PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنس صفحه تابلو ال ای دی

parnian90
07-02-2013, 08:12
با سلام
من تا به حال تابلو ال ای دی هایی که ساختم همه داخل محیط ساختمان استفاده می شد.
این بار تابلو بیرون نصب میشه . من یک قاب ضد آب براش تهیه کردم . ولی باز هم میگن امکان نفوذ آب هست. جنس صفحه تابلو رو می خواستم طرق بگیرم یکی گفت که طرق در مدت طولانی زیر آفتاب از حالت عادی خارج میشه . و از حالت صافی در میاد . هم ممکنه که ال ای دی ها با نفوذ آب زنگ بزنند . حالا نمی دونم ام دی اف استفاده کنم یا طرق
لطفا من رو راهنمایی کنید
با تشکر

Ma3ood
07-02-2013, 11:29
دوست عزیز هر چند اینجا تایپک avr هست و موضوع شما بی ربط هست به این تایپیک ولی به طور مختصر جنس تابلو ال ای دیها طلق نیست و پلکسی گلاس هست و دوام خوبی داره اگه نگران افتاب هستی شما روی چوپ نازک مانند فیبر 3 میل بزن و بعد اون چوبو یه رنگ روغنی خوب بزن 10 سال برات کار میکنه اخ نمیگه
موفق باشی

constantine470
07-02-2013, 15:39
بهترين راه اينه که براش قالب تهيه کني
ولي چون خيلي صنعتي مي شه و گرونه و براي توليد انبوه مي صرفه مي توني از پلکسي 3 يا 4 ميل استفاده کني و بعدش از همون پلکسي بالاي رديف led ها يه چيز نوار شکل به عرض 10 ميلي متر و طول 50 cm استفاده کني که هم محکم بشه و هم نور خورشيدو کنترل کنه
براي عايق کاري و ضد آب کردن مي توني از LED استوپ دار OVAL و زير اون رزين استفاده کني و بايد روي IC ها هم اگه SMD هستن هم اسپري پلاستيک مرغوب بزني