PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل فایل pcb پروتیوس به آلتیوم

arian3739
08-03-2013, 22:38
دوستان اگه کسی این کارو انجام داده لطف کنه توضیح کامل و قدم به قدم رو البته برای pcb دو روی متالیزه بده ممنون میشم.
البته طبق نوشته آقای تروشه انجام دادم و در قسمت مشخص نمودن لایه ها مدام تکرار میشه و ارور میده.:x

sarbaz13
09-03-2013, 00:10
دوستان اگه کسی این کارو انجام داده لطف کنه توضیح کامل و قدم به قدم رو البته برای pcb دو روی متالیزه بده ممنون میشم.
البته طبق نوشته آقای تروشه انجام دادم و در قسمت مشخص نمودن لایه ها مدام تکرار میشه و ارور میده.:x
سلام
آموزش کامل و تصویری درون مجله شماره 12 ایران میکرو به آدرس زیر موجود هست . می تونید از صفحه 18 به بعد آنرا مطالعه کنید.
مجله شماره 12 (You can see links before reply)

arian3739
09-03-2013, 21:07
sarbaz13 با تشکر
شرمنده من گفتم دقیقا این کارو انجام میدم (همون نوشته آقای تروشه بدون کم وکاست همونی که در مجله چاپ شده میباشد)فقط اشکال در قسمت شروع کار با آلتیوم هستش جایی که گزینه layer order رو از تب tables انتخاب وسپس لایه ها رو همونطوری که گفته(با همنام خودش) تیک میزنیم وسپس ok حالا مشکل از اینجا شروع میشه که پس از زدن گزینه pcb disign check/fix از تب analysis یک جدول دیگه بنام layer tables باز میشه ( ضمنا فایل من دو لایه با سیلک پشت و رو میباشد که در ابتدای کار با پروتیوس تیک های مربوطه رو زدم) و گویا میگه بعضی از لایه هاتون دوبار تکرار شدن که پس از ok مدام تکرار میشه .
ممنون میشم اگه جواب بدید.