PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش برد eke2lpc v1.0

mzarkoob
30-01-2013, 23:21
با سلام
یه برد هست از کویر eke2lpc v1.0 :

You can see links before reply

آی سی lpc2378
میفروشیم .:018:
بدوید تا تمام نشده !!!

Aghaeifar
30-01-2013, 23:26
سلام
مهدی جان من خریدار نیستم، فقط جهت اطلاع چون می خوام یه دونه از این برد خفن های سیستم عامل دار بخرم، من هم دقیقا یک برد از همین هایی که مهدی زرکوب داره رو دارم تقریبا استفاده نکردم ازش (چون سویچ کردم روی 1768) من هم مایل به فروشش هستم البته بعد از برد اقای زرکوب
شکل هم همین هست که دقیقا ایشون گذاشته اند.

Doloop
31-01-2013, 00:19
منم خریدار نیستم !!!

ببخشید اینجا شعبه 2 فروشگاه کویره :mrgreen:

یاد این حرف مهندس زارعی افتادم

فروشگاه تخصصی ما فقط فروشگاه کویرالکترونیک می باشد (You can see links before reply)

kamikazi
31-01-2013, 00:39
نه مهندس از تولید به مصرف و از مصرف به مصرفه:mrgreen:

mj3747
31-01-2013, 01:16
منم از این برد یکی دارم برا فروش، با قیمت مناسب، در حدصفر کیلومتر که نه، اما در حد ده کیلومتر هست.

KHM
31-01-2013, 02:21
ولی انصافآ فکر خوبیه که یه قسمت فروش کالاهای کارکرده هم داشته باشیم ها...به نظر من که خیلی خوبه...
آقا کسی لوپ واسه فروش نداره؟
منم خریدارم نه فروشنده:د

roohlla
31-01-2013, 04:34
من یه روش بلدم که نخوای لوپ بخری :
خوب حالا وسایلی رو که میگم محیا کن :
یک عدد دوربین شکاری .
یک عدد دوربین مدار بسته ی رنگی (البته اگه میخوای لوپت رو به نمایشگر وصل کنی )
یه پایه که بشه دوربین شکاری رو بهش بست .
خوب الان ساعت 3 صبحه و من خوابم میاد . اگه براتون جذابه بگید تا با عکس و آموزش قرار بدم ...

KHM
31-01-2013, 13:36
یک عدد دوربین شکاری .
خوب الان ساعت 3 صبحه و من خوابم میاد . اگه براتون جذابه بگید تا با عکس و آموزش قرار بدم ...
مهندس توضیح بده..جالبه...
ولی بی زحمت تو 1تاپیک جدا..اینجا نه..مرسی

kavir
31-01-2013, 15:14
سلام
به همه دوستان
دوستان از نظر ما هیچ مشکلی نداره به چند شرط چون خیلی دوستان میخواین برن روی چیز دیگه کار کنن و تازه کارها یه چیز ارزون میخوان اصلا مشکلی نیست توافقی با قیمت خوب بخرن
شرایط:
1. حتما از محصولات خریداری شده از شرکت کویرالکترونیک باید باشه
2. حتما حتما نیاز به شماره فاکتور یا شماره سفارش ارائه کنند محصول هست
3. قیمت قطعی باید مشخص بشه
4. لینک به سایت و .... اصلا مجاز نیست و در همین تاپیک باید بحث بشه روش
4. در صورتی که برد مشکلی داره یا خش و... داره حتما باید مشخص بشه
5.ما فقط به دوستان کمک میکنیم تا بتونن محصولات جدید بخرن و در قبال بردهای دست دوم هیچ
گونه مسئولیتی نداریم
این تاپیک باشه برای محصولات دست دوم شرکت مانعی نداره

mj3747
31-01-2013, 21:54
پس یا اسم این تاپیک عوض کنین یا یه تاپیک جدید مثلا با اسم "فروش لوازم دست دوم" بزنین. :hi:

Ma3ood
02-02-2013, 18:27
اقا خیلی خوبه :0013:یه تایپیک باشه برا فروش جنس های دست دوم (منظور ماژول و برد اموزشی و اینا ) و مرغووب ولی
برای فروش حتما یکی از اعضای با سابقه اون فرد را تایید کنه ما خاطرمون جمع بشه :wink: ولی مثلا اقای زرکوب را همه میشناسن دیگه احتیاج به معرف نداره :mrgreen:

Ma3ood
02-02-2013, 18:28
یک عدد دوربین شکاری .

اقا توضیح بده تو یه تایپیک جدااا:0013: جذاب شد:wink:

kavir
02-02-2013, 18:37
اقا خیلی خوبه :0013:یه تایپیک باشه برا فروش جنس های دست دوم (منظور ماژول و برد اموزشی و اینا ) و مرغووب ولی
برای فروش حتما یکی از اعضای با سابقه اون فرد را تایید کنه ما خاطرمون جمع بشه :wink: ولی مثلا اقای زرکوب را همه میشناسن دیگه احتیاج به معرف نداره :mrgreen:
بله دقیقا بخاطر همین هم توی شرایط نوشتم حتما شماره فاکتور و شماره سفارش باشه

mzarkoob
02-02-2013, 20:22
حتما شماره فاکتور و شماره سفارش باشه
هست . البته باید کلی ایمیلم را بگردم پیداش کنم ... !!

Aghaeifar
02-02-2013, 23:05
ممنون از همکاری اقای زارعی
اقای زارعی پس به نظرم بهتره یه زیر انجمن ایجاد شده تحت عنوان: فروشگاه محصولات دست دوم کویرالکترونیک و براش چند مورد قانون در یه تاپیک مهم بذاریم که به صورت منسجم اداره بشه و جلو بره.

چون در یه تاپیک نمیشه برای همه محصولات اعلامیه داد و موجب هرج و مرج میشه و معلوم نمیشه کدوم فروش رفت کدوم موند و مشکلات دیگه

فعلا به نظر من بهتره افراد معتمد با ارائه شماره فاکتور اجازه فروش داشته باشند که سوء استفاده ای نشه. هر محصول هم که برای فروش گذاشته باشه باید حتما اولش اقای زارعی بعدش پست بزنه و تایید کنه که این محصول قبلا از کویرالکترونیک خریداری شده و بعدش اون محصول وارد چرخه ی فروش محصولات دست دوم بشه. و فقط شامل برد آماده ی میکروکنترلر باشه (نه ماژول و ای سی و امثالهم)

siavash7
07-02-2013, 16:52
سلام
مهدی جان من خریدار نیستم، فقط جهت اطلاع چون می خوام یه دونه از این برد خفن های سیستم عامل دار بخرم، من هم دقیقا یک برد از همین هایی که مهدی زرکوب داره رو دارم تقریبا استفاده نکردم ازش (چون سویچ کردم روی 1768) من هم مایل به فروشش هستم البته بعد از برد اقای زرکوب
شکل هم همین هست که دقیقا ایشون گذاشته اند.
مهندس میشه بپرسم چرا 2378 رو گذاشتی کنار ؟

Aghaeifar
07-02-2013, 16:59
مهندس میشه بپرسم چرا 2378 رو گذاشتی کنار ؟

هر میکرویی برای کاری ساخته شده. باید متناسب با کارت میکروت رو انتخاب کنی.
من علاقه دارم از این بعد روی بردهایی که روش سیستم عامل نصب میشه کار کنم و تجربه کسب کنم و تحت سیستم عامل، اپلیکیشن بنویسم. یه جورایی کسب یک تجربه ی جدید هست. خوب 2378 این توانایی رو نداره.

siavash7
07-02-2013, 17:30
هر میکرویی برای کاری ساخته شده. باید متناسب با کارت میکروت رو انتخاب کنی.
من علاقه دارم از این بعد روی بردهایی که روش سیستم عامل نصب میشه کار کنم و تجربه کسب کنم و تحت سیستم عامل، اپلیکیشن بنویسم. یه جورایی کسب یک تجربه ی جدید هست. خوب 2378 این توانایی رو نداره.
مهندس واسه شروع خوبه من با 2378 کار کنم ؟
راستی اگه هنوز بردتون رو دارین من خریدارم

Aghaeifar
07-02-2013, 17:40
مهندس واسه شروع خوبه من با 2378 کار کنم ؟
راستی اگه هنوز بردتون رو دارین من خریدارم

شاید واسه شروع یه ذره هم زیاد باشه اگه قبلا تجربه کار با میکرو ندارید. اگه تجربه کار با avr دارید، برای شروع با آرم، می تونه انتخاب مناسب در خانواده ARM7 باشه.

آقای مهدی زرکوب اول تبلیغ کردن بردشون رو (صفحه اول همین تاپیک). برد من هم دقیقا همینه. ایشون در اولویت فروش هستند. به ایشون پیام خصوصی بدید و کارهای مربوط به خرید را با هم صحبت کنید. اگر ایشون بردشون رو فروختند یا خواستید قیمت من رو هم بگیرید، به من پیام خصوصی بدید.

لینک این برد در فروشگاه کویرالکترونیک:

siavash7
09-02-2013, 09:32
شاید واسه شروع یه ذره هم زیاد باشه اگه قبلا تجربه کار با میکرو ندارید. اگه تجربه کار با avr دارید، برای شروع با آرم، می تونه انتخاب مناسب در خانواده arm7 باشه.

آقای مهدی زرکوب اول تبلیغ کردن بردشون رو (صفحه اول همین تاپیک). برد من هم دقیقا همینه. ایشون در اولویت فروش هستند. به ایشون پیام خصوصی بدید و کارهای مربوط به خرید را با هم صحبت کنید. اگر ایشون بردشون رو فروختند یا خواستید قیمت من رو هم بگیرید، به من پیام خصوصی بدید.

لینک این برد در فروشگاه کویرالکترونیک:
ماژول آموزشی lpc2378 فیلیپس arm - فروشگاه اينترنتي شركت كويرالكترونيك (You can see links before reply)
مهندس یک سوال دیگه . فقط همین برد برای پروگرام کردن کافیه یا باید چیز دیگه ای هم بخرم(مثل jlink) ؟

Aghaeifar
09-02-2013, 11:23
مهندس یک سوال دیگه . فقط همین برد برای پروگرام کردن کافیه یا باید چیز دیگه ای هم بخرم(مثل jlink) ؟
شما می تونید با استفاده از بوتلودر میکرو، از طریق پورت سریال اون رو پروگرام کنید (و اگر تغییرش داده باشند از طریق usb). اما توصیه می کنم لذت استفاده از جی لینک رو از دست ندید. بهتره یه جی لینک هم تهیه کنید.

mzarkoob
02-12-2013, 12:04
با سلام
یه برد هست از کویر eke2lpc v1.0 :

آی سی lpc2378
میفروشیم .:018:
بدوید تا تمام نشده !!!
سلام
اتفاقی مجدد یاد این موضوع افتادم که در اینجا مطرح کردم
بعد این همه داستان برد ما هنوز موجوده !

zamanyad