PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنسور فشار

Ma3ood
13-03-2013, 13:04
دوست گل سلام
یه کمک فوری نیاز دارم تا حالا کسی یا این نمونه سنسور ها کار کرده
You can see links before reply
نوشته 5 ولت این 5 ولت متغییره چطوریه مثلا وقتی فشار 400 بار هست 5 ولت میده و 0 بار صفر ( خطیه )
لطفا فوری کمک کنید میخواهم بخرم اخر ساله دیر کنم میرن تو بازی

Ma3ood
14-03-2013, 01:26
حتی یه نظر بیخود هم میتونست ما رو دلگرم کنه:baad:
هیچکی نیست تو سایت همه میان جواب سوالشونو میخوان به محض دریافت پشت سرشونو نیگاه نمی کنن :sa:

Ma3ood
17-03-2013, 17:55
حتی دوستان این سنسور را از نزدیک هم ندیدن این سنسور در کپسول های cng به خصوص پراید و پیکان استفاده میشه ؟

amin1139
18-03-2013, 12:53
هر سنسوری دارای zeroو span هست که سازنده باید این اطلاعات رو به کار بر بده اگه روش یا تو دفترچه ی سنسور(اگه دفترچه داره)این اطلا عات پیدا نکردین به شکل زیر ابتدا آنهارو پیدا کنین
به سنسور هیچ فشاری وارد نکنید و خروجی را بگیرید سپس یک فشار که مطمئن هستید که مقدار آن را میدانید به آن وارد کنید یا اگر نمایشگر دارد که چه بهتر فشار را وارد کنید و روی نمایشگر میزان فشار را یاداشت کنید سپس مقدار خروجی سنسور را نیز یاداشت کنید(چند ولت است)و در فرمول زیر مقدار فشار را همیشه به شما میدهد
m=dp/dvo
P=mvo+h
dvo=ولتاژخروجی در فشار صفر-ولتاژ خروجی در فشار ثابت دوم
dp=صفر-فشار ثابت دوم
h=میزان فشار در حالت صفر
vo=ولتاژ خروجی سنسور
m=شیب تغیرات سنسور
اگه سوال دیگه ای داشتین آدرس این تاپیک رو بهم پیام خصوصی بدین

Ma3ood
18-03-2013, 14:12
ممنون دوست من :0013: حتما جوابتون به کارم میاد چوون هیچ کاتوگ و دیتاشیتی ندارم ازش
سوال من بیشتر این بوود که ایا این سنسور خروجی ولتاژ داره یا نه چون هیچ کجا اشاره ای نشده و الان هم دردسترس ندارم به مراکز تعمیر که مراجعه میکنم همکاری نداشتند و یا اصلا در مورد چگونگی کارکرد سنسور چیزی نمی داستند الان یکی سفارش دادم بالاخره با هزار زحمت تونستم یه دونه ازشون بگیرم چوون تکی اصلا نمی فروختن :sa:

amin1139
18-03-2013, 16:35
خواهش میکنم
راستشو بخوایین من تا حالا با این سنسور کار نکردم ولی اونایی که توضیح دادم برای هر سنسوری قابل استفاده هست و چندین بار کار خود منو به خوبی راه انداخته