PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکار برای مقاله نویسی

medadnoki
12-03-2013, 21:36
من به یک همکار جهت نوشتن مقاله درمورد altium designer و proteus و AVR و.... نیاز دارم تا هم یک نسخه برای او باشد و یک نسخه برای من.
همانطور که میدونید یکی از شرایط استخدام در شرکتهای خوب داشتن مقاله است.

اگر کسی مایل به همکاری هست و موردهای دیگری به نظرش میرسد ، لطفاً اعلام کنه.:wink:

esisafa
13-03-2013, 00:03
داشتن مقاله شرطه نه هر مقاله ای. در این مورد شما میتونید یک کتاب آموزشی بنویسید نه مقاله

medadnoki
13-03-2013, 11:00
شما میتونینید کمک کنید...
یک گروه تیمی؟

esisafa
13-03-2013, 11:11
کارهای صنعتی معمولا گروهی انجام بشن
کارهایی مثل مقاله نوشتن معمولا تکی انجام میشن
بخاطر همینه که ایران این قدر مقاله میده و کار صنعتی نمیکنه.
برای کتاب نوشتن هم من یکی علاقه ای ندارم

medadnoki
13-03-2013, 13:33
کسی دیگر از دوستان برای نوشتن کتاب یا مقاله علاقه داره؟؟؟

sobhan537
15-03-2013, 02:26
سلام مهندس
فرض کن ما این مقاله یا کتاب رو نوشتیم. حالا چه فایده ای برای ما داره؟ تو اینترنت که از این مقاله ها پره!

medadnoki
15-03-2013, 17:26
میتونی به اسم خودت و همکارت چاپ کنی...
چون من هر جا برای کار رفتم ازم سوال کردن که مقاله یا کتاب دارم یا نه؟!
خوب اگه بتونیم کار کنیم رزومه کامل تری داری دیگه...

sobhan537
15-03-2013, 21:04
ولی تا اونجایی که من میدونم منظورشون مقاله isi هست، نه مقاله معمولی. ولی اگه اینطوره و برای اینکه راحتتر یه جایی استخدام بشی، نیاز به مقاله معمولی هست، من هستم...

medadnoki
15-03-2013, 22:30
چیزی که از اسم isi نیاوردن ، چندین جا که من رفتم!!!!!!
حالا اگر بخوایم یک مقاله isi بنویسیم ، هستی؟........فکر کنم یک سری موارد رو باید رعایت کنیم دیگه ، تا اونجایی که من میدونم ، مثل نوشتن منابع و یه چیزای دیگه.....درست میگم؟

KHM
16-03-2013, 00:21
منظور از مقاله همون ISI هست...البته تو همایش های ایرانی هم میتونه باشه..هر نشریه یه امتیازی داره..
تو اینجور مقاله ها نمیشه در مورد نرم افزار مقاله داد..باید یه ایده جدید داشته باشی..یام بهبود یه مدار که قبلآ مقاله شده..
اول باید چنتا مقاله بخونی تا بفهمی باید چیکار کنی...بعد دنبال ایده باشی...
واسه مقاله نوشتن همکاری اینترنتی نمیشه اصلآ...
اول باید موضوع مشخص کنی..تو چه حیطه ای میخوای کار کنی...
توصیه:بشین چنتا مقاله بخون تا ببینی چی به چیه...(از موضوعات تو بورس الان واسه مقاله نویسی موضوع multiplier هست..)البته منظورم مقاله درست حسابی بود...
موفق باشی...

sobhan537
16-03-2013, 00:50
تشکر از مهندس کهرم که راهنمایی کردن.
مهندس حالا multiplier چی هست؟ اگه میشه یه توضیح مختصر بده...
آقای قاسمی شما موضوع مشخصی برای مقاله درنظر داری؟

KHM
16-03-2013, 01:02
مهندس multiplier همون ضرب کننده هست...مثلآ میتونی مدارشو بهبود بدی یا یه ایده جدید برا افزایش سرعت...
حالا این موضوع یه پیشنهاد بود...
باید چنتا مقاله بخونین تا ببینین چی به چیه..بعدشم بهترین کار اینه که برین با استاداتون در موردش حرف بزنین..

medadnoki
16-03-2013, 21:22
شما موضوع مشخصی برای مقاله درنظر داری؟
با تفاصیری که دوستان گفتند ، فعلاً نه؟
اگه مایل به همکاری هستید میتونیم به موضوع هم فکر کنیم:018::wink:

بهترین کار اینه که برین با استاداتون در موردش حرف بزنین..
من اصلاً استادهای دانشگاه را قبول ندارم......بیشترشون ادعا دارند.......دانشجو خودش باید درس بخونه
در ضمن من فارغ‏التحصیل شدم.....در ضمینه سخت‏افزار

sanup2006
17-04-2013, 00:02
منم پایه نوشتن کتاب هستم.
وقتی کتاب های توی بازار رو نگاه میکنی میبینی که کتاب نوشتن هم بچه بازیه :mrgreen: