PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینم کرک webots 7.1.1

ali_sayahiyan
13-03-2013, 22:59
سلام دوستان
فایل ضمیمه کرک ویبوتز ورژن 711 هستش که فقط کافیه فایل اجرائی فایل پیوست را داخل پوشه نصب ویبوتز کپی کنید.
فقط این نسخه ویبوتز ماهی یک بار اکانتش رو چک میکنه ولی نگران نباشید من سرور ویبوتز رو به webots.ir تغییر دادم ،پس هر زمانی که پیامی مشاهده کردید که لایسنس شما به اتمام رسیده دکمه get license رو بزنید اشتراک لایسنس شما یک ماه دیگه به طور خودکار تمدید می شه
یا حق
اینم لینک دانلود خود نرم افزار webots 7.1.1
You can see links before reply

test00
17-03-2013, 20:10
با سلام :hi:
چی بگم آخه
فقط همین :roll::D2aa)
من جندسال پیش با این آشنا شدم اما جون به در بسته نبودن کرک خوردم ولش کردم
نمیدونی چقد خوشحال شدم :018:
خدا یک در دنیا صد در آخرت بهت بده

sl961102
25-05-2013, 20:09
i down load it ,but it doesn't work.who can i tell me why.

sl961102
25-05-2013, 20:18
who can give me a webots 7 crack,i download several,but they can't work.who can tell me the reasons?

sarbaz13
26-05-2013, 02:10
خوب من هم برای دوستان یک عیدی ویژه دارم
اونم آموزش جامع نرم افزار Webost هستش که کاملا به زبان شیرین فارسی هستش
ان شاء الله که مفید فایده قرار بگیره
البته من این مطلب را در وبلاگم هم قرار داده ام.
منتشر کنندشم هم خودم هستم.اونم برای اولین بار

mpc
29-05-2013, 11:29
خوب من هم برای دوستان یک عیدی ویژه دارم
اونم آموزش جامع نرم افزار Webost هستش که کاملا به زبان شیرین فارسی هستش
ان شاء الله که مفید فایده قرار بگیره
البته من این مطلب را در وبلاگم هم قرار داده ام.
منتشر کنندشم هم خودم هستم.اونم برای اولین بار

لینک مشکل دارد لطفا کنترل فرمائید:mrgreen:

sarbaz13
29-05-2013, 15:09
لینک مشکل دارد لطفا کنترل فرمائید:mrgreen:
سلام
این روزها به دلایل مختلف هم سرعت اینترنت پایین اومده هم هر 30دقیه ققطع و وصل میشه.
که بیشتر دلایل امنیتی کشوری هست.لینک سالم هست
اما به دلیل اینکه سرور های پرشین گیگ این روزا شلوغ شده اگر برای بار اول نتونستین دانلود کنید چند دقیه دوباره سعی کنید.
این فایل رو من هرجایی جز سرور اختصاصی خودم آپلود کنم.(منظورم سایتهای که آپلود رایگان هست).اوضاع دانلود به همین شکل هست.
پس چندبار تلاش کنید(3 تا 4 بار) حتما می تونید دانلود کنید.
بازم شرمند
یاعلی

arek
15-10-2013, 02:46
با سلام و خسته نباشید،
بنده بر روی ویندوز8 این نسخه(7.1.1) رو نصب و فایل کرک رو در پوشه webots کپی کردم، اما متاسفانه به تکرار متوالی پیغام زیر برخورد کردم.
6594

لطفا در رفع مشکل بنده رو راهنمایی کنید.
با تشکر.

xbehzad
12-11-2013, 03:15
داداش این کرک کار نمیکنه
قبل از این که کرک رو بزنم برنامه باز میشد ولی نمیشد از همه امکاناتش استفاده کرد بعد از این که کرک رو زدم این ارور رو میده :
the dynamic link 'libgcc_s_sjlj-1.dll' coud not be found
به این زودی ها لازمش دارم تورو خدا کمک کنید زود لازمش دارم

hitler
13-11-2013, 23:12
سلام دوستان
فایل ضمیمه کرک ویبوتز ورژن 711 هستش که فقط کافیه فایل اجرائی فایل پیوست را داخل پوشه نصب ویبوتز کپی کنید.
فقط این نسخه ویبوتز ماهی یک بار اکانتش رو چک میکنه ولی نگران نباشید من سرور ویبوتز رو به webots.ir تغییر دادم ،پس هر زمانی که پیامی مشاهده کردید که لایسنس شما به اتمام رسیده دکمه get license رو بزنید اشتراک لایسنس شما یک ماه دیگه به طور خودکار تمدید می شه
یا حق

دوست عزيز اگه لطف بكنيد بعد از اين قبل از اينكه يه مطلبي رو قرار بديد(در اينجا كرك) خودتون امتحان كنيد ممنون ميشيم . چون اينجوري با اين وضعيت اينترنت بچه ها چند ساعت زمان ميزارند و دانلود ميكنند آخرشم بي نتيجه .
مديريت محترم اگه زحمتي نيست سريعا اين مطلب رو حذف كنيد تا بيشتر از اين هم وقت بچه ها تلف نشه هم به اعتبار سايت لطمه نخوره .
باتشكر .

mahyar333
23-11-2013, 04:19
اقا خواهش میکنم اصلاعاتت کمه پست الکی نزن
زحمت کسی ام پایمال نکن
من اصلا اهل پست زدن نیستم
دیگه ایندفه مجبور شدم پست زدم
کل سایتارو گشتم
یه نفر کرک ورژن 7 نذاشته بود
تازه شیشم دانلود کردم کرکش مشکل داشت
فقط به خاطره حرفه شما
گفتم 340 مگو نگیرم سره کار باشم
دیگه الان مجبور شدم دانلود کنم گفتم یا میشه یا نه دیگه
که خدارو شکر شد
هرکی ام خواست دانلود کنه کرک کاملا سالمه

sarbaz13
23-11-2013, 09:27
xbehzad (You can see links before reply)

سلام دوست عزیز این پیغام به شما میگه که فایل libgcc_s_sjlj-1.dll رو پیدا نکرده .که دوتا احتمال داره
1-اول اینکه شما موقع نصب کردن یا اکترکت کردن به صورت صحیح نرم افزار رو نصب یا از حالت فشرده خارج نکردید.
2-یا همچین فایلی در فایل های کرک یا فیل های نصبی برنامه هست که اگر سرچ کنید پیدا میکنید.
یا باید کرک رو اجرا کنید تا این فایل رو درست کند.
---------------------------

hitler (You can see links before reply)
دوست عزيز اگه لطف بكنيد بعد از اين قبل از اينكه يه مطلبي رو قرار بديد(در اينجا كرك) خودتون امتحان كنيد ممنون ميشيم .

شما هم تمامی برنامه های مربوط به رشته ی برق و تقریبا تمامی رشته ها بیشتر الکترونیک رو
مدیریت سایت زحمت کشیدن و یک سایت در این زمینه زدن که آخرین ورژن نرم افزار با کرک سالم آن
رو قرار دادن برای دانلود به آدرس زیر
مرجع تخصصی برق-الکترونیک و کنترل (You can see links before reply)

mahsayi
11-12-2013, 20:31
سلام دوستان
یا حق
آقا من این کرک رو یک ماه پیش نصب کردم کار میکرد. ولی الان دیگه از کار افتاده و وقتی میخوام بازش کنم میگه you don't have permission to access this program
لطفا راهنمایی کنید.
خیلی ضروریه و خیلی لازم دارمش خواهشن سریع پاسخ بدین. ممنون

mahsayi
11-12-2013, 20:41
در ضمن run as administrator و فایروال و آنتی ویروس رو هم چک کردم. این اررور رو خود ویباتس میده.
بعد من ویندوزم 8.1 هست. و نسخه های پایین تر ویباتس روش درست کار نمیکنه.

ali_sayahiyan
22-01-2014, 00:06
دوست عزيز اگه لطف بكنيد بعد از اين قبل از اينكه يه مطلبي رو قرار بديد(در اينجا كرك) خودتون امتحان كنيد ممنون ميشيم . چون اينجوري با اين وضعيت اينترنت بچه ها چند ساعت زمان ميزارند و دانلود ميكنند آخرشم بي نتيجه .
مديريت محترم اگه زحمتي نيست سريعا اين مطلب رو حذف كنيد تا بيشتر از اين هم وقت بچه ها تلف نشه هم به اعتبار سايت لطمه نخوره .
باتشكر .

دوست عزیز!!
یک بار که چه عرض کنم 1000 بار تا بحال تست کردم جواب میده
مشکل برنامه چیه بگبد تا حلش کنیم
راجب به دوستمون که گفتن ارور

داداش این کرک کار نمیکنه
قبل از این که کرک رو بزنم برنامه باز میشد ولی نمیشد از همه امکاناتش استفاده کرد بعد از این که کرک رو زدم این ارور رو میده :
فایل اجرائی webots.exeباید دقیقاً به همین نام باشه اگر فایل رو تغییر نام بدن همچین اروری نمایش داده میشه!!

ali_sayahiyan
22-01-2014, 00:11
آقا من این کرک رو یک ماه پیش نصب کردم کار میکرد. ولی الان دیگه از کار افتاده و وقتی میخوام بازش کنم میگه you don't have permission to access this program
لطفا راهنمایی کنید.
خیلی ضروریه و خیلی لازم دارمش خواهشن سریع پاسخ بدین. ممنون

چون این کرک فقط برای ایرانیان هست فقط با ip ایراتی لایسنس میده اگر از فیلتر شکن یا vpn استفاده کنی فکر میکنه خارج از ایرانی و همچین پیامی به شما میده

mehdi12345
26-03-2014, 05:32
عزیز وقتی میخوام لایسنسو بگیرم خطا میده که نمینونه به اینترنت وصل شه در حالیکه نت بدون مشکل یا پروکسی داره کار میکنه!!!!

ali_sayahiyan
02-04-2014, 01:35
عزیز وقتی میخوام لایسنسو بگیرم خطا میده که نمینونه به اینترنت وصل شه در حالیکه نت بدون مشکل یا پروکسی داره کار میکنه!!!!
دوست عزیز مشکل از سرور بود برطرفش کردم،دوباره تلاش کن
یا حق

abd
02-04-2014, 11:21
Hi all
I downloaded crack and webots 7.1.1
after that I copyed crack file to installation directory but program still show me activation window!!!
so any one can help me
Note:If that possible to answer in arabic or english

thanks all

mehdi12345
04-04-2014, 04:26
دوست عزیز مشکل از سرور بود برطرفش کردم،دوباره تلاش کن
یا حق

مرسی، درست شد. خدا خیرت بده که بی منت زحمت می کشی

taherhek
16-03-2015, 12:52
با سلام،
بابت این کرک بسیار ممنونم.
قبلاً از آن استفاده کرده بودم و واقعاً کمک زیادی بهم کرده بود.
ولی ظاهراً باز هم سرور مشکل دارد و درزمان کرک کردن، با وجود اتصال به اینترنت پیغام عدم اتصال از طرف برنامه داده می شود.
متشکر می شوم که این مشکل را بررسی نمایید.

javad20032010
16-03-2015, 12:58
با عرض سلام خدمت دوستان
کرک ارائه شده به خوبی کار میکرد ولی چند روز اخیر از کار افتاده است و پیام عدم اتصال به اینترنت را می دهد
ظاهرا نمیتونه به سرور برای گرفتن لایسنس موقت وصل بشه

dsh.moradi
17-03-2015, 11:30
با سلام ،
من هم ورژن 7.3.0 رو دارم و درست کار میکرد واما الان خطای متصل نبودن به اینترنت رو میده و نمی تونه لایسنس بگیره.
لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه .پروژم کلا رفت رو هوا:cry::cry:

mehdi12345
13-04-2015, 20:54
سلام، مشکل اتصلال کرک به نت بازم پیدا شدهو لطفا حلش کنو ممنوننننننننننننننننننننن نننننننننن

saadatfar
14-04-2015, 23:51
سلام؛
لطفا مشکل کرکو حل کنید... پروژه‌هامووونن....

BEHnam007
31-10-2016, 14:39
سلام
دوستان عزیز کرک ورژنهای جدید موجود نیست؟
الان تا 8.5 اومده (البته فقط برای 64بیت) من کرک 7.4.2 رو میخوام اگر کسی داره لطفا به اشتراک بذاره

m.abbaszadeh1
18-03-2017, 02:50
ممنون از وقتی که گذاشتید و زحمتی که کشیدید. خدا توفیقات شما رو زیاد کنه.