PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم های آموزشی پروتئوس8 از Labcenter

sarbaz13
05-02-2013, 14:08
اولین فیلم با عنوان Auto Router در پروتئوس 8 که می تونید از لینک زیر دانلود کنید.تقدیم به همه ی بچه های ایران میکرو

جهت دانلود کلیک نمایید. (You can see links before reply)

یاعلی

sarbaz13
08-02-2013, 02:08
با سلام خدمت همه ی بچه های ایران میکرو
قسمت دو آموزش نرم افزار پروتئوس 8 از شرکت labcenter که در این قسمت شما را با یکی از امکانات جالب دیگر این نرم افزار آشنا می کنم.
Bill of Material
این خاصیت به شما این امکان را می دهد که پس از اتمام طراحی و یا چینش مدار خود در محیط ISIS می توانید برای پروژه ای خود یک لیست از قطعات مدارتان به صورت مرتب و دسته بندی در گروه های مرتبط با همان قطعه را داشته باشید که این لیست قابل ویرایش است راستی این لسیت را به 3 صورت زیر می توانید ذخیره کنید.
1- به صورت PDF ( که دیگر نیازی نیست شما پرینتر مجازی روی سیستم خود نصب کنید. )
2- به صورت HTML ( جهت گذاشتن بر روی صفحات وب )
3- به صورت CSV
البته شما می توانید این لیست را در Excel هم باز کنید. که برای این کار یک کلید در برنامه قرار داده شده است.
یک خاصیت دیگر این که این لیست به صورت live ( زنده ) با مدار پروژه شما در ارتباط هست .یعنی زمانی که شما یک قطعه مثلا خازن C1 را از مدار خودتان حذف می کنید از لیست مربوطه هم حذف می شود.

جهت دانلود فیلم اینجا کلیک کنید. (You can see links before reply)

نکته : کلید Bill of Material را می توانید در فیلم مشاهد ه کنید.
یا علی

وبلاگ من (You can see links before reply)

cmuiran
25-02-2013, 11:32
سلام مهندس قاسمی :hi:
چرا نمیشه فایل های ویدئویی که زحمتش کشیدین قرار دادین دانلود کرد ؟؟؟
بی زحمت بررسی کنین

sarbaz13
19-03-2013, 10:00
سلام مهندس قاسمی :hi:
چرا نمیشه فایل های ویدئویی که زحمتش کشیدین قرار دادین دانلود کرد ؟؟؟
بی زحمت بررسی کنین
سلام آقای غلامی
دوست عزیز من بررسی کردم مشکلی ندارند لینک های دانلود فیلم ها
ولی اگر باز مشکلی دردانلودداشتین بگید تا لینک مستقیم به شما بدم.
یا علی