PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنسور جریان (ترانس جریان)

moosavimaleki
02-03-2013, 21:59
سلام دوستان
توی اینترنت و سایت های خارجی کلی ترانس جریان پیدا میشه با حداکثر جریان حدود 70 یا 50 و تا 0.2 آمپر رو هم دیدم اما وقتی بین سایت های فارسی سرچ میکنم همه مربوط به 1000 آمپر و... هست

کسی نمی دونه تو بازار ایران پیدا میشه این مدل ترانسفورماتور ها و یا اسم مدلشون چیه؟

( یه سوال دیگه کسی یه قطعه صنعتی رو نمی شناسه که وصلش کنیم به وسط خط برق ، توان عبوری از اون رو خودش بهمون بده و ما ازش استفده کنیم )

Ma3ood
03-03-2013, 00:35
دوست عزیز قطعه ای که شما دنبالش میگردی بهش میگن ترانس ct تو بازار فراوانه انواع امپرها یه سر به مغازه هایی که قطعات برق صنعتی میارن بزنی همه چی دستت میاد

moosavimaleki
03-03-2013, 11:18
دوست عزیز قطعه ای که شما دنبالش میگردی بهش میگن ترانس ct تو بازار فراوانه انواع امپرها یه سر به مغازه هایی که قطعات برق صنعتی میارن بزنی همه چی دستت میاد
اسمش رو میدونم ct هست اما بین سایت های فروشنده ی قطعات ایرانی که توی اینترنت هست هیچی پیدا نمیشه ارشون یا اگر پیدا میشه برای برای کارای بسیار جریان بالا هست

من دسترسی به تهران ندارم
نمی دونید کدوم مغازه توی تهران داره من بهشون زنگ میزنم خودم آمارشو در میارم... فقط اسم چند تا مغازه با اسم خیابونشون

خدا خیرتون بده :125:

Ma3ood
04-03-2013, 15:26
دوست عزیز شما تو خیابون لاله زار تهران برگردی کلی مغازه میتونی پیدا کنی
من فعلا شماره ای ندارم ولی دوستان تهرانی باید بتونن کمک کنند