PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروتئوس 8 اومد

microprocesor_2002
01-02-2013, 20:35
سلام ...
ملت برید پروتئوس 8 رو دانلود کنید ببینید چه جیگری شده ... من در به در دنبال کرکش هستم ...

You can see links before reply

sarbaz13
01-02-2013, 21:37
سلام ...
ملت برید پروتئوس 8 رو دانلود کنید ببینید چه جیگری شده ... من در به در دنبال کرکش هستم ...

واقعا جیگری شده این پروتئوس
حالا ماه شده و می تونه با نرم افزار های شبیه سازی رقابت کنه با این وژن دیگه کسی که وارده می تونه کار کنه نه هر کی از راه رسید.

pertican2010
01-02-2013, 22:33

کرک به زودی در SonSivri.to قرار داده میشه در حال تست می باشد

لینک دانلود برنامه proteus 8 بدون کرک
proteus8_beta5 - Download - 4shared (You can see links before reply)

pooriya
01-02-2013, 23:54
سلام
مهندس دستتون درد نکنه
در صورت انتشار در اینجا هم قرار بدین تا دوستان استفاده کنن.

Doloop
02-02-2013, 00:40
همه شیلتره ... !!!:(

lord67
02-02-2013, 11:02

کرک به زودی در sonsivri.to قرار داده میشه در حال تست می باشد

لینک دانلود برنامه proteus 8 بدون کرک
proteus8_beta5 - download - 4shared (You can see links before reply)

اگر امکان دارد کتابخانه های جدید ارائه شده،مخصوصا میکروکنترلرهای آرم را هم قرار دهید.
مرسی

Doloop
02-02-2013, 12:47
سلام

توی این لینک میکرو های جدید رو هم گفته

LPC13xx اضافه شده :
LPC1313 هم داره :018:

jonbakhsh
03-02-2013, 00:56
حالا این نصب میشه بدون کرک؟؟؟
بالا میاد ؟؟؟ چه محدودیت هائی داره ؟؟

sarbaz13
03-02-2013, 08:02
با سلام به همه ی دوستان
میدونم که همه الان مشتاق این هستید که برنامه پروتئوس 8 را دانلود کنید.منم چون همین امروز 11/15 تولدم هست و به مناسبت اینکه هم اسم هستم با پیامبر اکرم (ص) این لینک مستقیم پروتئوس 8 را تقدیم به تمامی بچه های ایران میکرو می کنم.

برای دانلود پروتئوس 8 کلیک کنید. (You can see links before reply 34fd83f)

چند نکته :
-----------------
برنامه به طور کامل و بدون هیچ عیبی نصب میشود . اما به دلیل نداشتن کرک فعلا نمی توانید به طور کامل از تمامی امکانات برنامه استفاده کنید.
پس برنامه را نصب کنید و از help آن استفاده کنید تا کرک این برنامه هم تا چند هفته آینده برسد.
و من سعی می کنم که فیلم های آموزشی پروتئوس 8 را آپلود کنم و لینک دانلود مستقیم آنرا در اختیار دوستان بگذارم.

یا علی

azadmard
05-02-2013, 12:29
با سلام به همه ی دوستان
میدونم که همه الان مشتاق این هستید که برنامه پروتئوس 8 را دانلود کنید.منم چون همین امروز 11/15 تولدم هست و به مناسبت اینکه هم اسم هستم با پیامبر اکرم (ص) این لینک مستقیم پروتئوس 8 را تقدیم به تمامی بچه های ایران میکرو می کنم.

برای دانلود پروتئوس 8 کلیک کنید. (You can see links before reply 34fd83f)

چند نکته :
-----------------
برنامه به طور کامل و بدون هیچ عیبی نصب میشود . اما به دلیل نداشتن کرک فعلا نمی توانید به طور کامل از تمامی امکانات برنامه استفاده کنید.
پس برنامه را نصب کنید و از help آن استفاده کنید تا کرک این برنامه هم تا چند هفته آینده برسد.
و من سعی می کنم که فیلم های آموزشی پروتئوس 8 را آپلود کنم و لینک دانلود مستقیم آنرا در اختیار دوستان بگذارم.

یا علی
سلام
ممنون از زحماتی که می کشید
یه سوالی داشتم
میشه از این نرم افزار در شبیه سازی برای مدارهایی استفاده کرد که توشون از میکرو کنترلرهای arm استفاده شده؟
اگه نیست،نرم افزاری برای شبیه سازی مدارهای دارای میکروکنترلرهای arm سراغ دارید؟

Ma3ood
05-02-2013, 12:45
این نرم افزار از چند سری arm پشتیبانی میکنه که تو ورژن جدیدش میکروهای بیشتری را ساپورت کرده
منظور شما از ارم کدوم خانواده هست؟؟

sarbaz13
05-02-2013, 12:48
سلام
ممنون از زحماتی که می کشید
یه سوالی داشتم
میشه از این نرم افزار در شبیه سازی برای مدارهایی استفاده کرد که توشون از میکرو کنترلرهای arm استفاده شده؟
اگه نیست،نرم افزاری برای شبیه سازی مدارهای دارای میکروکنترلرهای arm سراغ دارید؟
سلام آقای azadmard (You can see links before reply)
بله نرم افزار پروتئوس 8 آی سی های آرم رو ساپورت می کنه و می توانید در آن شبیه سازی را انجام بدهید .که دوستمون در پست بالا آقای Doloopگفتن که من لیست این آی سی ها را در قالب یک عکس برای شما ضمیمه می کنم.که می توانید آنرا مشاهده کنید.به جز این نرم افزار Keilو IARهم شما را می توانند در این امر کمک کنند.

azadmard
05-02-2013, 14:21
سلام دوستان
ممنون ازکمکتون
راستش من تازه کار با میکروهای آرم رو شروع کردم و هنوز در مرحله آموزش مقدماتی هستم و کلاس هم نرفتم و خودم دارم یاد می گیرم
یه جورایی راحت شدم ازاینکه نرم افزاری رو پیدا کردم که میتونم توش هم مدار دارای آرم رو رسم کنم و هم تست و هم اینکه برنامه هامو بتونم تست کنم تا آزمایش و خطا ودر نتیجه هزینه اضافی کارمو بیارم پایین
مرسی از کمکتون
من در حال حضر دارم روی arm-at91sam7x256 کار میکنم
پشتیبانی میکنه دیگه نه؟
راستی دوستان اگه فایل آموزشی از روش کار در پروتئوس 8 دارند میتونند آپلود کنند؟
چون شنیدم یه سری از روش های کاری تو این ورژن فرق کرده،واقعا ممنون ازاینکه وقت میذارید و کمکمون می کنید

sarbaz13
05-02-2013, 14:43
سلام دوستان
ممنون ازکمکتون
راستش من تازه کار با میکروهای آرم رو شروع کردم و هنوز در مرحله آموزش مقدماتی هستم و کلاس هم نرفتم و خودم دارم یاد می گیرم
یه جورایی راحت شدم ازاینکه نرم افزاری رو پیدا کردم که میتونم توش هم مدار دارای آرم رو رسم کنم و هم تست و هم اینکه برنامه هامو بتونم تست کنم تا آزمایش و خطا ودر نتیجه هزینه اضافی کارمو بیارم پایین
مرسی از کمکتون
پشتیبانی میکنه دیگه نه؟
چون شنیدم یه سری از روش های کاری تو این ورژن فرق کرده،واقعا ممنون ازاینکه وقت میذارید و کمکمون می کنید
شما میتونید از طریق آدرس زیر فیلم های که فعلا خود شرکت labcenter داده است رو ببینی و استفاده کنی تا آشنا بشی با محیط پروتئوس 8 تا بعد راحتتر بتونید باهاش کار کنی.

فیلم های آموزشی پروتئوس8 از Labcenter - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

موفق باشی یا علی

r0b0
05-02-2013, 14:45
سلام دوستان
ممنون ازکمکتون
مرسی از کمکتون
پشتیبانی میکنه دیگه نه؟
سلام
متاسفانه پروتئوس سری lpc رو پشتیبانی میکنه و فکر کنم هنوز هیچ کتابخانه ای برای سری اتمل میکروی at91sam7x256 تعریف نشده.

من که باهاش کار کردم تفاوت خاصی با سری های قبلی ندیدم و کمی کتابخانه قطعات تغییر کرده بود

Doloop
05-02-2013, 15:09
به نظر من برای کار با ARM توی پروتئوس بهترین موردی که در حال حاضر هست LPC1313 هست
خیلیارو واقعا شگفت زده کرد :018:
نظر من اینه اتمل رو بی خیال شی و بری سراغ این :wink:
توی برنامه نویسیش هم دوستان زیادی هستن که میتونن کمکت کنن :0013:

sarbaz13
05-02-2013, 16:25
سلام آقای r0b0
به گفته خودتون که گفتین

من که باهاش کار کردم تفاوت خاصی با سری های قبلی ندیدم و کمی کتابخانه قطعات تغییر کرده بود

کسی می تونه از پروتئوس 8 استفاده کنه که کرک اون رو داشته باشه .
یعنی شما با توجه به حرف خودتون کرک این برنامه را دارید؟
اگر دارید خواهش اون رو به عنوان فایل ضمیمه در همین تایپیک بگذارید.

azadmard
05-02-2013, 18:11
مرسی از دوستان بابت کمکهاشون
پس فعلا منتظر می مونیم دوستانی که کرک رو دارند لطف کنندو به ما هم بدهند تا ماهم بتونیم به کارهامون سرعت بدیم.
بازم ممنون

r0b0
05-02-2013, 19:08
سلام آقای r0b0
به گفته خودتون که گفتین

کسی می تونه از پروتئوس 8 استفاده کنه که کرک اون رو داشته باشه .
یعنی شما با توجه به حرف خودتون کرک این برنامه را دارید؟
اگر دارید خواهش اون رو به عنوان فایل ضمیمه در همین تایپیک بگذارید.

سلام
مهندس من رو سیستمم پروتئوس 7.10 نصبه و خودم کرک این ورژن 8 و ندارم
ولی از دوستام دارن و گیر آوردم کرک و واستون پیوست میکنم:0013:

Doloop
05-02-2013, 22:30
ولی از دوستام دارن و گیر آوردم کرک و واستون پیوست میکنم:0013:

من خیلی توی نت دنبال کرک گشتم , چیزی پیدا نکردم ...!!! :(
یعنی اینقدر زود کرکش راهی بازار شد :o

Ma3ood
05-02-2013, 23:23
نه بابا کرک چیزی براش نیومده البته بعضی ها ادعا میکنن دارن ولی در حقیقت هیچی فعلا نیست ( به جز یه کرک ازمایشی ):mrgreen:
فعلا که این ورژنش فقط سری کرتکس که ساپورت میکنه برای lpc 1313 هست نه مث ای سی 1768 چیزی
پشت فیبرشم که فعلا التیوم داریم در حد خدا ..........:mrgreen:

sardar88
03-03-2013, 21:32
پروتئوس برای ویندوز 8 آمده؟ چطور تویی ویندوز 8 می شه نصب کرد؟؟؟؟

sarbaz13
04-03-2013, 00:25
پروتئوس برای ویندوز 8 آمده؟ چطور تویی ویندوز 8 می شه نصب کرد؟؟؟؟
خیلی راحت میشه نصب کرد من آموزش تصویری نصب رو همراه با برنامه های که قبل از نصب پروتئوس باید نصب کنید رو گفته ام که می توانید از لینک زیر ببیند و دانلود کنید.

Proteus 8 Professional SP0 Build_15417 - صفحه 3 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

sayedhamid
30-03-2013, 03:33
با سلام من بعد از دانلود و انجام مراحل نصب برای کپی کردن فایلها توی فولدر
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional
با مشکل قفل بودن پوشه رو بروشدم یعنی اصلا پوشه داکیومنت باز نمی شه که بتونم فایلها را داخلش کپی کنم ویندوز من seven هستش

shahrivar88
30-03-2013, 03:42
منم این مشکلو دارم!!!

ولی بدون اونم کار میکنه!!!

sarbaz13
30-03-2013, 11:23
با سلام من بعد از دانلود و انجام مراحل نصب برای کپی کردن فایلها توی فولدر
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional
با مشکل قفل بودن پوشه رو بروشدم یعنی اصلا پوشه داکیومنت باز نمی شه که بتونم فایلها را داخلش کپی کنم ویندوز من seven هستش

سلام
شما آدرس خودت رو در داخل قسمت Run( کلید ترکیبی ویندوز+R)آدرس خودت رو کپی کنید و اینتر رو بزنید.
مشکل شما حل میشه .
یا علی

yusef110
31-03-2013, 14:29
من روی ورژن قبلیم نصب کردم انگار از کرک اون استفاده کرده مشکلی هم نداره!!!!!!!
این سایته هم یه ورژن با کرک داده :
دانلود Protues 8 | وب‌سایت شخصی حمیدرضا رضائی (You can see links before reply)

sanup2006
01-04-2013, 23:05
فک میکنم هنوز باگ زیاد داره و کرکش باید بیشتر روش کار کنه.

maydio
02-08-2013, 18:27
واقعا جیگری شده این پروتئوس
حالا ماه شده و می تونه با نرم افزار های شبیه سازی رقابت کنه با این وژن دیگه کسی که وارده می تونه کار کنه نه هر کی از راه رسید.
آقا جون فکر نمیکنی خودتم یه روزی بلد نبودی ؟؟؟؟؟؟
حالا دلت خنک میشه وقتی که من ناوارد نتونم کار کنم ؟؟؟؟؟؟
واقعا که !!!!
شاد باشی ولی دلت رو بزرگ کن !!!

raoofmtj
08-08-2013, 10:11
سلام دوستان کسی میدونه چطوری باید از auto placer پروتئو س 8 برایpcbکردن استفاده کنیم این erorرو میده چیکار باید بکنم
ممنون میشم کمک کنین

sarbaz13
08-08-2013, 11:05
سلام دوستان کسی میدونه چطوری باید از auto placer پروتئو س 8 برایpcbکردن استفاده کنیم این erorرو میده چیکار باید بکنم
ممنون میشم کمک کنین
این ارور بخاطر این هست که شما اندازه بردتو مشخص نکردی.این پروتئوسم اومده میگه بابا ما می خوای من قطعات رو بچینم اول اندازه بردت رو مشخص کن که من بدونم بعد من بیام بچینم.
شما روی شکل مربع سمت راست نوار ابزارت کلیک کن و از سمت پائین هم لایه اون رو روی Borad Edeg قرار بده و بعد به اندازه دلخواه با کلیک چپ کردن روی صفحه و کشیدن آن محدوده برد خودت رو مشخص کن.همین و بعد شما می تونید از auto placer استفاده کنی

amin11
10-08-2013, 03:03
مللللللللللللل

raoofmtj
13-08-2013, 08:22
سلام آیا کسی میدونه دلیل ای پیغام خطا توی پروئوس8چیه؟؟؟؟؟؟/

mahin
23-08-2013, 20:45
ممنون لطفا كركشو هم قرار بديد