا حالا خیلی از این کار ها انجام دادن و هزینه های خیلی زیادی هم میگیرن
من هم دقیقا حرف شما رو گفتم و همین جواب رو شنیدم " شما راه دیگه ای دارید بگید که ما انجام بدیم "

Ma3ood
14-03-2013, 17:38
نه دیگه نشد تو الکترونیک نشد نداریم خود منهم یه سری 2 ماه روی یه ماژول گیر بوودم همه چی درست بود ولی جواب نمی داد اخر بعد این همه مدت فهمیدم پورت سریال کامم ادمونه کار نمیده روی یه کام دیگه مثل هلو کار میکرد اینو گفتم برای اینکه اگه حتی 1 سال هم روی یه بردی کار بکنید دلسرد نشید حتما جواب بگیرد بهتره اینکه نمونه خارجی وارد کنید ولی مشکلی که خیلی از ما الکترونیکی ها و ... داریم همه کارای یه پروژه را خودمون میخواهیم انجام بدهیم کارگروهی هیچ جایگاهی نداره مثلا یه متخصص الکترونیک یه کامیپیوتری یه مخابراتی یه قدرتی و..... ببین چه می شود :mrgreen:
البته حیف که هیچ شرکت ایرانی حاضر به همکاری نمیشه :sa: و هیچ اعتمادی به مهندسای داخلی نمی کنند .:baad:

lpln852
14-03-2013, 18:17
نه دیگه نشد تو الکترونیک نشد نداریم خود منهم یه سری 2 ماه روی یه ماژول گیر بوودم همه چی درست بود ولی جواب نمی داد اخر بعد این همه مدت فهمیدم پورت سریال کامم ادمونه کار نمیده روی یه کام دیگه مثل هلو کار میکرد اینو گفتم برای اینکه اگه حتی 1 سال هم روی یه بردی کار بکنید دلسرد نشید حتما جواب بگیرد بهتره اینکه نمونه خارجی وارد کنید ولی مشکلی که خیلی از ما الکترونیکی ها و ... داریم همه کارای یه پروژه را خودمون میخواهیم انجام بدهیم کارگروهی هیچ جایگاهی نداره مثلا یه متخصص الکترونیک یه کامیپیوتری یه مخابراتی یه قدرتی و..... ببین چه می شود :mrgreen:
البته حیف که هیچ شرکت ایرانی حاضر به همکاری نمیشه :sa: و هیچ اعتمادی به مهندسای داخلی نمی کنند .:baad:

من از بس با این ریموت ور رفتم خسته شدم

مشکل اینجاست که کارهای که واقعا ارزش کار گروهی داره به کسی میدن که پارتی داره و سرمایه که اونم حاضر نیست ریسک کنه

ولی بعضی وقت ها هم واقعا راهی نیست بجز کپی کردن

Ma3ood
14-03-2013, 18:30
قبول دارم به همه چی اهمیت داده میشه الا به تحقیق و کارگروهی :sa:
چه مهندسایی که با ذره ای سرمایه و پول چه کارهای بزرگی میتونن ا:xنجام بدن ولی بازم دلسرد نشو دوست عزیز
:wink:

esisafa
14-03-2013, 18:52
بله حرفایی که میزنید تا حدودی درسته ولی
من خودم با یک سرمایه گذار صحبت کردم که در زمینه ی کاری ما (برق) چیزی هست که تحریم باشیم. با تاکید کامل گفت اگر برای اهداف نظامی نباشه همه چیز رو میشه وارد کرد حالا یا مستقیم یا با پیچوندن.
شما مطمئن باشید که قطعا میتونید یک ریموت وارد کنید مخصوصا چینی ولی حتما شما یک نوع خاص میخواین که اونم باید بپیچونید.
این مداری که شما میگین کسی حاضر نشد درست کنه چه مشخصاتی از نظر قطعات داره. مثلا فرستنده و گیرنده ی اون آیسی هست یا ترانزیستوری. کارهای آنالوگ در ایران به راحتی کارهای دیجیتال و میکرویی انجام نمیشه و دلیل اون نیاز به داشتن آزمایشگاه هست

در ضمن در حال حاضر به یک نتیجه رسیدم که هر کار گروهی موفق نیست.
اگر در یک گروه تخصص های مختلف با هم باشن موفق میشه ولی اگه مثلا 4 تا مهندس که همشون الکترونیک خوندن و میکرو کار کردن کنار هم باشن اون کار یعنی فقط هدر دادن نیرو و وقت و در نهایت زیرآب زنی همدیگه

lpln852
14-03-2013, 18:58
بله حرفایی که میزنید تا حدودی درسته ولی
من خودم با یک سرمایه گذار صحبت کردم که در زمینه ی کاری ما (برق) چیزی هست که تحریم باشیم. با تاکید کامل گفت اگر برای اهداف نظامی نباشه همه چیز رو میشه وارد کرد حالا یا مستقیم یا با پیچوندن.
شما مطمئن باشید که قطعا میتونید یک ریموت وارد کنید مخصوصا چینی ولی حتما شما یک نوع خاص میخواین که اونم باید بپیچونید.
این مداری که شما میگین کسی حاضر نشد درست کنه چه مشخصاتی از نظر قطعات داره. مثلا فرستنده و گیرنده ی اون آیسی هست یا ترانزیستوری. کارهای آنالوگ در ایران به راحتی کارهای دیجیتال و میکرویی انجام نمیشه و دلیل اون نیاز به داشتن آزمایشگاه هست

اون ریموت رو من مثال زدم که یه چیزه به این سادگی رو اینجا انحام نمیدن

حالا یه برد مخابرات رو دیگه شما ببین چه وضعیتی داره