PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود کتاب فارسی arm

sbsohrabi
03-03-2013, 16:37
دوستای عزیز از اینجا میتونید کتاب "مرجع کاربردی ARM" را دانلود کنید You can see links before reply
این کتاب فارسی pdf شده و با اجازه نویسنده روی سایت قرار گرفته که همه بتونن رایگان استفاده کنند.
حتما یه سری بزنید و دانلود کنید You can see links before reply
کتاب “مرجع کاربردی ARM” | دنیای دیجیتال پرسرعت (You can see links before reply)

Aghaeifar
03-03-2013, 17:38
سلام

متشکرم که کتابتان را به صورت الکترونیکی برای مشتاقان و علاقه مندان به اشتراک گذاشتید.
دوستان عزیز، کتاب جامعی به نظر می رسد (511 صفحه)، حتما دانلود کنید. همچنین اگر می خواهید مطلب را بازنشر کنید، جهت احترام به نویسنده لطفا به لینک خودشون ارجاع دهید.

کاش فهرست تمامی مطالب را هم در کتاب می آوردید. من که نگاه مختصری کردم ندیدم. یعنی الان دقیقا مشخص نیست چه چیزهایی رو پوشش داده است.

sbsohrabi
03-03-2013, 19:19
ممنون که این کتاب رو دانلود کردین
بله نسخه الکترونیکی تغییراتی جزیی با نمونه چاپی داره
بهشون منتقل میکنم که در صورت امکان این تغییرات رو بدهند (ایشون همکار بنده هستند)
اگر نگاهی به مقدمه بیاندازید، در مورد جزییات بیشتر توضیح داده
ضمنا اگر براتون مقدور بود این پست رو در صفحه اول pin کنید، یا به جایی منتقل کنید که امکان بازدید و دریافت بیشتری توسط علاقه مندان رو داشته باشه

mzarkoob
03-03-2013, 22:56
کاش فهرست تمامی مطالب را هم در کتاب می آوردید. من که نگاه مختصری کردم ندیدم. یعنی الان دقیقا مشخص نیست چه چیزهایی رو پوشش داده است.

سلام
بله کتابه خوبیه. فقط همان طور که فرمودند اگه فهرستی داشته باشه ببینیم چه محتوایی داره بسیار بهتر است. اینجوری دیگه لازم نیست کلی دنبال یه مطلبی یا ... بگردیم
:hi:

sbsohrabi
04-03-2013, 11:51
سلام دوستان
فهرست مطالب هم اضافه شد

Aghaeifar
04-03-2013, 15:16
سلام دوستان
فهرست مطالب هم اضافه شد

متشکر
من فهرست کتاب شما رو دیدم. خیلی جامع بود و چیزهایی که در ذهن من بود تقریبا کامل پوشش داده شده بود.

mzarkoob
04-03-2013, 20:37
حالا اگه بخوایم این کتاب رو بخونیم وقتش را از کجا بیاریم!؟ 400، 500 صفحه ای میشه:018:

Ma3ood
04-03-2013, 23:00
اقای زرکوب شما که استادی باید کتاب بدی بیرون دیگه :mrgreen:
کتاب بسیار عالی هست و اطلاعات مفیدی داره ولی کاش به جای اینکه تو این کتاب به همه چی بپردازه بیشتر وارد جزییات میشد تو برخی مسایل
و در کل من بسیار استفاده کردم :0013: ممنون از شما دوست عزیز که در اختیار ما قرار دادید

CINAPA
30-03-2013, 12:59
سلام دوستان عزیز اینم سایتی هست که من پیداش کردم . در مورد میکرو کنترلر های 32 بیتی arm اموزش داده
اموزش رایگان . یه سری بزنید عالیه ..........تشکر لازم نیست
You can see links before reply
:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

sasan12
30-03-2013, 13:06
سلام دوستان عزیز اینم سایتی هست که من پیداش کردم . در مورد میکرو کنترلر های 32 بیتی arm اموزش داده
اموزش رایگان . یه سری بزنید عالیه ..........تشکر لازم نیست
You can see links before reply
:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

سلام دوست عزیز
قراربود سایت فارسی برای اموزش برام پیدا کنی خبری نشد .
راستی تا یادم نرفته دستت درد نکنه ارسالیت به دستم رسید . عالی بود همون چیزی بود که میخواستم .
باز هم ممنون راستی من تو دانشگاه ازاد نجف اباد از اصفهان هستم و دوستانم که تقریبا زیاد هستن گفتن ک برای اونا هم ارسال کنی . اگه امکانش هست . ایمیل بده تا بهشون بگم
بازم ممنون :018::018::018::018::018::018::018::018::018:

CINAPA
30-03-2013, 13:13
سلام دوست عزیز
قراربود سایت فارسی برای اموزش برام پیدا کنی خبری نشد .
راستی تا یادم نرفته دستت درد نکنه ارسالیت به دستم رسید . عالی بود همون چیزی بود که میخواستم .
باز هم ممنون راستی من تو دانشگاه ازاد نجف اباد از اصفهان هستم و دوستانم که تقریبا زیاد هستن گفتن ک برای اونا هم ارسال کنی . اگه امکانش هست . ایمیل بده تا بهشون بگم
بازم ممنون :018::018::018::018::018::018::018::018::018:

سلام عزیز :o:o:o:o:o:o:o:o
یه چیزهایی پیدا کردم در مورد ARM و نوع LPC هست که کاملا به فارسی هست ولی سایت خارجییه . یعنی یکی از ایرانیان مقیم امریکا سایت زده .ولی به زبان فارسی که دکترای الکترونیک داره وحتی سوالاتتم جواب میده و واقعا عالیه بزار چند روز دیگه خودم خبرت میکنم .
راستی اینجا تو این انجمن تبلیغ ممنوعه حرف از پولو تبلیغ نزن که ایپیت رو پاک میکنن
هرچی خواستی بخری از من ویا از این جور کار ها به رفقات یا هم کلاسیت تو دانشگاه بگو فقط با ایمیلم تماس داشته باشن
باز ممنون

Doloop
30-03-2013, 16:07
آقایون توی انجمن میکرو کنترلر های 32 بیتی تایپیک زدین و دارین کاسبی میکنین

این پست شما منو هم یاد مسنجر میندازه هم یاد مرکز خرید و فروش ...

ما یه همچین جایی داریم که برای همین کارا هست :

مباحث کار و کاریابی - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

راستی اینجا تو این انجمن تبلیغ ممنوعه حرف از پولو تبلیغ نزن که ایپیت رو پاک میکنن

همین که میاین حرفشو میزنین و تعریف میکنین تبلیغ نیست ؟

الان همه رو توی کف گذاشتین که واقعا چی دارین خرید و فروش میکنین ( منجمله خودم رو )
نمیدونم شما دارین محصول خودتون رو میفروشین یا لینک دانلود محصول یک نفر دیگه رو ..!!!

مشکل شما با مسنجر ها هم حل میشد و نیازی به اینجا نبود :wink:
این تایپیک هم بزودی حذف یا منتقل میشه ...
بهتره دیگه ادامه ندین :0013:

CINAPA
30-03-2013, 18:01
آقایون توی انجمن میکرو کنترلر های 32 بیتی تایپیک زدین و دارین کاسبی میکنین

این پست شما منو هم یاد مسنجر میندازه هم یاد مرکز خرید و فروش ...

ما یه همچین جایی داریم که برای همین کارا هست :

مباحث کار و کاریابی - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

همین که میاین حرفشو میزنین و تعریف میکنین تبلیغ نیست ؟

الان همه رو توی کف گذاشتین که واقعا چی دارین خرید و فروش میکنین ( منجمله خودم رو )
نمیدونم شما دارین محصول خودتون رو میفروشین یا لینک دانلود محصول یک نفر دیگه رو ..!!!

مشکل شما با مسنجر ها هم حل میشد و نیازی به اینجا نبود :wink:
این تایپیک هم بزودی حذف یا منتقل میشه ...
بهتره دیگه ادامه ندین :0013:

سلام
والله این چندمین بار که پست های مار را پاک میکنید .من که نفهمیدم کجاش تبلیغ بود چون خیلی از پست های ما را پاک کردین منم به رفیقمون تذکر دادم که دیگه حرفشو اینجا نزنه
نمیدونستم اینم تبلیغه دوتالینک اموزش میکرو های 32 بیتی بصورت رایگان گذاشته بودم که ازشون استفاد بشه که همه را پاک کردین دوستان قضاوت کنن گذاشتن لینک برای اموزش تبلیغ بود که پاک کردین .واین جا هم فقط یه تذکر به دوستمون بود .والله اولین انجمنی که من دیدم کوچکترین سودی که شما توش نداشته باشین پست طرف را حذف میکنین
این درستش نیست بخدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sasan12
30-03-2013, 18:14
سلام دوستان عزیز
البته جناب cinapa درست میگن یه سری به انجمن برق والکترونیک ECA بزنید تو پستهای قسمت ARM حتی قیمتش هم ذکر میکنن وخریدو فروش میشه ولی حتی یه اختار هم نمیدن اگه هم بخوان حذف کنن به نویسندش میگن که اصلاح کنه . اینجا من شاید 7 تا پست زده بودم که کلا بیخبری حذف کردن . بخدا ما هم اینطوریشو ندیده بودیم

Doloop
30-03-2013, 19:20
مطمئنید حذف شده ...

توی کدوم انجمن بود ؟
اسم تایپیکش چی بود؟
بگید شاید خوب سرچ نکردید !!!

ولی حتی یه اختار هم نمیدن اگه هم بخوان حذف کنن به نویسندش میگن که اصلاح کنه

مساله همینه دیگه
قوانین سایت رو شما اخطار نمیدونید...!!! پس به چه درد میخوره ...

توی اون قید شده تایپیک تکراری نسازید
عنوان نامناسب نزارید (کمک و از این قبیل ...)
الفاظ رکیک استفاده نکنید ...
بحث 30+یا+30 نکنید
پست اسپم ندهید ...
از انجمن مناسب جهت ایجاد تایپیک هم استفاده کنید

اینارو توی قوانین نخوندید وگر نه این حرف رو نمیزدید

دیگه چقدر مراعات ... ؟!!! باید یه تابلو بزرگ بزنیم سر در سایت اول جستجو کنید بعد تایپیک جدید ایجاد کنید
مطمئنم اگه آدرس ورود به انجمن رو از داخل صفحه قوانین هم بزاریم بازم همین آش و همین کا...ت :wink:

حقیقتش اون آدرسی که شما دادید رو قبلا توی همین سایت فکر کنم با عنوان " فیلم آموزشی FPGA " دیدم
من نگفتم پست نزنید یا تایپیک ایجاد نکنید یا اصلا محصولی رو معرفی نکنید و قیمت ندهید ...
ولی خودتون قضاوت کنید عنوان این تایپیک معرفی کتاب آموزشی آرم هست ولی بحث شما به فروش کشیده شده و این تایپیک تبدیل به مسنجر شده
(هم وقت شما تلف شده هم تایپیک منحرف شده )

اما بهتر بود توی قسمت مربوطه ( کارو کاریابی ) با اجازه مدیریت یه تایپیک دیگه میزدید و اونجا ادامه میدادید

" تبلیغات تنها با اجازه مدیریت انجام میگیره "

در مورد حذف هم من شک دارم چیزی که به نفع سایت باشه حذف شده باشه خیالتون راحت :0013:

اگر هم میخواهید راحت تر اون پست هارو پیدا کنید روی نام کاربریتون کلیک کنید و توی صفحه باز شده به تب " آمار " برید و با استفاده از این گزینه " جستجوی تمام ارسال های این کاربر "میتونید پیگیریش کنید :wink:

CINAPA
30-03-2013, 20:29
مطمئنید حذف شده ...

توی کدوم انجمن بود ؟
اسم تایپیکش چی بود؟
بگید شاید خوب سرچ نکردید !!!

مساله همینه دیگه
قوانین سایت رو شما اخطار نمیدونید...!!! پس به چه درد میخوره ...

توی اون قید شده تایپیک تکراری نسازید
عنوان نامناسب نزارید (کمک و از این قبیل ...)
الفاظ رکیک استفاده نکنید ...
بحث 30+یا+30 نکنید
پست اسپم ندهید ...
از انجمن مناسب جهت ایجاد تایپیک هم استفاده کنید

اینارو توی قوانین نخوندید وگر نه این حرف رو نمیزدید

دیگه چقدر مراعات ... ؟!!! باید یه تابلو بزرگ بزنیم سر در سایت اول جستجو کنید بعد تایپیک جدید ایجاد کنید
مطمئنم اگه آدرس ورود به انجمن رو از داخل صفحه قوانین هم بزاریم بازم همین آش و همین کا...ت :wink:

حقیقتش اون آدرسی که شما دادید رو قبلا توی همین سایت فکر کنم با عنوان " فیلم آموزشی fpga " دیدم
من نگفتم پست نزنید یا تایپیک ایجاد نکنید یا اصلا محصولی رو معرفی نکنید و قیمت ندهید ...
ولی خودتون قضاوت کنید عنوان این تایپیک معرفی کتاب آموزشی آرم هست ولی بحث شما به فروش کشیده شده و این تایپیک تبدیل به مسنجر شده
(هم وقت شما تلف شده هم تایپیک منحرف شده )

اما بهتر بود توی قسمت مربوطه ( کارو کاریابی ) با اجازه مدیریت یه تایپیک دیگه میزدید و اونجا ادامه میدادید

" تبلیغات تنها با اجازه مدیریت انجام میگیره "

در مورد حذف هم من شک دارم چیزی که به نفع سایت باشه حذف شده باشه خیالتون راحت :0013:

اگر هم میخواهید راحت تر اون پست هارو پیدا کنید روی نام کاربریتون کلیک کنید و توی صفحه باز شده به تب " آمار " برید و با استفاده از این گزینه " جستجوی تمام ارسال های این کاربر "میتونید پیگیریش کنید :wink:

برادر من من که نمی خوام بحث ایجاد کنم . شما دارین یک طرفه قضاوت میکنین و این درست نیست من با همین اقای sasan12 که دیروز فکر کنم تشریف اوردن و ثبت نام کرده بودن توسایت شما با هم ویکی از دوستان حرفه ای دیگه بحث کردیم سر همین کامپایلر های بسکام وهیچ گونه هم خرید وفروش نبود شاید 7 ال 8 پست باهم زده بودیم که امروز که امدیم کلا پست های ما حذف شده بود من تقریبا کل سایت را گشتم ولی اثری ازش پیدا نکردم اونم با اونع ترفند های جستجو
حالا شما میفرمایین ما داریم اشتباه میکنیم . مگه من دلم درد میکنه که تو انجمن بحث کنم
پس حتما به سود انجمن نبود که پست های ما حذف شد اونم بدون اطلاع البته اینم ببینید که خوشبختانه سیو کرده بودم بعد قضاوت کنید که نشون میده شما البته قصد جسارت به شما را ندارم ولی در هرصورت پست های ما را حذف کردین اول عکس راببینید که از یه قسمتش همون وقت البته یکی شو عکس برداشتم . که نشون میده ما دیروز ساعت وتاریخ وهمچنین ارسال ها و نیز به عضویت من دقت کنین عضویت من دایم بوده بعد حذف شده و تعداد ارسال من کم شده با توجه به این که امروز چندین ارسال داشتم . وبعد قضاوت کنین
این درستش نیست . که هر وقت به سود شما بود بزارید بیایم و بحث کنیم وهر وقت نه سریع حذف کنین ............................

sasan12
30-03-2013, 20:44
سلام دوستان
اقای cinapa درست میفرمایین من دیروز ثبت نام کردم ویادمه ایشون پستی زده بودن با نام اموزش رایگان میکرو 32 بیتی که الان هم هست ولی دیروز من که با ایشون و یه نفر دیگه هم صحبت بود یادمه که من ابتدا گفتم من شدیا به این کامپایلر نیاز دارم . و تازه ثبت نام کرده ام و تا ساعت 10 شب یا بیشتر باهم پست زدیم که هر چی سرچ کردم دیگه نبودن
علاوه بر اون من دیروز اینقدر پست زدم پس چرا تعداد پست های من الان دوتا بیشتر نیست و چرا تشکر های من که دریافت کرده بودم فقط یکی هست در صورتی که دیروز فقط 5 تا داشتم که خود جناب cinapa برام زدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطف کنید اگه دوست ندارید تو انجمن بیام اول از همه راحت بفرمایین اقا برادر برای من نمیصرفه به انجمن ما بیاید . . ما هم که فکر میکنید اینجا پول پارو میکنیم و خیلی بهمون خوش میگذره . نه اقای عزیز این جا و انجمن های دیگه زیاد زیاد چیزی گیرمون بیاد فقط وقتمون تلف شده وبس
میگید نه از هر کی دوست دارید بپرسید ........
وسلام میخواید حذفم کنید میخواید نکنید من دیگه تو انجمن نمیام هزار تا انجمن هست .

modj.ir
30-03-2013, 21:08
عزیزان ایشون شروع به فروش cd به مبلغ 1500 تومن کرده بودن ! و یکی از گزارش ها رو من دادم. واقعا جالبه که الان این حرف ها رو می زنن و جوری خودشون رو زدم اون راه که ...
از اون حالبتر اینکه دیروز تاپیکی زده شده بود که من برنامه دارم برای فروش، چند دقیقه بعدش به یکباره شخصی برای اولین اینجا رو با اون تاپیک که هنوز فرصت ایندکس شدن توو گوگل نداشت پیدا کرده بود و فقط به خاطر اون تاییک و نه تاپیک دیگه ای ثبت نام کرده بود و الان هم از نداشتن تشکر هاش ناراجته !
ممنون میشم آی پی این 2 عزیز بررسی بشه و برای مدتی هم دسترسی هاشون محدود بشه هم پستهای تبلیغیشون پاک بشه ! ظاهرا این عزیزان برای خرید و فروش و تشکر کردن از هم ثبت نام کردن که بهتر هست ناراحت بشن و دیگه اینجا نیان برای این کارها !